2737
2734
سلام
دوستان اگه مهد بوستان آبی رو کسی می شناسه تو رو خدا من رو راهنمایی کنه....می خوام دخترم رو ببرم کارگاه مادر و کودک...
خدایا ازت ممنونم.....بخاطر این فرشته ای که به من دادی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام به مامانهای نی نی سایتی یوسف آبادی عزیز... اگر دوست داشتین برای کوچولوهاتون کیک تولد با تزئینات جدید و دکور فوندانت و گل شکری ....میتونید با من تماس بگیرین. نزدیک هم هستید و تحویل کیک براتون راحت تره. برای دیدن نمونه کارهام میتونید به صفحه اینستاگرام من سر بزنید به این نام : sweet_art_iran تفاوت ما استفاده از مواد اولیه تازه است و کیک با طعم کاملا خونگی و سالم برای کوچولهاتون
2738
سلام به مامان های گل و نازنین من دخترم 3 سالشه و حدود 1/5 که میره مهد قبل از اینکه بزارمش مهد خیلی استرس داشتم و دلم نمی خواست دخترم رو هر جایی بزارم تا اینکه با مهد بوستان آبی آشنا شدم که محیطی بسیار امن برای بچه ها ست . دخترم خیلی به من وابسته بود ولی اونجا انقدر قشنگ جذبش کردن که خودش هر روز صبح با اشتیاق بیدار میشه و میگه بریم مهد من این مهد رو بهتون پیشنهاد میدم اینم آدرس سایتش هست که هر اطلاعاتت رو که بخواین اونجا نوشته bostaneabi.ir
سلام. منم پسرم از اسفند 93 مهد بوستان آبی می ره و الان در کلاس 4 تا 5 ساله. واقعا راضی هستم. آدرس جدید مهد بوستان آبی: یوسف آباد-خیابان مدبر- کوچه 34-پلاک61 تلفن: 88637071 و اینکه بوستان آبی اصلا شعبه ندارد چون من دیدم بعضی جاها به اسم بوستان آبی تبلیغ می کنه و ادعا می کنه ما شعبه دوم بوستان آبی هستیم .
سلام به همه مامانای یوسف آباد من برای انتخاب مهد پسرم از همین تاپیک خیلی استفاده کردم و مهد بوستان آبی را انتخاب کردم . (البته خیلی خودم فعال نیستم و کم مطلب می گذارم. ) بارها به اسم کاربر برسام تبلیغ این مهد را کردم. (چون خیلی فعال نیستم متاسفانه پسورد اون کاربر را فراموش کردم و مجبور شدم کاربر جدیدی ایجاد کنم.) با توجه به اینکه در حال حاضر متوجه شدم که این مهد اصلا به درد نمی خوره و موارد و تخلفات زیادی داره تصمیم گرفتم نتایج انتخاب اشتباهم را در اینجا توضیح بدم تا بتونم کمکی کرده باشم و از همه مامان ها بخوام که مثل من ظاهربین نباشند. من از اسفند 93 پسرم را در مهد بوستان آبی گذاشتم یعنی نزدیک به دو سال پسر من به این مهد می رفت. با بزرگ تر شدن پسرم و اینکه کاملا موارد را می تونست بهم توضیح بده و اینکه تونستم با مربی های اونجا ارتباط برقرار کنم و خیلی موارد را بفهمم. که من به بعضی موارد اشاره می کنم: 1- مربی دو تا سه سال که خانم محبوبه هست بیشتر از اینکه به بچه ها رسیدگی کنه هوای مادرها را داره چون باج دادن در این مهد رواج داره و حتی گاهی خود مدیر مهد خانم آذران توصیه می کنه. ایشون معمولا بچه ها را در گوشه و کنار و در نقاطی که نقطه کور دوربین هست مورد آزار و اذیت قرار می ده و به قول خودش داره بچه ها را کنترل می کنه. و بسیار بددهنه و شوخی های بدی می کنه که خوب طبیعتا روی بچه های این سنی تاثیرگذاره. (دوتا مربی به اسم محبوبه و مریم به رفتارهای این خانم اعتراض کردند که منجر به اخراج خودشون شد و متاسفانه مدیر ترتیب اثر اینچنینی داد.) حتی من خودم دو هفته گذشته که رفتم دوربین مهد را چک کنم رفتارهای ناشایست این خانم را به چشم خودم دیدم . 2- در یکی دو ماه اخیر چند نفر از دخترهای مهد سرشان شپیش داشته که مدیر مهد بدون توجه به این مورد آنها را همچنان پذیرش می کرد و پنهان کاری می کردند. 3- دو سه مرتبه پیش آمده بود که غذا کم آمده و به چندتا از بچه ها غذا نرسیده که سعی کرده با خوراکی آنها را سیر کنند. (این مورد را مدیر داخلی آن زمان خانم خسروی به بعضی از مادرها گفته بود که خانم آذران مدیر مهد هم با خانم خسروی برخورد کردند که چرا مادر فهمیده و هم شروع کردند مثل همیشه ماله کشیدن. 4- مربی 4 تا 5 سال خانم دریا ابوالقاسمی سیلی محکمی به پسر من می زنه که منجر به شکایت من و اخراج مربی شد. و همچنان خانم آذران ماله کشیدند. 5- یکی از مربیان به اسم مریم که کمک مربی گروه سنی 4 تا 5 سال بوده بچه ها را با از روح می ترسانده و به قول خودش اینگونه کنترل می کرده. 6- همیشه بچه ها را کثیف تحویل می دادند و هر بچه ای که از مهد بیرون میاد اگر کف جورابش را نگاه کنید انگار از گونی ذغال در اومده . من به چشم خودم دیدم مربی ها با همون کفشی که تو مهد هستند به دستشویی رفت و آمد می کنند. 7- شهریه ای که دریافت می کنند با خدماتی که ارائه می دهند اصلا همخوانی ندارد. طبق تعرفه بهزیستی حدود 500 باید بگیرند که این مهد 850 هزار تومان دریافت می کنه. 8- از نظر آموزشی صفر هستند . از نظر پرورشی که زیر صفر هستند . یکبار ساعت 10 الی11 صبح سرزده وارد مهد شوید هر بچه ای از یک طرف می دود و داد می زنه و اصلا روی بهداشت روانی بچه و مسائل تربیتی و نظم و انضباط نه تنها کاری انجام نمی دهند بلکه باعث می شوند که بچه ها کارهای بد را از هم یاد بگیرند. جالبه یک مربی یه چیزهایی را یاد بچه من داده بود که از نظر خودش جالب و خنده دار بود ولی از نظر من اصلا گفتن این چیزها از زبان بچه درست نبود. و ....... خیلی موارد هست که شاید نشه اینجا همش را توضیح داد. ببخشید زیاد حرف زدم. فقط همین را بگم که هر مادری از در مهد وارد بشه خانم آذران اون را بغل می کنه و بوس می کنه و قربون صدقه اش می ره که ظاهر را حفظ کنه. تروخدا مثل من گول ظاهر را نخورید. من خودم در تاپیک هایی که به اسم برسام گذاشتم نوشتم خانم آذران اگر مربی بدرفتاری کنه عذرش را می خواد . ولی اشتباه کردم اصلا اینطوری نیست. و من این اواخر اون روی سکه را دیدم و دیدم که خود خانم آذران همزمان با مربی سر بچه داد و بیداد می کنه.
بنظر من مهد گل مهر در میدان ولیعصر رو هم سری بزنید خیلی مهد بزرگ و خوبی هست با امکانات فراوان، بنظررمن بهترین مهد مرکز شهر هست. مربیهاش هم خیلی خوبن، نکته قابل توجهش اینه که هم به آموزش اهمیت میدن هم به تربیت و پرورش بچه ها. هزینه هم نسبت به امکاناتی که ارائه میدن کم هست، من بچه خودم رو که گذاشتم به دوستان و اقوام هم همین مهد رو معرفی کردن اونا هم رفتن بازدید و خیلی خوششون اومد، الان سه چهار تا از بچه های فامیل ما توی مهد هستن و خیلی هممون راضی هستیم

سلام  به مامانهای خوب  متاسفانه در مهد بوستان آبی پریشانی موج میزنه   خانم میرزایی که مسئول مهد هستند فقط یک روز می آیند و به مسائل مالی رسیدگی میکنند  ولی یک دو گانگی بزرگ وجو داره وقتی مادرها حضور دارند با قربان صدقه رفتن و خنده برخورد میکنند و در عدم حضورشون طور دیگری رفتار میشود  شما طول روز به مهد برید از روی پله ها بچه ها هستند تا سالن و دفتر مثل کبوتر همه جا پخشند سر و صدا و هرج و مرج شدید هست  هر هفته به بهانه ای مبلغی  از خانواده میگرند  و با وجود اینکه در کشور کم آبی است یک روز  جشن آب میگیرند  و از صبح تا عصر آب هدر میدهند  یک روز جشن هندوانه و هر کودک باید یک هندوانه بیاورد و وسط حیاط مهد پرت کند و بترکاند تا شاد شود و این آموزس هدر دادن منابع غذایی از مهد کودک    مساله دیگر شلوغی و‌تعداد زیاد بچه ها در هر کلاس که باعث خستگی و فشار عصبی به مربیان مبشود و نکته دیگر اینکه تحصیلات هیچ یک از مربیان مرتبط با شغلشان نیست

خانم آذران چون همسرشان امتیار مهد رو گرفتند  به جای  خانم میرزایی که مسئول مهد هستند خود را صاحب اختیار میدانند و هر کاری صلاح بدونند انجام میدن ودر این مهد نود درصد شو آف هست و تبلیغات و ده درصد کار و دلسوزی وجود نداره شما وقتی عصر فرزندتان رو تحویل میگیرد فوق العاده کثیف و نامرتب و نکته دیگر فقط حالت بازاریابی هست تا بازدهی  بچه های بیمار رو میپذیرند و فکر سلامت بقیه نیستند  

در مهد بوستان آبی به جای اینکه به فکر شکوفایی بچه ها باشند مربیان یک گوشی دستسونه فقط عکس میگیرند  و در گروههای  هر کلاس میذارن تا مادر و‌پدرها خوشحال شوند تمرکز مربی به جای پرورش روح و روان کودک فقط صرف عکس و‌فیلم گرفتن و‌همزمان ارسال به گروه که مادرها خوشحال شوند فرزندشون چه مهد ایده آلی میره  ارسال روزی شصت عکس نشانه چیست

2706