2733
2739
عنوان

آموزش خود آرایی همراه با عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 778741 بازدید | 3252 پست
تناسب رنگ رژ با مو و چهره:

برای موهای بلوند / خاکستری/وسفید: رژلب صورتی روشن/قرمز روشن/ نارنجی کم رنگ

برای موهای مسی شرابی قرمز: رژ لب هلویی/صورتی /قرمز روشن و شفاف

برای موهای قهوه ای روشن و متوسط: رژلب صورتی/قرمز مرجانی/قرمزشرابی و قهوه ای روشن

برای موهای قهوه ای تیره ومشکی رنگهای فوق در طیف های تیره تر مناسب است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم ممنون به خاطر راهنماییت.. مطمئنم موهام نسوخته چون اصلا طول نکشید تا حساسیت شدید بروز کرد.. به محض اینکه مواد دکلره رو روی سرم گذاشت و کارش تموم شد چشم باد کرد و صورتم ریخت بیرون.. اصلا فرصت نکرد که بخاد بسوزه.. حتی کامل هم باز نکرد.. حتما این دفعه توصیه تورو انجام میدم.. هرچند ارایشگر بنده خدا قبل از اینکه مواد رو بذاره روس موهام کامل کف سرم رو با روغن زیتون چرب کرد...
Love is being stupid together
عزیزم ممنون به خاطر راهنماییت.. مطمئنم موهام نسوخته چون اصلا طول نکشید تا حساسیت شدید بروز کرد.. به محض اینکه مواد دکلره رو روی سرم گذاشت و کارش تموم شد چشم باد کرد و صورتم ریخت بیرون.. اصلا فرصت نکرد که بخاد بسوزه.. حتی کامل هم باز نکرد.. حتما این دفعه توصیه تورو انجام میدم.. هرچند ارایشگر بنده خدا قبل از اینکه مواد رو بذاره روس موهام کامل کف سرم رو با روغن زیتون چرب کرد...
Love is being stupid together
2738
سلام
مامان متین خدا قوت.
خیلی تاپیکت جالب و مفیده.دستت درد نکنه.تا ص 15 رو نگاه کردم و بعضی عکسها و مطالبش رو سیو کردم.
مرسی خانم
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
بهار

1392/9/21 6:44 ب.ظ

مامان متین جا من رنگ چشمم عسلیه شما گفته بودین برای چشم عسلی خط چشم قهوه ای سوخته و رنگ ابرو قهوه ای روشن میشه این دو تا را بگین تو چه مارکی با چه شماره ای میتونم پیدا کنم . خیلی ممنون

عزیزم رنگ ارو قهوه ای روشن فلورمار داره .....شماره اش رو نمی دونم .........
yube هم رنگهای شیک و قشنگی داره ........
باید خودت مستقیماً بری رنگ ها رو تست کنی

رژ قرمز که اکثر مارکا دارند......... فارماسی، فلورمار
topol

1392/9/21 8:00 ب.ظ

مامان متین میشه ب من کمک کتنی درست ارایش کنم؟پوستم سفیده صورتم یکم کشیدس چشمای قهوه ای ابروهای پر و لبهای برجسته

پوستت چون خشکه........
اول از همه که صورتتو با شیرپاک کن تمیز کردی بعد مرطوب کننده بزن و کرم پودر رو می زنی.........
چشمهات اگه قهوه ان می تونی ابروهات و هم یه رنگ قهوه ای روشن بکنی و با مداد بکشی مرتب کنی.......
اگه لبهات برجسته ات سعی کن رنگ غلیظ استفاده نکنی و از رنگ های ملایم استفاده کنی چون اینجوری لبهات درشت تر نشون می ده........
پوستت چون سفید اکثر رنگها رو می تونی استفاده کنی ........رژگونه رو پر رنگ بزن و به سمت کشیده رو به بالا.......
اگه چشمات درشته خط چشم دنباله دار بکش می تونی رنگی بکشی که جذابیتش بیشتره.........
رنگ موهات م هر چی تیره تر باشه تضادش بیشتر میشه با رنگ صورتت جذابیتش بیشتر می شه........
مامان متین جون من چندتاسوال داشتم.برات ایمیل کردم.میشه زحمت بکشی چک کنی و از طریق همین نی نی سایت برام ایمیل کنی؟
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
2706