2737
2734
عنوان

علایم بارداری قبل از موعد پریود

| مشاهده متن کامل بحث + 460930 بازدید | 549 پست
من یک سوالی داشتم امیدوارم بتونین کمکم کنین.

من ۲ ماهه قرص جلوگیری رو قطع کردم و تصمیم دارم نی نی دار باشم حدوده ۱۰-۱۲ سال قرص میخوردم چون کیست تخمدان داشتم. ماه پیش به موقع پریود شدم ولی فقط برای ۲ روز بود واز قبل اون پریود و تا همین الان که روز ۲۴ هست سرگیجه ، حالت تهوع دارم. بدنم یک دفع یخ میشه پاهام سست میشه و شکمم خیلی نفخ کرده. زیر دلم هم چند وقت یک بار درد میگیره و بعضی موقعها میزنه به پهلوم. دیروز یعنی روزه ۲۳ پریود بی بی چک دادم منفی شد. میخواستم بهم بگین که بنظرتون من حامله هستم؟؟؟ آخه جواب بی بی منفی بوده ولی حالت تهوع وسر گیجم خیلی زیاده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام
من تازه اقدام کردم. این ماه سومه که استروژن کونژوگه و مدروکسی پروژسترون میخورم. دکترم این ماه 5 تا لتروزون هم برام نوشت که خوردم. من تو دو ماه قبلی اصلا درد سینه نداشتم ولی از پریود قبلیم که 3/30 تموم شده روز به روز سینه هام حساستر و دردناکتر شده. احساس گرسنگی و خواب آلودگی هم زیاد دارم. فکر میکنید باردار شدم یا عوارض پروژسترونه؟
سلام من 1 سال است که اقدام کردم ویک ماه است دارو مصرف کردم امپول و قرص برای کمک به باروری. اگه این ماه پری بشم خیلی حالم گرفته میشه.وقتی به مرکزای ناباروری میرم همه 10 سال 5 سال حتی 20 ساله که نابارورن بهم میریزم واسم دعا کنید من زندگیم بسته به بچه ست مترسم پرتم کنن بیرون.خدا اول به شما بده بعدم به من
2738
salam be hamegi .. man 17 salame va mojaradam .. vali 2 mah pish ie eshtebahe bozorg kardam o be bf namardam etemad kardamo raftam khoonashoonoonam bezoor mano khaboon .. avalin rabetam va akharish ham boode vali mahe pish periyod shodamo badesham badesham alaeme bardari peyda kardam kheyliyashoono .. nemidooonam chi kar konam .. lotfan rahnamaeim konid o baram doa konid ke ein etefagh baram nayofte
سلام به همه اونهای که می خوان نی نی دار شن من تازه عضو شدم 3ساله ازدواج کردم الن 3ماهه اقدام به بجه کردیم ولی خبری نیست هیج مسکلی ندارم نمیدونم این علایم های که دارم بار بارداری هست یا نه شکم درد کمر درد بدنم داغ میشه راهنمایم کنید از این که با شما درد دل کردم خوشحالم میدنید هر کی طرف منه حامله است غیر از من برا همتون دعا مکنم امیدوارم امید کسی نا امید نشه برام بنویسید خوشحال میشم به امید اون روزی هممون مادر بشیم مادر نمونه .
2706