2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
اکرم خانم زیر یکسال ممنوعه . پسر من 5 ماهگی بیمارستان بستری بود و تا صبح کریه می کرد و پرستار برا خوابش بهش پرومتازین داد و وقتی پزشک کشیک برا سرکشی اومد کلی پرستارو دعواش کرد.
سلامتی عشق “مادر” که هزار بار دلشو میشکونی ولی وقتی بعد از مدتی صداش میکنی مامان میگه جانم مامان …. !!!
استفاده از شربت پرومتازین در کودکان زیر 2 سال با خطر آپنه(وقفه تنفسی) همراه است. سازمان غذا و داروی آمریکا به دنبال گزارشهای رسیده از مرگ کودکان زیر 2 سال به دنبال وقفه تنفسی بعد از مصرف پرومتازین از سال 2006 مصرف آن را در کودکان زیر 2 سال ممنوع اعلام کرده است . هیچوقت به برای خوابیدن به بچه پرومتازین ندید عزیزان!
آپلود عکس رایگان و دائمی آپ سیتی
2714
فندق جون این چه حرفیه میزنی عزیز
مامان من 30 سال پرسترا بود تازه بازنشست شده که 15 سالشو تو بخش اطفال بوده. الان ازش پرسیدم شاخ درآورد. گفت مگه شهر هرته که ما بچه سرخود دارو بدیم که شب بخوابن. پس اسم پرستار برای چیه؟ برای اینکه ما هم شب بخوابیم؟ اگه یه بچه به همون دارو حساسیت بده میدونی چه مسئولیتی براشون داره؟ چرا دید مردم رو نسبت به پرستارا خراب می کنید؟
ملتی که کتاب نمیخواند.....
باید تمام تاریخ را تجربه کند ...
اگر پرستاری این کارو بکنه خیلی بی وجدانه چون پرومتازین خیلی به مغز بچه آسیب میرسونه. طفلک اون بچه های که گیر یه همچین پرستاری بیوفته. چون اون پرستار فقط میخواد کار خودشو راحت کنه. خیلی ببخشید ولی خیلی خیلی ناراحت شدم.
ملتی که کتاب نمیخواند.....
باید تمام تاریخ را تجربه کند ...
مرسی مامانای گل از راهنماییتون
آخه پسرمن خیلی بدخوابه یعنی از بدو تولد همینطوری بوده در طول شبانه روز اگر سرهم 8 ساعت بخوابه فقط دوست داره بازی کنه دکترش که میگه طبیعی هستش ! نمیدونم ؟ اما این مادر شوهرم هروقت از تهران میاد خونهمون یکسری تجویز بیخودی میده . این سری آخر گفت که به پسر خواهر شوهرم هم همیشه برای خوب خوابیدنش شربت پرومتازین میداده و اصلا هم اثری بدی نداره و ضرری برای بچه نداره. من گفتم قبلش ازشما سوال کنم .مرسی از راهنماییتون
پگاه جون واقعیت وروتین اکثر بخشای بیمارستانیه من تجربه کاریم زیاد نیست( 8 ساله)....اما تو 5 تا بیمارستان کار کردم ومیدونم...مامان شما یا بهتر بگم همکار عزیز من....احتمالاخیلی با وجدان بودند....تبریک میگم..کاش ما جوونا هم از پیش کسوتانی مث مامان شما یاد بگیریم.من نباید این رازو فاش میکردم انگاریییییییییییییی
2706