غده خوش خيم سينه....كسي اين مشكل رو داشته......خيليييييييييي نگرانم - صفحه 1

موضوع: غده خوش خيم سينه....كسي اين مشكل رو داشته......خيليييييييييي نگرانم + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
ياسمين پست ها : 24عضویت:1389/2/15
1389/10/11 - 1:17 صبح
دوستاي گلم .....من24سالمهو الان يه دختر 5.5 ماهه دارم و شير خودم رو هم ميدم.......دو ماه بعد ار زايمانم متوجه يه توده توي سينم شدم....بعد كه دكتر رفتم و سونوگرافي انجام داد گفت يه توده هست كه به شير دهي ربطي نداره و از قبل بوده ولي بايد سه ماه بعد دوباره سونو انجام بشه.......بعد از سه ماه دوباره سونو انجام دادم ايندفعه گفتن دوتا توده هست نه قبلي هم سايزش بيشتر شده بود...دكتر زنان گفتن مشكلي نيست اما من مي خوام با يكي از همكارام كه جراح عمومي هستن مشورت كنن و منو پيش ايشون فرستادن....اين دكتر هم گفتن مشكلي نيست و توي اين سن اين چيزا فراوون ديده مي شه و حتي به نمونه برداري هم نيازي نيست از نظر من و خوش خيم هست....بدخيم نمي شه برطرف هم نمي شه.......و مشكلي نداره و 6 ماه بعد دوباره بايد چك بشه........ولي من همش نگرانم...دارم ديوونه مي شم....شما تا حالا اينجوري نبودين يا كسي رو نميشناسين كه اين مشكل رو داشته .....به نظرتون چه كار كنم نگرانيم برطرف بشه؟.....همش خواباي بد مي بينم از استرس.....نگران دخترم هستم.....ببخشيد زياد حرف زدم.........
الهه (مامان النا كوچولو) پست ها : 34518عضویت:1389/3/23
1389/10/11 - 1:21 صبح
خانمي منم يه دوست دارم كه الان بارداره و از قبل بارداري توي سينش مثل تو گفتن توده هستش و چيز مهمي نيست..........و الان عين خيالش نيست و حتما هم مشكلي نيست كه دكترا كفتن نگران نباش اگه چندتا دكتر تاييد كردن كه چيزي نيست نگران نباش توكل به خدا
خدایا !کسی غیر از تو با من نیست …خیالت از زمین راحت ، که حتی روز روشن نیست …کسی اینجا نمیبینه ، که دنیا زیر چشماته !یه عمره یادمون رفته ، زمین دار مکافاته !فراموشم شده گاهی ، که این پایین چه ها کردم !که روزی باید از اینجا ، بازم پیش تو برگردم !خدایا وقت برگشتن ، یه کم با من مدارا کن !شنیدم گرمه آغوشت ، اگه میشه منم جا کن … .
سارا پست ها : 949عضویت:1387/12/12
1389/10/11 - 1:26 صبح
ياسمين عزيز سلام . گلم نگران نباش اين اتفاق براي خيلي ها پيش مياد . من وقتي 19 ساله بودم و مجرد به يك توده نسبتا بزرگ تو سينه ام برخورد كردم . يادمه اون موقع مامان و بابام خيلي نگران بودند . خوش خيم بود ولي دكتر گفت هر توده اي بهتره از تو بدن دربياد براي همين يك عمل جراحي كردم . البته خيلي عملش ساده بود .
1389/10/11 - 1:28 صبح
من اول رفتم پيش دكتر عطري . جراح عموميه ولي تخصص اصليش شده سينه . اينقدر شلوغه كه شايد براي سال ديگه بهت وقت بده. اون خيلي ماهره. من كه اول رفتم پيشش اون من رو معرفي كرد به دكتر نجفي بيمارستان دي . عصرها هم روبروي بيمارستان دي تو ساختمان پزشكان مي شينه.
1389/10/11 - 1:30 صبح
دكتر نجفي عملم كرد و خدا رو شكر تا حالا مشكل خاصي نداشتم . البته اين رو هم بگم كه قبل از بارداريم يك چك آپ كردم و متاسفانه سينه ام پر شده بود از كيست. ولي دكتر گفت مشكل خاصي نيست و با شيردهي حتما بهتر هم مي شه. من هم باردار شدم و زايمان كردم و الان يك ساله كه بچه شير مي دم .
1389/10/11 - 1:32 صبح
عزيزم نمي دونم داري مي خوني يا نه . اينها رو گفتم كه بدوني خيلي نبايد نگران باشي . ولي حتما پيگيرش باش . در مورد بچه هم نگران نباش . مطمئن باش مشكلت حاد نيست . اگر هم يكسره تو فكر ايني كه اگه خداي نكرده تو نباشي بچه چي مي شه ، بايد بهت بگم همه مادرها كم و بيش با اين نگراني مواجه هستن. خود من هميشه اين اضطراب تو وجودم هست. پس سعي نكن اين دو مساله رو با هم قاطي كني گلم.
ياسمين پست ها : 24عضویت:1389/2/15
1389/10/11 - 1:38 صبح
مرسي مامي بي بي كوچولو و سارا جان.....ممنون از دلگرمي تون .......
1389/10/11 - 1:44 صبح
ياسمين عزيزم ولي به نظر من حتما پيش يك دكتر خوب برو. دكترهاي زنان خيلي در اين مورد تجربه ندارن. اگه خواستي دكتر من كامران نجفي . ساختمان پزشكان دي. روبروي بيمارستان دي.
لينا پست ها : 2092عضویت:1387/12/9
1389/10/11 - 2:00 صبح
ببين اصلا نگران نباش
منم چند بار اينطوري شدم..حتي جراح ميخواس برام درش بياره .اما دكتر گياهي رفتم گفت نهه..بهم گياه سه پستون داد ميپختمش..نرم ميشد مثل لواشك.با دانه برزك اسياب شده ميزاشتم رو سينم...روزي دو سه بار عوضش ميكردم تا چند روز خوب شد..بهم گفت كه اينا غدد شيري هستن
صفا پست ها : 73عضویت:1388/11/14
1389/10/11 - 2:15 صبح
عزيزم اصلا نگران نباش.مطمئن باش مسئله مهمي نيست تو شيردهي پيش مياد ولي من بهت توصيه اكيد ميكنم كه حتما حتما درش بياري.با يه عمل ساده خيالت راحت ميشه.
dursa پست ها : 4576عضویت:1387/11/24
1389/10/11 - 2:30 صبح
منم دختر خونه كه بودم اينطوري شدم كه مامان وبابام داشتن از غصه دق ميكردن دكتر گفت با يه جراحي سر پايي در مياريم..يه مدت دارو داد خوردم ..بعد كلي نظر و نياز برا دفعه دوم كه رفتيم درش بياره گفت اصلان توده اي وجود نداره اب شده
اسم قاشق را گذاشتي قطار....هواپيما....كشتي تا يك لقمه بيشتر بخورم! يادت هست مادر؟ شدي خلبان، ملوان، لوكوموتيوران ....، ميگفتي بخور تا بزرگ بشي، آقا شيره بشي!.... و من عادت كردم كه هر چيزي را بدون اينكه دوست داشته باشم قورت بدهم حتي بغض هاي نتركيده ام را.......... عاشقتم مامان
parvin پست ها : 92عضویت:1389/2/13
1389/10/11 - 3:16 صبح
سلام .من سينه هام توده سازه . 3 بار تا بحال عملكردم. تمام چيزايكه دوستان توضيح دادن درسته ولي. اين رو بايد بدوني كه اگر توده به قسمت خارجي سينه نزديك باشه يعني زير بغل مي تونه به لنف فشار بياره . از طرفي اگر زياد بزرگ بشه بعد بخواي درش بياري سينه هات بد فرم ميشه ...اوناي آب ميشه معمولا كيست هست . جاي نگراني نيست اما اگر بهت گفتن در بيار در بيار و نگران نباش
نسيم پست ها : 1285عضویت:1389/7/19
1389/10/11 - 7:35 صبح
سلام ياسمين جان.عزيزم وقتي دكتر ميگه خوش خيمه و نگران نباش يعني خوش خيمه ديگه.چرا خودتو اذيت ميكني عزيز دلم.من 29 سالمه.از دو سال و نيم پيش بعد از اتمام شيردهي يه توره دارم تو سينم.هر 6 ماه فقط ميرم چك ميكنم.تو سونو و ماموگرافي گفتن خوشخيمه ولي براي اطمينان هر 6 ماه چك كن.منم ميرم سونو ميكنم 6 ماه يكبار .همين.نگران نباش عزيز دلم.به خدا توكل كن.وقتي ميگن خوش خيمه مطمئن باش نگراني نداره.همه چيو از خود خدا بخواه و توكل كن بهش.التماس دعا.
ريحون پست ها : 181عضویت:1389/8/4
1389/10/11 - 8:36 صبح
سلام . من هم در سن تو كه بودم فهميدم توي سينه ام يك توده دارم. رفتم دكتر و سونو و ... تشخيص دادند كه تغييرا فيبروكيستيك هست و توده هم از نوع فيبرو آدنوم هستش كه در زنان جوان بسيار شايع هست و خيلي ها دارند و نمي دونند. درمان خاصي هم نداره فقط بايد مدام سونو انجام بدي كه از حد خاصي (2 سانت) بيشتر نشه. من سالي 1 بار سونو انجام مي دم. مي گن خودش خود به خود از بين ميره. منم مثل تو اولش خيلي خيلي نگران بودم ولي حالا بي خيالش شدم.
الان كه باردارم احساس مي كنم توده يه خورده بزرگتر شده و دردش هم بيشتر شده. و مي خوام برم دكتر يه سونو برام بنويسه. نگران نباش خدا رو شكر كن كه مي دوني و مي توني كنترلش كني .
درضمن اگه خداي نكرده بدخيم باشه هيچ دردي نداره و علائمي هم نداره.
nini پست ها : 161عضویت:1391/2/22
1391/8/21 - 11:58 صبح
دکتر خوب گیاهی میخوای دکتر محمود خوشنویس کارشون معرکه است خیلی آگاه هستند در گیاهی سنتی خام گیاه خواری کنترل و مشاوره مشکلات تغذیه ای جسمی و روحی چینی حتی انرژی من شماره موبایلشونو دارم 09121955679
asal پست ها : 1عضویت:1393/4/12
1393/4/12 - 7:14 عصر
دوستاي گلم.....من ٢٨ سالمهو مجرد منم فيبرو كيستيك و فيبر ادنوما دارم .....از ناراحتي پريود من بند اومده اينقدر استرس كشيدم و گريه ميكنم ك نگو .....رفتم دكتر سونو داد گفتش كه ٦ ماه بعد بيا دوباره.....گريه ميكنم خانوادمم ناراحتن وافسرده شدم بخدا و كلي نگران
فكر ميكنم ديگه نميتونم خوشحالي كنم ديگه انرژي و روحيه ندارم اخه غصه ميخورم زياد......من با يكي ٥ ماهي بودم شك الكي باعث شد وحشي بشه و منو كلي كتك زد فكر كنم مشتهايي ك زده ب سينم اينجوريم كرده خيلي نگرانم چيكار كنم نگرانيم برطرف بشه
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: