2726
عنوان

غده خوش خیم سینه....کسی این مشکل رو داشته......خیلیییییییییی نگرانم

| مشاهده متن کامل بحث + 62858 بازدید | 33 پست
سلام دخترای گل من این تاپیک رو دیدم و اومدم به شما و همه اونایی که بعدا به این مشکل ممنکنه برخورد کنن بگم که به هیچ وجه درباره توده فیبرو ادنوم نگران نباشن، مخصوصا اگه تو خانوادشون سابقه مشکل حاد سینه ندارن.... من دیروز با همین مشکل به دکتر اکبری مراجعه کردم و با یه معاینه ساده تشخیص دادن که فیبروادنومه و بهم گفتن هیچی نیست، برم دوسال دیگه بیام برای معاینه مجدد... خدا رو شکر کنید دوستای خوبم، اگه بدونید چقدر مریض سرطانی اونجا تو مطب بود... الکی به خودتون استرس ندید، فقط سالیانه معاینه داشته باشید و شکر خدا رو بکنید و از زندگی تون لذت ببرید!
اللهم ما بنا من نعمت فمنک

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من کمتر از یک ماه پیش متوجه یک برجستگی کوچیک توی سینه ام شدم، سونو انجام دادم و دکتر زنان معاینه کرد گفت فیبرو ادنومه و چیزی نیست،اولش که داشتم سکته میکردم، نظرای شما رو خوندم خیلی قوت قلب گرفتم، ولی بازم یه کم نگرانی دارم، گاهی فک میکنم از کجا بدونم درست تشخیص داده، اخه گاهی توش احساس سوزش میکنم کسایی که فیبرو ادنوم داشتین چیکار کردین؟ همیشه میمونه؟ بزرگتر نمیشه؟ برای شما هم سوزش احساس میکردین؟ البته اولاش هیچ احساسی نداشت، از وقتی تشخیص ادنوم داد و حساس شدم و بیشتر لمسش میکنم گاهی میسوزه میگم نکنه خودم تحریکش میکنم یا از استرسه... خلاصه نگراااانم
2728
نبابا اصلا نترس و بهش فکرم نکن خیلی از دخترا ازین توده ها دارن وقتی دکتر گفته خوش خیمه دیگه نیازی به نگرانی نیست دوست من ۱۶ سالگی عمل کرد خداروشکر الان هم سالمه و هیچ مشکلی نداره.غصه نداره که اخه‌ چیز خاصی نیس.خیلی خانما ازین توده ها دارن من خیلیارو دیدم
Pishtew-
منم سینم راستم دوتا توده داره سونو کردم گفت فیبرو آدنوم هست اما خیلی نگرانم افکار منفی دست از سرم برنمیداره همش میگم نکنه سونو اشتباه تشخیص داده باشه به نظرتون چیکار کنم؟

خدايا هميشه با من باش فقط همين

من متاسفانه عمه ام سرطان سینه داشت خیلی ترسناک بود پیش دکتر نصیری برای درمان سرطان سینه اش رفت خدا روشکر خوب معالجه اش کردخیلی ترسناک این فیلم به دخترا نشون بدید که بدونن چه جوری معاینه سینه را انجام بدند  

شماره مطبش اینه تلفن: 09128945991_22559024

سلام دخترای گل من این تاپیک رو دیدم و اومدم به شما و همه اونایی که بعدا به این مشکل ممنکنه برخورد کن ...

سلام عزیزم شماتو یک تاپیکی نوشته بودین فیبروآدنوم دارین منم تازگی فهمیدم فیبروآدنوم دارم شما الان خوبید؟ خیلی نگرانم ممنون میشم جوابمو بدید

خدایا امیدمان تویی مارا به حال خود رها مکن
منم سینم راستم دوتا توده داره سونو کردم گفت فیبرو آدنوم هست اما خیلی نگرانم افکار منفی دست از سرم بر ...

منم مثل تو بهم گفتن فیبروآدنوم دارم خیلی خیلی نگرانم همش میگم نکنه سونو اشتباه کرده باشه

ببین اصلا نگران نباش منم چند بار اینطوری شدم..حتی جراح میخواس برام درش بیاره .اما دکتر گیاهی رفتم گف ...

سلام وقت بخیر شما تو یک تاپیکی نوشته بودین دکتر گیاهی بهتون گیاه سه پستان رو معرفی کرده میخوام بدونم دیگه بعداز اون مشکلی نداشتین؟من چندروز پیش تشخیص دادن فیبروآدنوم دارم خیلی نگرانم خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

منم سینم راستم دوتا توده داره سونو کردم گفت فیبرو آدنوم هست اما خیلی نگرانم افکار منفی دست از سرم بر ...

سلام عزیزم منم تازگی فهمیدم دوتا فیبروآدنوم دارم خیلی نگرانم شما الان خوبید خواهش میکنم جوابمو بدید؟

سلام عزیزم شماتو یک تاپیکی نوشته بودین فیبروآدنوم دارین منم تازگی فهمیدم فیبروآدنوم دارم شما الان خو ...

سلام. بله عزیزم خوبم حتی الان که با دست معاینه میکنم فکر میکنم یکی از توده ها از بین رفته

اللهم ما بنا من نعمت فمنک
من الان حدود 6 ساله که تو سینه ام فیبرو آدنوم دارم و تا حالا نمونه برداری نکردم می خوام ببینم کسی اط ...

فیبرو ادنوم دارم قبلا درد نداشتم از وقتی فهمیدم فییرو حساس شدم مدام درد میکنه

کلا سه ساله ک توده رو حس کردم

البتع باید نمونه برداری کنم

شما چیکار کردین!!!درد داره از شممام؟؟

اولویتم‌خدامه چون همیشه باهامه بعدم باباجون و‌اقامه فداشونم😇😇
2706