2733
2734
عنوان

سوال در مورد روش های بی حسی

388 بازدید | 20 پست
سلام میخواستم از خانومایی که با بی حسی زایمان کردن بپرسم از روشی که انتخاب کردن راضین؟زایمان با ایپیدورال بهتره یا انتونوکس؟کلا درد ندارین یا کمتر میشه؟
میترسم برای دیدارم از بهشت به جهنم آید...مادر است دیگر!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم بی حسی کردم نمیدونم کدوم نوعش بود فقط یادممه چون میخواستم بیهوش باشم از بی حسی ناراضی بودم و هی اصرار میکردم ولی چون غذا خورده بودم و یه دفعه ای شده بود امکانش نبود ولی الان خیلی راضی هستم نه سردرد داشتم نه هیچی البته بعدش تا ظهر اصلا زیر سرم بالش نبود
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد
2738
زایمان طبیعی میخوای ؟
فلسفه ام این است:به من ربطی ندارد که دیگران در موردم چه میگویندو چه فکری می کنند.من خودم هستم و هرکاری را که مراشادکند وبه دیگران ضرر نرساند انجام میدهم .هیچ توقعی ندارم وهمه چیز را میپذیرم.اینگونه زندگی بسیار آسانتر میشود.
نه زایمانم طبیعی نبود سزارین بود

میگن واسه بی حسی اگه سرت بالا باشه و خیلی تکون بدی سردرد میشی من خیلی تکون دادم ولی زیر سرم بالش نبود نه کمردرد داشتم نه سردرد خدا رو شکر البته بگما دکترم خیلی تاکید کرد به پرستارام هی میامد میگفت پرستارا خیلی زیرکار در رو بودن
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد
2706