2733
2734
عنوان

آموزش خود آرایی همراه با عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 778741 بازدید | 3252 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام و خسته نباشید دوباره
یه سوال دارم ولی بهم نخندین من یدونه از این مدادهای کربن بلک گرفتم که با چرخش پایین مداد نوکش میاد بالا و نیاز به تراشیدن نداره ولی انگار خرابه و هرچی مبچرخونم نوکش بالا نمیاد این دفعه دوم این بلا سرم میاد و چون از شهر دیگه خریدم نمیتونم تعویض کنم گفتم شاید شما راه حلی به ذهنتون برسه ممنون
افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد
2738
سلــــــــــــــام مامان متین جون
میشه بهم کمک کنی؟ من عکسمو آپلود کردم ولینکشو برات به ایمیلت فرستادم. میشه با توجه به صورتم بهم بگی چه آرایشی بهم میاد؟ مخصوصا چشمام مثلا دوست دارم داخل چشمم مداد مشکی بکشم اما نمیدونم بهم میاد یا نه... واینکه لاغرم...
اگه میشه چندتا عکس از مدلی که مناسبم باشه بزار. یه دنـــــــــیــــــــا ممنون میشم
حالا امروز چی بپوشم؟؟؟؟؟؟
عزیزم من موهام رنگ قهوه ای روشن داره میخوام نسکافه ای کنم در ضمن 40 در صد موهام سفیده که خیلی دیر رنگ میگیره
کمکم میکنی؟
نمایندگی فروش محصولات آرایشی بهداشتی گیاهی اوریفلم سوئد دومین برند برتر سال2017 تلفن 09309454669
سلام عزیزم خسته نباشید گلم میشه خواهش کنم چند تا عکس ارایش ساده رو پوسته تیره رو بزاری من پوستم تیره یعنی سبزه است ولی واقعا تو انتخاب رنگ ها مشکل دارم یعنی نمی تونم بین رنگ رژ و رژگونه وسایه ترکیب خوبی در بیارم
هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست ; زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد ; ای کاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم.....
مامانه متین یعنی عاشقتم باور کن اون طیف رنگ رژها برای پوست های مختلف عالی بود
هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست ; زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد ; ای کاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم.....
الهام شفیعی جان از لطفت ممنونم اما در مورد پوستت عزیزم شما باید حتماً ضد آفتاب بزنی ........باور کن خیلی رو پوست تاثیر داره و مانع از لک ، جوش، و حتی چین و چروک پوست میشه........

توصیه من به شما برای روزانه یک ضدآفتاب رنگی بخری چون کرم پودر روزانه پودر رو خراب می کنه عزیزم...........
بعد از فروشنده که داری محصول رو می خری حتما بگو فاقد چربی باشه ..........اصولاً زیر نوشته ی مارک اصلی پایینش می نویسه oil free
پیشنهاد من به شما ضد آفتاب الارو هست که پوشانندگی اش هم خوبه اما این لیست و هم بچه ها تو نی نی سایت دادن و همه خوب هستش

کرم پودر مناسب انواع پوست:

TEINT PARFAIT از ایوسن لورن
ماکزیمم کاور استی لودر
مینرال میکاپ فکتوری
مینرال آرتدکو
دابل ویر استی لودر
دبورا 24 ore
Le Teint Touche �clat Foundation از ایو سن لورن

کرم پودر برای پوست های چرب و جوشی مختلط
ایون بتر از کلینیک
سوپر بالانس کلینیک
کرم پودر ضد جوش کلینیک
ماکزیمم کاور استی لودر
فاقد چربی آرتدکو
دبورا کالر کپی در سبز
دبورا مدل مات
اگزویانس
اریکه
اکتی پور

مارک اکتی پور و من شنیدم که خیلی طرفدار داره و قابلیت ضد جوش داره..........
2706