2737
2734
منم سردرد دارم خیلییییییییییییییییی بده با قرص هم خوب نمیشه ...از خودم بدم میاد...میرم خرید کمی بیرونم سردرد میشم توی خونه ام سردرد میشم اخه من چیکار کنم ای خدا چه گناهی کردم...
در سرزمین من : نگاه کودکش پر از آرزوست , نگاه جوانش پر از حسرت و نگاه سالمندش پر از افسوس .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من قبل از ازدواجم دوسه ماهی یه بار سردرد میشدم تموم میشد میرفت اما بعد از ازدواجم خیلیییییییی بد شده ...میدونی چی بیشتر از همه آزارم میده اینکه یکی جلوت بشینه و بهت تیکه بندازه این خیلی بده ....من که دست خودم نیست....خداییش همسرم خیلی کمکم میکنه و اصلا حرفی نمیزنه ...ولی خودم خسته شدم دوست دارم عادی زندگی کنم
در سرزمین من : نگاه کودکش پر از آرزوست , نگاه جوانش پر از حسرت و نگاه سالمندش پر از افسوس .
وای خدا!
فکر میکردم فقط منم که دایم سر درد دارم
واقعا خسته کننده است,من با اینکه دارو میخورم فقط از اون دردهای شدید راحت شدم,یعنی الان میتونم سر پا باشم و به کارام برسم ولی یه درد خفیف همیشه همراهمه
اسمانِ ابیِ ارامش است
از کران تا بیکرانِ یادِ او
2731
گلناز جان ام آر آی که ترس نداره خانوم :) من خودم دادم اگه قرار باشه اتفاقی بیافته با ام آر آی بی ام آر آی میوفته پس بهتره همیشه آدم زودتر بفهمه که راه چاره پیدا کنه . ولی در مورد تو خیالت راحت تومور کلی علائم دیگه داره که تو نداری عزیزم پس حتما برو یه دکتر مغز و اعصاب خوب و بگو واست بنویسه چکاپ
با توجه به توضیحاتت من فکر نکنم تو میگرن داشته باشی
سردرد هات عصبیه و باید رعایت حالتو بکنی تا کمتر دچار بشی بسته به فشار خونت دارو هم میدن بهت و اینکه از چه کارها و حتی چه خوراکی هایی پرهیز کنی مثلا همین که باید سر ساعت غذا بخوری

فندق جون میفهممت خانوم من خودم سردردهام عصبی بود ولی در اثر یه اتفاق ٣ سال پیش تبدیل شد به میگرن همیشگی
هلیا و ساحل جان شماها تنها نیستید :) ولی باید به این باور برسین که سردرد بخشی از زندگیمونه و باید سعی کنین راههایی واسه جلوگیری و کم کردنش پیدا کنیم سخته من خودم کارم به بیمارستانم کشیده بارها ، اووو تا دلتون بخواد با اینکه تحملم بالاست از شدت درد گریه کردم ولی وقتی مطالعمو بیشتر کردم فهمیدم تنها نیستم و سعی کردم بدنم و داروها و درمان هارو بهتر بشناسم تا بتونم باهاش. کنار بیام
:)
زمانی که خاطره هایت از امیدهایت قوی تر شد، پیر شدنت شروع می شود.
سلام دوستهای خوبم
مرسی ممول مهربون که راهنمایی کردیم و بهم آرامش دادی به خدا نمیدونی چقدر از دست سردردم کلافه ام شاید بعد ماه رمضون خودمو راضی کنم برم ام آر ای و از این کابوس نجات پیدا کنم دیدن این تایپیک برام این خوبی رو داشت که فهمیدم من تنها کسی نیستم که اغلب سر درد دارم آخه تو اداره همکارها دوستها حتی فامیل تا می بینن سر درد دارم میگن چرا؟؟ خب من چه میدونم دست خودم که نیست اما اینجا درکم میکنید چون شما هم مثل منید
اما ا هم حق داریم زندگی بدون درد داشته باشیم مگه نه؟؟ به امید روزی که هممون خوب شیم و هر لحظه استرس شروع این درد لعنتی رو نداشته باشیم
خداوندا خداوندا قرارم باش یارم باش جهان تاریکی محض است می ترسم کنارم باش
منم همیشه حس میکنم الان سردرد میشم....تنش داغونم میکنه فرقی هم نداره خوشحالی یا ناراحتی...هر چیزی منو سردرد میکنه...البته صبح اون روزی که از خواب پا میشم میدونم امروز سردرد میشم...یه حسی داره سرم.....
اما ام ار آی که ترس نداره گلم...تکلیفت روشن میشه...برو دختر خوب...
علم پزشکی میگه بعد از ده سال خوب میشن اینجور سردرد های میگرنی اما من از دوم راهنمایی یادم میاد سردرد میشدم اما نه به این شدت با ده دقیقه خواب خوب میشدم اما الان اگه صد روزم بخوابم بدون دارو با خواب جواب نمیدم..اصلا نمیتونم باهاش بخوابم...اثر اکثر داروها هم روم از بس استفاده کردم از بین رفته بجز همین سوماتو
2738
آخه فندق جون مسالمت آمیز نمیشه مثلا قراره با همکارام بریم شیراز اما به خاطر سردردم میگم نرم اگه اونجا سردردبشم مسافرت رو برای اونا هم خراب میکنم یکی باید با من بمونه یعنی زندگیم مختله
امروز داشتیم با شوهرم از اداره میومدیم تو راه ماشین خراب شد تا امداد خودرو برسه من همش میترسیدم ابلان تو این گرما سردردم شروع میشه انقده ترسیدم که الان با سردرد در خدمتتونم
:) خیلی‏ ‏یاحال‏ ‏تعریف‏ ‏کردی‏ ‏گلنازی‏ ‏والا‏ ‏منم‏ ‏از‏ ‏صبح‏ ‏چشمو‏ ‏باز‏ ‏کردم‏ ‏سمت‏ ‏چپ‏ ‏سرم‏ ‏درد‏ ‏میکرد‏ ‏ریزاتریپتان‏ ‏خوردم‏ ‏رفتم‏ ‏سر‏ ‏کار‏ ‏ظهر‏ ‏ول‏ ‏کرد‏ ‏الان‏ ‏که‏ ‏دارم‏ ‏تایپ‏ ‏میکنم‏ ‏۲ دقیقه‏ ‏است‏ ‏که ‏دوباره‏ ‏ایندفعه‏ ‏از‏ ‏راست‏ ‏شروع‏ ‏کرده‏ ‏:))))) و‏ ‏درخدمتتونم‏ ‏:) هر‏ ‏چی‏ ‏بترسی‏ ‏و‏ ‏اعصاب‏ ‏خودتو‏ ‏خورد‏ ‏کنی‏ ‏بدتره‏
اخ‏ ‏اخ‏ ‏ای‏ ‏گفتی‏ ‏فندق‏ ‏صبح‏ ‏که‏ ‏پا‏ ‏میشم‏ ‏اگرسردرد‏ ‏نگرفته‏ ‏باشم‏ ‏میفهمم‏ ‏که‏ ‏اون‏ ‏روز‏ ‏میگیرم‏ ‏سرم‏ ‏داغ‏ ‏میشه‏ ‏اصلا‏ ‏نور‏ ‏الانوریه‏ ‏:)))
دم همتون گرم با میگرناتون...همیشه از ترس اینکه سردرد نشیم...سردرد میشیم....
من مثلا اگگه شیفتم لانگ باشه صب وعصر باشم از اول ماه تا اون روز غصه میخورم اگه سردرد شم چی...که میبینم سه روز مونده به شیفت وهمون شیفت ودو روز بعدشم سردردم...
خوبه ماشالله هم دردیم فکر میکنم علت 50 درصد سردردامون ترس از سردرد من گوش شیطون کر از اول ماه رمضون اولین روزیه که فعلا سردرد ندارم هرچی میخوام بهش فکر نکنم مثل سمباده میاد رو اعصابم که نکنه باز شروع شه
اول صبح یه آرامبخش خوردم که بهش فکر نکنم ببینید من دیگه چه بدبختی ام که وقتی سردرد نیستم هم باید قرص بخورم هههههههههههههههههه
دوستان گلم اینجانب از دیروز که گفتم شروع شد تا همین الان که در خدمتتونم سردرد دارم
باز تعطیلات شد میخوام برم خونه بیچاره شوهرم میگه باز سردرد داریییییییی
2706