قربونت برم ممول جون شوهر من که اتوماتیک هر نیم ساعت یه بار میپرسه سرت که درد نمیکنه به خدا خودم شرمنده ام اما چیکار کنم دست خودم که نیست
فندق جون عاشق این امضات شدم آخه رشته من حشره شناسیه
خداوندا خداوندا قرارم باش یارم باش جهان تاریکی محض است می ترسم کنارم باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلنازی چه رشته باحالی میخونی
منم شوهرم همیشه میپرسه
وای فندق جون ولی خوداییش سره آدم گیج میره این مورچه تو میبینه
احساس میکنم مورچه هه میاد روم
زمانی که خاطره هایت از امیدهایت قوی تر شد، پیر شدنت شروع می شود.
ممول جونم ایشالا که امروز سردردت خوب شده دیگه
من امروزناپرهیزی کردم دوباره روزه گرفتم خدا به دادم برسه که کی دوباره سردرده تشریف بیارن

امضای فندق بیشتر به نظرم شبیه سوسک اومد تا مورچه بچه ها اون موقع که دانشجو بودیم این سوسک بزرگ بالدارها هستن برای شناخت مرفولوژی حشره ها خیلی خوب بود منم تا حد مرگ از اینا میترسیدم حتی مرده اش رو با سوزنش هم حاضر نبودم دستم بگیرم تو کلاسمون 3تا دختر بودیم 3 تا پسر استادمون میگفت وضع خانومها که معلومه یکی از آقایون بیاد تشریحش کنه بازم این پسرا نمیرفتن جلو تا استاد بدبخت خودش تیکه پارش میکرد میذاشت زیر میکروسکوپ ما فقط زحمت میکشیدیم میرفتیم نگاه میکردیم البته فندق جون امضای تو از اونا نیست به نظرم از این سوسک کوچولهاست نازنازیها ههههههههه
2731
ظهر بخیر بچه ها
گلناز جون صبح که از خواب پاشدم یاد فندق افتادم که میگفت چشم که باز میکنم سردرد دارم
چشم که باز کردم دیدم باز از یه طرف داره شروع میشه شانس آورد م یه ادویل خوردم با ایندرالم تا الان که پیشتونم خوب شده فعلا خدارو شکر ول کرده
روزه واسه سردردت سمه گلناز جون کاش نمیگرفتی ایشالا که الان که ظهر جمعه است سردرد نگرفته باشی
نمیدونستم همچین رشته هایی هم تو ایران هست آخه دختر خوب توکه با حشرات میونه نداری چه طوری رفتی ای رشته
ولی باحاله عادم یه سوسک رو تشریح کنه من شوهرم دامپزشکی خونده خودمم اصولا با حیوونا میونم خوبه از بچگی از بس کوه و بیابون رفتم الانم میرم ارتباطمسالمت آمیزی با جک وجونورها برقرار میکنم
سلام بچه ها
اول بگم تو این 7 سال زندگیی که با سردرد دارم بزرگترین خدمتی که به من کرد همین بود که با شماها دوستم کرد والا خیری دیگه ازش ندیده بودم
ممول جون خدا رو شکر که خوبی منم اگه همون لحظه که حس میکنم میخواد بگیره قرص بخورم خوب میشم والا دیگه کل داروخونه رو هم بریزم تو معده ام اثر نمیکنه
آره روزه واقعا عامل مهمی برای سردرد گرفتن اما گفتم امروز که تو خونم بگیرم ببینم چی میشه الانم پیشونیم سمت چپ داره یه علاماتی میده خدا بخیر بگذرونه
من رشته ام گیاهپزشکی هستش که از شاخه های مهندسی کشاورزیه تودوره فوق لیسانس دو گرایش داره یکی بیماریهای گیاهی که با قارچ و باکتری و ویروسه یکی هم آفات گیاهی که همون حشره شناسی کشاورزی هستش که رشته منه
خوش به حالت با حیوونا کنار میای من که از گربه هم میترسم حالا دیگه به اجبار کار م با حشره ها کنار اومدم اما با اون سوسکها که گفتم هنوز نه....
راستی خودت چی خوندی؟
وای انقده خوشحال میشم میگین سردرد ندارین باریکلا فندق جونی همینجوری ادامه بده تو میتونی

گلنازی منم خوشحالم اینجا چند تا دوست خوب پیدا کردم خیلی رشته هیجان انگیزی داری من گیاهارم خیلی دوست دارم من کامپیوتر خوندم نرافزار ولی هیچوقت تو رشته خودم کار نکردم توی یه شاخه دیگه کار میکنم تو این مملکت کلا هیچوقت رشته مورد علاقه تو نمی خونی

چیزی دیگه تا افطار نمونده یکم تحمل کنی تموم میشه خدا کنه نگیری سردرد

گلناز جان راستی عکسهای ملیکای گلتو دیدم تو بلاگت ماشالا یه اسپند براش دود کن چند سالشه الان ؟ همین یه دونه رو داری ؟
فندق جان یا بهتر بگم سیمین جان :) مشغول خوندن سایت و بلاگتم نمی دونستم اینقدر قلمت خوبه راستش فکر نمیکردم با مشغله کاری که داری وقت نوشتن هم داشته باشی
سبک نوشتن تو دوست دارم و سر فرصت دنبال خواهم کرد نوشته هاتو راجع به چاپ دومت او نقاشیاش اگه واسم بگی ممنون میشم
راستی اگه واقعا دو استقامت کار میکنی خیلی خوبه واسه میگرنت گرچه خودت نرسی و بهتر از من میدونی من کلا چون خیلی دارو شناسی دوست دارم و مطالعه زیاد میکنم راجع به داروها به کار پزشکی و پرستاری علاقه دارم
راستی کدوم بیمارستن کار میکنی؟ اگه اشکالی نداره و دوست داشتب بگو البته چون میفهمم اینجا یه محیط عمومیه من که بیمارستانهای خصوصیه تهران رو پارو کردم تو این سالهای اخیر بخاطر بیماری مادرم که تجربه تلخ زندگیم بود

راستی بچه ها من از ظهر فقط حالت سردردو به قول فندق دارم هورااااااااا
[سلام دوستهای سردردی خودم
فندق جون 4 روز واقعا تجربه خوبی تبریک میگم
من که دیروز نزدیک افطار سردرد شدم و تا موقع خواب ادامه داشت اما خیلی زیاد نبود و نیازی نداشت قرص بخورم و خدا رو شکر صبح خوب پا شدم اما نذاشت رکوردم رو رو ثبت کنم و از امروز باید دوباره رکورد بزنم برای روزهای بی سردرد
راستی خوش به حالت کامپیوتر خوندی ممول حداقل کامپیوترت خراب شه خودت سر در میاری من یکی از مشکلات زندگیم اینه که کامپیوترم رو روشن کنم با مودم ارتباط برقرار نکنه اون موقع بیا ببین چه عزایی میگیرم اخه خیلی بهش وابسته ام شوهرم میگه انقد پای کامپیوتر و موبایلی سردرد میگیری فکر کنم بهش حسودی میکنه
ممنون ممول جونم آره همین یه دختر رو دارم شما چی؟ نی نی نداری؟ملیکا 5 سالشه و ایشالا امسال میره پیش دبستانی 2
فندق جون منم نوشته هات رو دوست دارم خیلی قلم قشنگی داری منم عاشق شعر م تو دوران دانشجویی جایزه هم گرفتم اما نمیدونم چرا بعد ازدواج طبع شعرم خشکید
ایشالا هر سه تامون روز بدون سردردی رو داشته باشیم
بچه ها سلام من که امروز ساعت ٦ باز با سردرد پا شدم دو تا کدئین زدم خوابیدم تا یک ربع به ٨ خوب شد خدا رو شکر سر بزنگا خفتشو گرفتم نزاشتم بره بالا
این ماه کولاک کردم همشم هورمونیه خودم میدونم
گلناز جان خدا حفظش کنه واست من هنوز نه ولی بزودی میخوام اقدام کنم انشاالله
والا شوهر منم هر وقت تو خونه پای کامپیوترم غر میزنه
اگه طبع شعر داری ادامه بده حتما راستی نرفتی ام ار آی چکاپ هنوز ؟ حتما برو :)
2706