2726
عنوان

علایم بارداری قبل از موعد پریود

| مشاهده متن کامل بحث + 460787 بازدید | 549 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه روزهای اولی باشه که تخمک بارور شده و هورمون hcgتازه وارده ادرار شده باشه اول خطه کنترل ضاهر میشه و بعد خطه تست در روزهای اول ممکنه خطه تست طول بکشه تا ظاهر بشه و بعدش کمرنگ هم باشه
2728
سلام دوست جونا خوبین؟من این ماهه سومه که برابارداری اقدام کردم ....من هیچ موقع دم پرید علامتی نداشتم اما این 2 ماهه گذشته دم پرید کلی علامت داشتم وهمش میگفتم باردارم و نبودم حتی ماهه اول بی بی چکم هم مثبت شد ولی از خونم منفب بود و باردار نبودم ..این ماه ماهه سوم اقدامم میشه دیگه زدم به بی خیالی مثلا...و الان شب 28 پری هستم و من قبل از اقدام همیشه 28 روزه پری میشدم اما این 2ماهه اخیر 29 روزه پری شدم و احتمالا این ماه هم 29 روزه میشم و شایدم نشم ..این ماه حالتم با ماههای پیش متفاوته ...این ماه من الان 3 شبه که تکرر ادرار دارم یعنی شبا 5 الی 6 بار میرم دستشویی...حالا نمیدونم چی میشه...مامان میشم یا پری؟ولی اینا رو گفتم که دوستان بدونن با علایم خودشونو سرگرم نکنن و بی خیال این موضوع باشن.........ایشالا خبر بارداری همه دوستانمو اینجا ببینم
2706