2726
من 29 هفته و دوقلو باردارم، همش عرق میکنم و از داخل گر میگیرم، اصلا نمیتونم شوفاژ روشن کنم همش گرممه، شبها هم بدون پتو میخوابم صبح میبینم بدنم یخ کرده اما از داخل داغم، به نظرتون طبیعیه؟ چیکارکنم؟
وقتی خدا هست هیچ دلیلی برای ناامیدی نیست. پسرای عزیزم 92/10/26 اومدن توو بغلم. خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آی تک جون به دکترت نگفتی؟ نمیدونی طبیعیه یا نه؟ من هی یادم میره به دکتر بگم البته پرکاری. تیرویید هم دارم نمیدونم از اونه یا نه، ولی واقعا کلافه میشم
وقتی خدا هست هیچ دلیلی برای ناامیدی نیست. پسرای عزیزم 92/10/26 اومدن توو بغلم. خدایا شکرت
الان تو ماه دومم اینقدر شکمم بزرگ شده یکی امروز بهم گفت شش ماهته؟البته هنوز سونو نرفتم گفتم شاید دوقلو باشه
همسر عزیزم:من دوستت دارم

و کنار تو پیر خواهم شد !

بگذار کور شود ..

هرکه نمی تواند ترا میان واژه های من ببیند!
منم تو بارداری گر گرفتگی داشتم وحشتناک

کلی یخ میخوردم که یه کم دلم خنک شه ولی فایده نداشت

بچه من پسر بود نینی شما چیه؟
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2706