2737
2734
تدریس شیمی از دبیرستان تا دکتری با دانشجویان ارشد و دکترا از معتبر ترین دانشگاه های تهران.
www.Kimiagaran.reaserchgroup@gmail.com
سلام عزیزم من ترم یک ارشد شیمی الی هستم.ولی تهران نیستم شمالم...نمیشه از کاراتون استفاده کرد؟؟؟
91/10/24 یه روز برفی زمستون که دوقلوهام اومدن بغلم...(چه زود گذشت!!!)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر برای تعریف کار و پروپوزال خود در رشته شیمی آلی مشکل دارید،اگر ساخت مشتقات واکنش برایتان مقدور نیست،اگر زمان کافی برای انجام پایان نامه تان ندارید،همه چیز را به ما بسپاریید.

اگر برای مهاجرت تحصیلی به مقالات معتبر بین المللی نیاز دارید،فقط کافیست با ما تماس بگیرید. ما وجود مقاله ISI در رزومه تان را برای شما تضمین می کنیم.
2728
من ترم یک الی هستم و میگم شاید برای ترم های بعد به شما احتیاج داشته باشم.یا مثلا برای یه درس خاصی بخوام برام کلاس بذارین...
میشه شمارتونو داشته باشم برای مقاله و پایان نامه....
Indra جان ما تو هر مرحله ای از کار که به کمک نیاز داشته باشین می تونیم همکاری کنیم باهاتون،ما برای دانشجویان راه دور هم این کارو انجام دادیم و مشکلی وجود نداره از این نظر.
عزیزم اگه مقاله بخوام ،دانشگاه متوجه نمیشه؟اخه من هنوز نمیدونم ارشد باید چیکار کنیم؟
نخندی بهم وای من پروپوزال هم نمیدونم چیه؟
2738
راستشو بخوای من دوقلو ١١ ماهه دارم و درس خوندن برام خیلی سخته برای همین دنبال یکی هستم برای کمک درسم
درضمن من یه سوال داشتم.ماهایی که رشتمون شیمی الی هست کجاها کار برامون بهتره؟
تو ازماشگاه های خون هم میشه؟
نه عزیزم شما باید سال دوم تحصیلت یه موضوع برای کار به دانشگاه تحویل بدی که پروپوزال گفته میشه، بعد باید نتایج کار روی اون پروژه رو حدودا یک سال بعد در جلسه دفاع بیان کنی.دانشگاه ما که ٩٠٪ بچه ها کارشون رو مقاله می کنن و گاهاً با ٢ یا٣ کار دفاع می کنن.مسلما داشتن مقاله معتبر هم روی نمره دفاع شما و هم برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر نقش اساسی داره.
عزیزم بسته به کاری که انتخاب می کنی و ایمپکت ژورنال و سطح کار هزینه ها معلوم میشه،اگه جدی بودی با من تماس بگیر تا دقیقتر صحبت کنیم عزیزمم
2706