2733
2734
عنوان

فروش مبلمان منزل مستقیم از تولیدی

20313 بازدید | 391 پست
گروه تولیدی مبلمان مرادی با ۳۰ سال سابقه در امر تولید و تعمیرات مبلمان خانگی با ارائه طرح های جدید و نوین و با استفاده از ابزار آلات و یراقات کیفیت بالا آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد . محصولات ارائه شده تولید مستقیم و دارای طرح های اختصاصی گروه تولیدی مبلمان مرادی می باشد.

برای مشاهده محصولات لطفا به وب سایت زیر مراجعه فرمایید

www.gmoradi.ir
بله لطفا تصویر مبل مورد نظر خودتون رو برای ما ایمیل کنید تا استعلام قیمت حدودی برای شما ارسال شود ... در صورت توافق بخش تعمیرات حضورا خدمت شما می رسند .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما کوسن هم تولید میکنید.من فقط کوسن میخوام از این دو روها.دو طرفه ها
اللهم صل علی محمد وال محمد.
خدایا شکر.فرشته کوچولوی من . ممنون که امدی تو دلم.قول میدم مامان خوبی باشم.توکه انقدر خدا دوست داره واسه دوستام هم دعا کن نی نی بیاد تو دلشون
بله مشکلی نداره بفرمایید در چه ابعادی نیاز دارید ابعاد استاندارد کوچک ما 40 در 40 سانت هستند ...

در صورت تمایل می توانیم از ابعاد دلخواه شما تولید کنیم .
کوچیک نمیخوام.اندازه اینها که واسه راحتی استفاده میکنن.نمیدونم سایزشون رو
خدایا شکر.فرشته کوچولوی من . ممنون که امدی تو دلم.قول میدم مامان خوبی باشم.توکه انقدر خدا دوست داره واسه دوستام هم دعا کن نی نی بیاد تو دلشون
2738
ممکنه حدود قیمت بدید
سایزها مختلف هستند و استادارد خاصی ندارند ...

معمولا اگر منظور شما کوسن های کوچک هستند که برای مبل های دو یا سه نفره دو عدد می زارند که اونها 40 سانتی هستند در بقیه موارد معمولا 65 سانتی هستند که بعنوان پشتی مبل هم استفاده می شود .

فکر می کنم منظور ما 65 سانتی باشد ؟ لطفا نوع پارچه رو هم مشخص بفرمایید تا قیمت بدم خدمتتون .

می توانید به سایت ما مراجعه کنید و در بخش محصولات و پایین سایت پارچه های ساده و گلدار رو مشاهده کنید
الان میرم عزیزم نگاه میکنم.

من منظورم اینه که تکیه هم بهش بدیم .

مبل من از این مبل هاست که پشتش کاملا چوبه.میخوام یه تنوعی بدم.
پارچه مبلم ساده کلاس پیرامید از دست چپ دومیشه.
فقط این پارچه قسمت نشینمنگاه استفاده شده.پشت مبل کاملا چوب هست.
میخوام کوسن دو طرفه با دو پارچه متفاوت باشه.ترجیحا یه طرف راه راه باشه یه طرف گل دار.تو پارچه هاتون ندیدم.به نظر شما چه طوری بهتره؟
من میتونم عکس رو بعدا انجا بگذارم راهنماییم کنید اصلا بهم بگید این کارو بکنم یا نه؟
2706