2726
سلام
پسر من الان یکسال و پنج ماهشه داره دندونهای کرسی درمیاره خیلی اذیت میشه دائم داره لبه پتوش را گاز میگره الان 5 روزه به شدت پاهاش سوخته ادارش خیلی تنده وقتی جیش میکنه گریه میکنه (خصوصا تو خواب) بچم همچین سوخته که از جاسوختگیش خون میاد انگار کنده شده هرچی میزنم خوب نمیشه کالاندولا بتامتازون کرم سوختگی آردن تو آب و صابون نشستن دیگه نمیدونم چی کار کنم یکمی هم جوش زده ترا خدا بگین چیکارش کنم جیکر کباب میشه وقتی پاهاش را میبینم
باز بزارش اصلا پوشکش نکن تا جای سوختگی خشک نباشه که خوب نمیشه بعد هم یه لایه ضخیم روغن نباتی بزن که بیشتر نسوزه ( دکتر هم ببری خوبه)
مهم نیست که دور و برت پر از آدم باشه........مهم اینه که دور و بریات آدم باشن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اب و صابون پوست بچه را بیشتر نازک میکنه
نیوا یه کرم پا داره که سفید مثل اکسید دو زنگ هستش که وقتی بچه را شستی و اروم پاهاشو خشک کردی یه لایه کلفت به مقدار زیاد از اون روی پای بچه ات بمال و بعد از اینکه جیش کرد لازم نیست با صابون اون را کاملا بشوری فقط با اب ولرم بشور و دوبارهه بزن
خیلی موثره کالاندولا این جور مواقع کار ائی ندارهه
قبلا دکتر بردمش گفت مال دندوناشه ادارش اسیدیه بهش کلوترمازول+هیدروکورتیزون داد گفت قاطی کنم دوبار در روز بزنم بقیه مواقع هم کالاندولا یا آاردن استفاده کنم هر بار که استفاده میکنم نسبتا خوب میشه ولی یه جیش یا پی پی دوباره داغونش میکنه و یه نقاط دیگه قرمز میشه و اون تکه قدیمیه بدتر میشه خدا کنه زودتر خوب بشه دعا کنید یعنی ما هم اینقدر سختی کشیدیم
سلام
اصلاً نباید با آب و صابون بشوریش چون خشکش میکنه. کالاندولا رو با وازلین فراوون به پاهاش بمال. تا اونجا که میتونی باز بزارش. بتامتازون هم اثر نداره. زینک اکساید هم خیلی عالیه فیروز داره
ملتی که کتاب نمیخواند.....
باید تمام تاریخ را تجربه کند ...
راستی کلوتریمازول هم خوبه اونم با وازلین قاطی کن. وازلین رو اصلاً فراموش نکن. یکی از مامانای نی نی سایت به من یاد داد.
ملتی که کتاب نمیخواند.....
باید تمام تاریخ را تجربه کند ...
با صابون نشور اب ولرم باشه نه خیلی گرم +کلوتریمازول +هیدروکورتیزون رو رو فقط همون یکی دوروز اول بزن روزهای بعد اکسید دوزنگ یا کالاندولا استفاده کن بتا متازوت زیاد استفاده نکن پوست رو نازک میکنه البته پسر من دراین جور مواقع با کالاندولا اصلا خوب نمیشد تا جیش میکنه سریع عوضش کن بهترین کار اینه که اگه بتونی یکی دور باز بگذاریش خیلی خوبه نایلون بزرگ پهن کن روش پارچه بنداز که اگه جیش کرد فرش یا تختش خیس نشه من خودم اینکارو کردم سخت بود چون پسرم تند تند جیش میکرد باید ملحفه وشلوار وهمه چیزو تعویض میکردم ولی زود خوب شد
لنا جون درکت می کنم عزیزم... چند وقت پیش پای دختر منم سوخته بود هر کرم و پمادی که براش استفاده می کردم کوچیکترین اثری نداشت ( کالاندولا . ایروکس . زینک اکساید فیروز . چیکو) اما به پیشنهاد یکی از دوستام از پماد ان ان استفاده کردم دو روزه کاملا" خوب شد واقعا" عااااااااالی بود فقط پای بچه رو اصلا" با صابون نشور که بدترش میکنه همون آب ولرم کافیه و اصلا" هم پوشکش نکن فقط شلوار پاش کن و روزی هم چند ساعت باز بذارش انشالله که هرچه زودتر خوب میشه

امضــا نـدارم انگشـت میـزنــم...
عزیزم پوشکش نکن تا خوب شه نی نی منم یه بار اینطوری شده بود پوشکش نکردم یه روز فرداشم خوب خوب شد
وری شده ود که جیغ میزد و گریه می کرد یه پماد خارجی خوب داروخونه معرفی کرد گفت یه بار بزنی خوب میشه زدیم 1 بار واقعا خوب شد
من پسرم وقتی یک سالش بود این جوری شد هیچ چیز مثل وازلین جواب نمیده .. عزیزم با وازلین زیاد چربش کن ... مثل آب رو آتیش میمونه ... من همه کرمهای خارجی و ایرانی و این پمادها رو امتحان کرده بودم.. ولی هیچ کدوم مثل وازلین نبود ... باورت نمیشه معجزه میکنه
بهترین اتفاق زندگی من در سال 93 رفتن به پابوس سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) بود.. خدایا شکرت که منو لایق این سفر دونستی.. http://www.taranomemehr.blogfa.com **وبلاگ ترنم مهر**
2706