2733
2734
عنوان

سزارین

982 بازدید | 20 پست
سلام دوستان
مامانایی که سزارین کردن دکتر چند روز قبل از تاریخ طبیعی واستون تاریخ زده بود، و این زود اومدن رو هوش و وزن جنین تاثیر نداشته؟
خداجون شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ﻣﻦ ﻫﺮﺩﻭﺗﺎ ﺳﺰﺍﺭﯾﻨﻢ ﺍﻭﺭﮊﺍﻧﺴﯽ ﺷﺪ
ﻋﻠﯽ ﻫﻔﺘﻪ ۳۶ﭘﺎﺭﻩ ﺷﺪﻥ ﮐﯿﺴﻪ ﺁﺏ
ﺍﯾﻠﯿﺎ ﻫﻢ ۳۸ﻫﻔﺘﻪ ﺩﺭﺩ ﺯﺍﯾﻤﺎﻥ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﺳﺎﻋﺖ ﯾﮏ ﺷﺐ ﺳﺰﺍﺭﯾﻦ ﺷﺪﻡ
یه ضرب المثل قدیمی چینی هست که خیلی قدیمیه ،کسی به اون صورت یادش نیست، حتی خود چینی هام فراموشش کردن چه برسه به من که واستون بگم 
اما خیلی اموزنده بوده ! 
تعرﯾﻒ ﻧﺒﺎﺷﻪ ﭘﺴﺮﺍﻡ ﺧﯿﻠﯽ ﺑﺎﻫﻮﺵ ﻫﺴﺘﻦ
ﻭﺯﻧﺸﻮﻥ ﻫﻢ ﻋﻠﯽ ۳۱۰۰ﺑﻮﺩ ﺍﯾﻠﯿﺎ ۳۳۰۰
یه ضرب المثل قدیمی چینی هست که خیلی قدیمیه ،کسی به اون صورت یادش نیست، حتی خود چینی هام فراموشش کردن چه برسه به من که واستون بگم 
اما خیلی اموزنده بوده ! 
من 5 روز زودتر از تاریخ طبیعی سزارین کردم ولی از دو هفته قبلش گفته بود اگه می خوای بیایی. من گذاشتم بیشتر بمونه. ولی شانس آوردم یه روز دیرتر رفته بودم خطرناک میشد پسرم پی پی کرده بود پی پی شو خورده بود شب قبلش هم حرکتش خیلی کم شده بود. یعنی اصلا نمی شد صبر کنم طبیعی بیاد. تازه کامل هم رسیده بود ناخناش بلند بود همه.
هیچ وقت یکیو انقدر نبرید بالا که دیگه خودشم نتونه بیاد پایین!
من 5 روز زودتر از تاریخ طبیعی سزارین کردم ولی از دو هفته قبلش گفته بود اگه می خوای بیایی. من گذاشتم بیشتر بمونه. ولی شانس آوردم یه روز دیرتر رفته بودم خطرناک میشد پسرم پی پی کرده بود پی پی شو خورده بود شب قبلش هم حرکتش خیلی کم شده بود. یعنی اصلا نمی شد صبر کنم طبیعی بیاد. تازه کامل هم رسیده بود ناخناش بلند بود همه.
هیچ وقت یکیو انقدر نبرید بالا که دیگه خودشم نتونه بیاد پایین!
2738
مرسی که جواب دادین، آخه من توی یکی از سونوهام تاریخ احتمالی زایمانو زده 1 دی، توی یکیشون 24 آذر و توی یکیشون 27 آذر چون پری هام نامنظم بود، حالا دکتر وقت عملو 16 آذر زده برام، خیلی زود نیست؟ بچم کوچولو نمی شه (همه تاریخا 38 هفته ست یکی دو روز این ور اون ور) دلم یکم شور میزنه...
خداجون شکرت
کلا سزارین دوهفته زودتر از طبیعیه
طبیعی40هفته
سزارین38هفته

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊
2706