2726
عنوان

پاسخ به سئوالات شما در مورد آزمایشهای دابل مارکر و تریپل و کواد مارکر

| مشاهده متن کامل بحث + 166569 بازدید | 388 پست
با سلام لطفا توضیح بدین واسه آزمایشهای غربالگری که زمان آن مثلا بین هفته 14 تا 20 تعیین می شود منظور سن جنین است یا چیزی که توی سونو نشون می ده چون معمولا 2 هفته اختلاف بین سن واقعی جنین و سن سونوگرافی وجود داره
ممنون می شم اگر جواب بدین.

خدا هم که باشی بندگانی هستند که ناراضی اند، به دنبال رضایت چه کسی می گردی!!!؟
سیما جان ریسک شما خیلی کمه
من فکر نکنم نیازی به انجام امنیو سنتز داشته باشی
ریسک من 1 به 116 بود امنیو سنتز دادم و منتظر جوابم برام دعا کنید
انشااله که همه نی نی ها سالم و سر حال باشن
آرزویی کن گوش های خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه... شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه خدا باشد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سیما جان
ممنون عزیزم
برام دعا کن
دلم داره از تو حلقم میزنه بیرون
از انتظار و استرس
آرزویی کن گوش های خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه... شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه خدا باشد...
2728
سلام خدمت همه خانمهای محترم همانطور که قبلا عرض کرده ام برای دریافت پاسخ سریعتر به من ای میل بزنید و حتما جهت مشاهده پاسخ هم Inbox و هم Spam را چک کنید بعضی مواقع نامه ها اشتباها وارد اسپم می شود
برای پاسخ به سئوالات نیاز به اطلاعات کامل هست و ذکر فقط قسمتی از نتایج آزمایش و بدون اینکه من سن شما و نیز اینکه هم اکنون در چندمین هفته از بارداری هستید را بدانم خیلی نمی توانم کمک کنم به هر حال سرکار خانم درنا ریسک شما برای سندروم داون منفی است ولی بهتر است با پزشکتان مشورت کنید سرکار خنم سیما با توجه به اطلاعاتی که ارائه کرده اید نیازی به آمنیوسنتز نیست
سرکار خانم بهاره من پاسخ ای میلتونو داده بودم و همانطور که ذکر کردم تستهای غربالگری فقط تا هفته 22 قابل انجامه در مورد چند قلویی هم نه اینکه این تستها بی ارزش باشه ولی اطلاعات کمتری را ارائه میده
سرکار خانم جیگیلی در محاسبه ریسک بهنگام تستهای غربالگری معمولا ما سنی که سونوگرافی گفته را مد نظر قرار می دیم البته در درجه اول اعداد و ارقامی که برای BPD و CRL ' ذکر کرده اند را در نظر می گیریم و با توجه به نرم افزار خودمان سن را محاسبه می کنیم و آنگاه با سنی که سونو گفته مقایسه می کنیم بسته به دقت سونوگرافی و اینکه در کدام هفته انجام شده اغلب مواقع نتایج بسیار نزدیک هستند ولی اگر نتایج اختلاف داشته باشند آنگاه سن بارداری را بر اساس LMP هم محاسبه می کنیم خلاصه اینکه هم سن سونو مهمه و هم سن محاسبه ای از LMP و هم اعداد ذکر شده در سونو بهتر اینه که موقع انجام تستهای غربالگری یک سونو جدید که کمتر از یک هفته از انجامش گذشته باشه رو ارائه کنین
سلام. ممنون از جوابتون. و شرمنده از اینکه spam رو چک نکرده بودم! الان دیدم که رفته توی spam
به هر حال ممنون. توی جواب nt یکیشون 73/0 و اون یکی 76/0 میلیمتر بوده و فکر نمیکنم دیگه جای نگرانی داشته باشم.
موفق و پیروز باشید.

سلام

می خواستم بپرسم سونوی ان تی مهم تره یا آزمایش خون؟؟؟!!!!

چرا 2 نفر که سونوی ان تی کردن ، ان تیه اونی که بیشتر بوده ریسک کمتری رو نشون می ده با اینکه همون فرد سن بیشتری هم داشته؟؟؟

آزمایشگاههای مختلف تو دقت ریسکهای تریزومی با هم فرق می کنن؟؟؟؟؟
دلتون برامون تنگ شد بياييد به اين آدرس اينستا گرام 00sarabanoo00
با سلام بهترین حالت اینه که در سه ماهه اول سونوگرافی NT به همراه تست دابل مارکر انجام بشه و در سه ماهه دوم حدود هفته 15 یا 16 تست کواد انجام بشه که مجموعش میشه تست سکوئنشیال در این حالت شانس یافتن موارد مشکل دار بیشتر میشه در مورد ان تی فقط عدد بدست آمده مهم نیست بلکه سن بارداری هم مهمه و علت اختلاف میتونه ناشی ا زاین مسئله باشه در مورد اختلاف دقت آزمایشگاهها باید بعرض برسانم که طبیعتا بسته به نوع و مارک کیت مورد استفاده و دقت عمل موقع کار آزمایشگاهها با هم متفاوت خواهند بود اما قسمتی از دقت هم بر می گرده به اطلاعاتی که خود بیمار و یا سونوگرافیست به آزمایشگاه میده اگر اون اطلاعات دقیق نباشه روی دقت آزمایشگاه تاثیر منفی می زاره
ممنونم از جوابتون
بله من با دکترم مشورت کردم اول یه سونوی 4 بعدی دادم که گفتن همه چیز جنین خوبه و در مورد لوله ی عصبی خیلی کوچیکه
آزمایشگاه به سن جنین در سونو توجه نکرده بود
جنین زمان آزمایش روز اول 14 هفتگی بودکه هم دکتر هم سونوگرافیست گفتن برای آزمایش زود بوده
با آزمایشگاه هم صحبت کردیم گفتن 9 روز دیگه برا تجدید آز کواد برم
نمی دونم شما چنین مواردی داشتین که تو آز دو مشکل از بین رفته یه کاهش پیدا کرده باشه ؟؟؟
چقدر دوست داشتنی هستند ، آدمهایی که شبیه حرف هایشان هستند ....
آزمایشگاه پارسه لطفا منو هم راهنمایی کنید . من در تاریخ3 بهمن سونو nt دادم که سن جنین را 12 هفته و 5 روز تشخیص دادند .دوشنبه 11 بهمن هم تو مطب دکترم سونو انجام دادم که سن را 13 هفته و 5 روز نوشتند . دکترم آزمایش کواد مارکر هم نوشته ولی تاریخ نزدند . به نظرتون اوایل هفته 17 انجام بدم اشکال نداره یا اینکه دوباره بیام تهران و از دکترم سوال کنم ؟
سوال دیگه این که نیازه قبل از آزمایش دوباره سونو انجام بدم ؟ مرسی

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

2706