2733
2734
سلام بچه ها و مامانای گل تاحالا سه بار بردمشون دکتر کلی انتی بیوتیک مصرف کردن تازه دکتر میگه مال الودگی هواست هر دوشون دارن اذیت میشن تو خواب و بیداری سرفه میکنن و ابریزش بینی دارن و توخواب ناله میکنن و بی تاب هستن خیلی ناراحتم سه هفته میشه اینجوری هستن نمی دونم کی خوب میشن تازه نی نی کوچیکه باید چند وقت دیگه بره مهد چون مرخصیم داره تموم میشه واقعا نمی دونم چی کار کنم کلی دارو خوردن و کلی داروی جدید باید بخورن طفلکی ها خیلی ضعیف شدن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میتونی با قند یا شکر شیرینش کنی چون اگه سرفه هاش ماله سرما خوردگی باشه نبات براش ضرر داره
Lilypie First Birthday tickers

روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تو را بگیرد.

2728
من و پسرم هم یکماه ونیمه که گرفتاریم
پسر منم انواع داروها رو خورده ولی تاثیری نداشت

دوروز پیش بردمش یه دکتر جدید شربت تیمکس داد که گیاهیه و همون قطره بینی رو به صورت اسپری به اسم

رینوسالتین( سدیم کلراید) این دو روز که استفاده کردیم احساس میکنم بهتر شدیم

عزیزم دختر منهم هفته پیش تمام روز رو سرفه می کرد. بردمش دکتر بهش فطره زیتروماکس داد و شربت کتوتیفن که واقعا معجزه می کنه. از همون شبی که شروع به خوردن کرد سرفه هاش قطع شدن. فقط یه کمی خلط داشتش که دوباره بردمش دکتر و گفت خلط بعد از سرفه و سرماخوردگی طبیعیه.
بی تو من با بدن لخت خیابان چه کنم؟؟؟ با غم انگیز ترین حالت تهران چه کنم ؟؟؟
2738
دختر خوب تو داروخانه یه شربت می فروشن به اسم شربت آویشن ضد سرفه و گیاهیه. خیلی عالیه. استفاده کن
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
سلام
دختر منم چند روز پیش سرفه میکرد بردمش دکتر بهش سفکسیم داد خدا رو شکر 2 روزه خوب شد ولی من و شوشو هنوز خوب نشدیم من که گلوم دیگه پاره شده حالا از دیشب تا حالا داریم شربت اویشن میخوریم
سلام مامانای گل.بعد از 3 بار دکتر بردن پسرم و دادن زیتروماکس و کتوتیفن.و 1 اسپری تقریبا پسرم خوب شد ولی هنوز سینه اش خس خس میکنه ولی خدارو شکر سرفه های خشکش از بین رفت و الان همراه با خلت شده... امیدوارم دیگه هیچ وقت نی نی های گلمون مریض نشن...
2706