2726
عنوان

آموزش خود آرایی همراه با عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 778735 بازدید | 3252 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

Online دلسا

1392/9/20 7:38 ب.ظ

مامان متین جان من بزودی عروسی برادرمه ولی مشکلم اینه که موهام دورنگه پارسال کل موهامو دکلره کردم از پارسال یک مقدارم پایینشو کوتاه کردم و چون باردار شدم دیگه موهامو رنگ نکردم بعد از بارداری 2-3 دفعه رنگ گذاشتم که بتونم کمی با رنگ روشن کنم ولی قسمت دکلره دار اصلا رنگ نمی گیره بزودیم عروسی برادرمه الان قسمت بالای موهام قهوه ای روشنه و پاییناش دکلره و بلوند می خواستم سوال کنم ببینم اگه چندین بار دیگه رنگ M10 که روشن ترین رنگه بزارم امکان داره بتونم یک مقدار به بلوند نزدیک کنم بالای موهامو یا نه؟ برای اینکه بهتر متوجه بشین عکس موهامم میذارم
البته پایین موهام کاملا روشنه ولی تو عکس خوب نیفتاده

سلام خانومی........
عزیزم می خوای کل موهات روشن بشه .............یا می خوای تیره کنی اول این و بهم بگو........
2728
نفس

1392/9/20 10:22 ب.ظ

مامان متین جان سلام من عکس برات بفرستم راهنمائیم میکنی چه مدلی آرایش کنم چه رنگ موئی بهم میاد لطفا

اره عزیزم فعلاً دارم این کار رو برای همه انجام می دیم
afi joon

1392/9/21 7:47 ق.ظ

سلام مامان متین جون خوبی؟ خسته نباشی..
یه چیزی بگم هم یه کم بخندی هم شاید بتونی راهنماییم کنی..
من تار موهام خیلی دیر رنگ میگیره هیچوقت نتونستم غیر از قهوه ای تیره رنگ کنم حتی واسه عروسیمم با کلی رنگ کردن تیره بود.. دیروز بالاخره تصمیم گرفتم دکوپاز کنم... آرایشگرم گفت لازم نیست به پایه 10 برسه فقط درحدی که میخاستم یه زیتونی خوش رنگ بزنم.. ولی شانس که نداریم ما خواهر.. سه تا کاسه مواد دکلره تو سرم گذاشت آخه موهامم خیلی پره.. همین که داشت کار میکرد حس کردم فکم داره درد میگیره.. خوب که تموم شدیهو آرایشگره نگاه کرد به من وحشت زده گفت اوا چرا چشت باد کرده ؟؟؟ نمیدونم چرا ولی پلک چشمم عین توپ اومده بود بالا.. گلومم درد گرفته بود.. حتی پوست دستمم ریخته بود بیرون.. سریع مجبور شدم موهامو یشورم.. واسه همین جلوی موهام تیره تر شده بعد از اینکه رنگساژ کرد.. پشت موهام روشن تره.. بهم گفت 3-4 هفته دیگه بیا که واست رنگ بذازم که یک دست شه.. به نظرت همین کارو بکنم؟ البته بگم خیلی خوش رنگ شده ها.. ولی یه کم فرق داره..این حالت حساسیت رو نشنیده بودم کسی داشته باشه.. شانس منه دیگه.. میدونی آیا همیشه همین جوریه آیا یا ممکنه فقط به مواد و مارکی که دیروز استفاده کردم حساست داشتم؟
سوال دیگم اینه که آیا من دیگه نمیتونم موهامو روشن کنم؟؟؟ چیکار کنم؟؟

سلام گلم
اره عزیزم فکر می کنم به این نوع مواد حساسیت نشون دادی..........یا اینکه خیلی مواد روی سرت مونده بوده که بدنت دیگه مقاومت نکرده و حساسیت ریخته بیرون...........
خدای نکرده که موهات آسیب ندیده؟ .........
کاش اول یه کار دیگه می کردی یعنی به جای اینکه از همون اول دکلره نمی کردی و با 000 شروع می کردی چون خودت گفته بودی که نمی خواستی حتماً پایه ده باشه........به پایه 7 اینا می رسوندی بعد رنگ می زدی ........
حالا هم چیزی نشده .........
موهات و حسابی تقویت کن ........حسابی .........هر شب روغن زیتون یادت نره.......
بعد سه یا چهار هفته برو برات یکدست کنه موهات و.....

می دونی من یه بار می خواستم موهام و دکلره کنم یه فکری به ذهنم رسید که خیلی خوب هم نتیجه داد ........توی مواد دکلره ام روغن زیتون مستقیماً ریختم توش .......قشنگ روی مواد مو روغن زیتون گرفته بود........
نه پوست سرم سوخت .نه موهام سوخت بلکه نرم تر و بهتر شد .........و هم دکلره ی خوبی داشتم ........
گفتم این و بگم شاید بدردت بخوره
در هر صورت مبارکت باشه گلم.........
سلام من پوستم گندمی هست کرم پودر میزنم خوب رو صورتم نمیخوابه مرطوب کننده هم زدم اما خوب نمشه میشه یه کرم پودر خوب که خیلی سفید نکنه و پوست رو هولویی کنه بهم بگید
انگونه زندگی میکنم که می اندیشم شیمی و فایل های مربوط به آن http://chemistrylove.mihanblog.com/ کارتون و بازی :http://kartoonbachegi.mihanblog.com
نکات اولیه زیرسازی آرایش و یک چهره بی عیب

مدلها برای داشتن چنین چهره عالی چه میکنند؟ در این مقاله کلمات فاندیشن (Foundation) و کانسیلر(Concealer) مدام تکرار میشوند که به معنی انواع کرم پودر هستند، همان مواد زیرسازی و پنهان کننده لکه های صورت.
خلق یک چهره بی عیب و نکات اولیه زیرسازی آرایش و پنهان کردن لکه ها و جوشها

حتما تا کنون تصاویر مدلهای زیبا را در مجلات دیده اید و به خودتان گفته اید که این مدلها برای داشتن چنین چهره عالی چه میکنند؟ در حقیقت این چهره بی عیبی که شما میبنید، نتبجه کار فاندیشن و کانسیلرها یا همان کرم پودر است. اگر شما در صورتتان جوش یا لکه دارید، فاندیشن و کانسیلر به شما کمک خواهد کرد که صورتی بی عیب داشته باشید.دو نوع کرم پودر وجود دارد:به صورت مایع و به صورت کرم. کرم پودر مایع یا همان Color Veil یک جلای مات و یک پوشش کنترل شده بر روی پوست ایجاد میکند و کاری میکند که پوست شما زیباتر به نظر برسد و لکه ها و کبودی دور چشم را به خوبی میپوشاند. کرم پودر ماتیکی برای قسمت هایی از پوست که میخواهیم بپوشانیم، پوشش خوبی ایحاد میکند. انواع لکه ها و آثاری که میخواهیم بپوشانیم عبارتند از: کبودی زیر چشم، جای زخم و سوختگی، رگهای نمایان، چروکها و آثار کشیدگی، جای بخیه، تاتو، ماه گرفتگی ها لکه های ناشی از بالا رفتن سن.

همچنین با این ماده میتوان چروکهای ریز زیر چشم را پوشاند. برای بهتر شدن اثر کرم پودر، همیشه از پن کیک متناسب با همان کرم پودر استفاده کنید چونکه حالت ضد آب به آن میدهد. درست مانند یک پوست دوم. به هنگام استفاده از کرم های آرایشی از یک اسفنج آرایش استفاده کنید. کرم آرایشی یا همان کرم پودر را به صورت دایره شکل روی پوست بکشید تا کامل پوست را پوشش دهد. حالا زیرسازی آرایش شما حاضر است تا با استفاده از رنگهای متناسب صورتتان را آرایش کنید. کرم پودر یک جلای بی نقص به چهره شما و پوششی درخشان به پوست شما میدهد. کرم پودر برای یکنواخت کردن رنگ چهره، پوشاندن لکه ها صورت و جلا دادن به صورت استفاده میشوند. کرم پودر را باید خیلی یکنواخت بر روی پوست کشید تا حالت براق پدا نکند. کرم پودرهای مرغوب حاوی ماده ضد آفتاب بوده و نقش مرطوب کننده نیز دارند.

استفاده از رنگ اشتباه در کرم پودر باعث میشود که آرایش شما رنگ واقعی خود را نشان ندهد و کمی چرک به نظر برسد. بر عکس آنچه بسیاری از خانمها تصور میکنند، کرم پودر و مواد زیرسازی آرایشی، اگر مرغوب باشند، برای پوست بسیار مفید بوده و مثل کرم صورت و مواد ضد چین و چروک عمل میکنند. کرم پودرها و مواد زیر سازی آرایشی مرغوب، اگر با کرم مرطوب کننده استفاده شوند، لایه محافظ پوست شما را تقویت میکنند. رنگدانه های پوست شما، با استفاده از این مواد مرغوب، در برابر گرد و غبار و اشعه های مضر نور آفتاب حفاظت میشود. برای یک محافظت خوب بهتر است به میزان ماده ضد آفتابی که در کرم پودر شما وجود دارد دقت کنید. برای یک زیر سازی آرایشی خوب شما باید از یک کرم پودر به صورت، کرم، مایع یا پودر استفاده کنید. که انتخاب آن به نوع پوست شما، رنگدانه های پوست شما و همچنین میزان پوششی که پوست شما نیاز دارد، بستگی دارد. اگر می بینید که پوست شما به محض استفاده از کرم پودر آن را به خود جذب میکند، بهتر است که از کرم پودر چربتر استفاده کنید. کرم پودرهای پودری برای کنترل میزان چربی در پوستهای چرب بیشتر کاربرد دارند. اگر به طور مداوم در طول روز و هر روز از کرم پودر خوب استفاده کنید، این زیرسازی باعث میشود که آرایش شما حالتی کاملا طبیعی داشته باشد
totiya

1392/9/21 12:02 ب.ظ

سلام من پوستم گندمی هست کرم پودر میزنم خوب رو صورتم نمیخوابه مرطوب کننده هم زدم اما خوب نمشه میشه یه کرم پودر خوب که خیلی سفید نکنه و پوست رو هولویی کنه بهم بگید

عزیزم نوع پوستت چیه؟
مامان متین جون من می خوام کل موهامو تا جایی که امکان داره روشن کنم البته با رنگ و بدون دکلره
امکان داره عایا؟
آدمی ساخته اندیشه خویش است فردا همان میشود که امروز اندیشیده است
موریس مترلینگ
Online دلسا

1392/9/21 12:06 ب.ظ

مامان متین جون من می خوام کل موهامو تا جایی که امکان داره روشن کنم البته با رنگ و بدون دکلره
امکان داره عایا؟

اره عزیزم........بدون دکلره فقط با 000 می تونی اونم نهایت تا پایه 6 یا 7.........

شما ریشه ها رو هم دکلره یا دکوکرم یا 000 (بسته به پایه ی ساقه ها داره) زده وبه پایه ی ساقه ها میرسونیم بعد رنگساژ میکنیم
یا اینکه
اگر نمیخوای خیلی تیره بشه:یه رنگ تا پایه ی 6 انتخاب میکنیم با 9% به ریشه ها و با 6% به ساقه ها میزنیم

یه پیشنهاد دیگه هم واسه شما اینکه لولایت کنی

اگر موهای خودرا بلوند کرده اید و الآن رشد ریشه داشته و نمی دانید که باید چه کار کنید،می توانید مانند مش با فویل بصورت ردیفی موها را جدا کرده و کنار بگذارید و بقیه موها و ریشه را رنگ تیره بزنید،این روش برای خانم هایی ریشه مو دو رنگ است کاربرد دارد،در مورد موهایی که رنگ طبیعی آن ها یکدست و تیره است می توانید با کلاه تارهای نازکی را بیرون آورده و به رنگ ریشه مو کنید(لولایت).
ببخشید مامان متین من خیلی سوال می کنم چون من اصلا از رنگ مو سردرنمیارم
الان من رنگ M10 گرفتم که میگن روشن ترین رنگه بزارم رو این رنگ موی خودم که قهوه ای روشنه چه رنگی میشه موهام؟
آدمی ساخته اندیشه خویش است فردا همان میشود که امروز اندیشیده است
موریس مترلینگ
2706