2733
2734
عنوان

آموزش خود آرایی همراه با عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 778741 بازدید | 3252 پست
بهار

1392/9/19 7:04 ب.ظ

مامان متین جان . میشه منو در این موضوع هم راهنمایی کنید ببخشید خارج از موضوع هست ولی خیلی احتیاج دارم .1 : گن خیلی عالی میخوام که ران و شکم را کوچیک تر نشون بده خیلی احتیاج دارم 2: مارک خوب بند انداز برقی 3: اینکه میخواستم ببینم چای لاغری دکتر سینا خوبه اخه من یکم اضافه وزن دارم میخوام در کنار رژیمم بخورم 4: شما بهم گفته بودین میتونم کانسیلر را هر روز هم استفاده کنم ببخشید اینا میگم ولی شما مطمعن هستین میترسم استفاده هر روزش ضرر داشته باشه خواهشا راهنماییم کنید خیلی خیلی ممنون

1. گن لاغری زنانه فرم ایزی ترکیه ....من داشتم خوب بود.........
آپلود عکس

2. شنیدم براون خوبه خودم ندارم ولی دوستان گفتن براون خوبه bron البته اصل آلمانش نه چینی اش...
3. چای دکتر سینا رو امتحان نکردم
4. اگه کانسیلرت خوب باشه و ضدآفتاب هم باشه یعنی spf داشته باشه ..........نه میشه ازش استفاده کرد وگرنه کمتر استفاده کنی بهتره........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سپیده

1392/9/19 7:28 ب.ظ

Mersi az to fagatarayesham ro nagofti soalam ro mi she javab bedi az che marki astefade koni baraye rang mo.

آپلود عکس

یعنی صورتت این جوریه؟؟؟؟؟؟؟؟
خب ابروهات و روشن کن ........قهوه ای روشن ....بعد مثله عکسهایی که اینجا گذاشتیم بهش فرم بده......
یه خط چشم مشکی و رو به بالا بکش که چشمات و خیلی کشیده نشون بوده..........
من پیشنهادم به شما اینکه چشماتو دودی کنی smoky یعنی از سایه دودی و مشکی و آبی نفتی استفاده کنی.....
اگه چشمات مشکی کردی از رژگونه و رژ لب کالباسی یا یه رنگ خیلی روشن استفاده کن..........
اگه آرایش چشمات ساده بود از رژلب قرمز یا رنگهای تیره استفاده کن........

2728
مامان متینه جان من یه لایه بردا رخوب میخوام میشه لطفا بهم معرفی کنی
کسانی که به من می گویند تو به جهنم می روی و ما به بهشت، مرا خوشحال می کنند؛ چون مطمئن می شوم که با آن ها به یک جا نمیروم 
2738
arev

1392/9/19 8:52 ب.ظ

مامان متینه جان من یه لایه بردا رخوب میخوام میشه لطفا بهم معرفی کنی

کرم لایه بردار ملایم و تنگ کننده منافذ باز سبو اسپسیفیک ایوروشه برای بستن منافذ صورت و لایه برداری خیلی خوبه چربی پوسته رو هم کنترل میکنه
مامان متین جان
منظورمو خوب نگفتم
منظورم اینه که چطوری مژه ها رو قیچی بزنم که خوشگل بشن. چسبوندنشو می چسبونم ولی چشامو قشنگ نمی کنه. بقیه آرایشا هم مژه دارن ولی این یکی بار اصلی زیباییش رو مژه هاشه.
مدلای مختلف قیچی زدن مژه مصنوعی رو می خوام.
ممنون از محبتت.
می‌خواهم بگویم هر زنی، در هر وضعیتی، استحقاقش را دارد که کسی را داشته باشد که وقتی نگاهش می‌کند، چشم‌هایش برق بزند.
2706