2733
2734
سلام ..من مدتیه که عجیب سرم سنگین میشه پشته سرم...خیلی حالت بدیه دارم اذیت میشم ......همراه با اینا دستام هم میلرزه... و یه حالت اضطراب هم بهم دست میده....

بچههایه این تایپک .. تو رو خدا کسانی که دکتر خوب میشناسن و ازش نتیجه گرفتن بهم ادرس یه دکتر رو معرفی کنن...

فندق جان به کمکت احتیاج دارم میتونی منو راهنماییم کنی عزیزممممممممممممممم
اسم قاشق را گذاشتی قطار....هواپیما....کشتی تا یک لقمه بیشتر بخورم! یادت هست مادر؟ شدی خلبان، ملوان، لوکوموتیوران ....، میگفتی بخور تا بزرگ بشی، آقا شیره بشی!.... و من عادت کردم که هر چیزی را بدون اینکه دوست داشته باشم قورت بدهم حتی بغض های نترکیده ام را.......... عاشقتم مامان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ..من مدتیه که عجیب سرم سنگین میشه پشته سرم...خیلی حالت بدیه...همراه با اینا دستام هم میلرزه...

بچههایه این تایپک ..کسانی که دکتر خوب میشناسن و ازش نتیجه گرفتن بهم ادرس یه دکتر رو معرفی کنن...

فندق جان به کمکت احتیاج دارم میتونی راهنماییم کنی عزیزممممممممممممممم
اسم قاشق را گذاشتی قطار....هواپیما....کشتی تا یک لقمه بیشتر بخورم! یادت هست مادر؟ شدی خلبان، ملوان، لوکوموتیوران ....، میگفتی بخور تا بزرگ بشی، آقا شیره بشی!.... و من عادت کردم که هر چیزی را بدون اینکه دوست داشته باشم قورت بدهم حتی بغض های نترکیده ام را.......... عاشقتم مامان
2728
سلام خانوما من چند وقت پیش با آقای دکتر فشارکی متخصص مغز و اعصاب صحبت کردم راجع به میگرنم به من گفت که سوماتریپتان نخور و بجاش روزی یک عدد قرص منیزیم بخور و یک بار صبح و یک بار شب سینارازین بخور سردردت خوب میشه البته من هنوز امتحان نکردم ولی چون دکتر فشارکی یکی از بهترین دکترای مغز و اعصاب هست گفتم که بهتون بگم حالا اینم امتحان کنید البته من چند تا مقاله انگلیسی توی اینترنت رو هم که خونده بودم نوشته بودم یکی از دلایل ایجاد سردردهای میگرنی کمبود منیزیم هستش انشاءاله استفاده کنید و نتیجه بگیرید
سللام فندق جان
من هفته نامه سلامت رو معمولا می خونم . در مورد کلینیک آرامش خیلی تبلیغ می کنه که درمان قطعی میگرن رو انجام میده . اگر تهران هستی امتحانش ضرر نداره . من روزنامه رو پیدا می کنم آدرسشو می نویسم
2738
منیزیم چه جالب..سوماتو مسکنه.....وقتی درد شروع میشه من میخورم من الان سر دردام فقط زمان پریودم شده...فک کن از هر 4 روز رسیده به ماهی دو بار اونم زمان سیکل پریودیم دو روز قبلش ویکی هم تو خود سیکل
سلام بر همدردان عزیز.

منم دوران بارداری سردردم خوب خوب میشه. اونقدر خوب بود دلم می خواست همیشه اونجوری می بود! کلا سردردهای میگرنی با پایین اومدن سطح هورمون ها در بدن شروع میشن. البته عوامل دیگه مثل خستگی سر و صدای زیاد و سرما و گرما و هزار تا علت دیگه هم بهش اضافه کنید. ولی این هورمون ها لامصب ها یه چیز دیگن.......

من به عنوان مسکن نوافن می خورم چشمامو با دستمال می بندم و می خوابم.... گاهی چند روز طول میکشه خوب بشه ولی گاهی زود خوب میشه.

ظاهرا هیچ درمان قطعی براش نیست و باید باهاش ساخت.

از سرمای کولر و خیس موندن بعد از حمام هم اجتناب کنید.
سلام به همه دوستان من سایت رو دنبال میکردم ولی تازه عضو شدم
حالا چرا آخرین پست این تاپیک مال فروردینه !!!!!!!!!!!!!!!!
یعنی از اون موقع تا حالا کسی میگرن نگرفته !!! :)
من خودم سه سال میگرن شدید دارم
اطلاعات داروییمم کلا تو هر زمینه ایی خوبه فکر کنم باید میرفتم داروسازی میخوندم ! :)
به هر حال اگه سوالی داشتید من هستم
من خودم هنوز تجربه بارداری نداشتم و نیمیدونم میگرنم بدتر میشه یا بهتر
ولی پستهای همتونو خوندم و بدونین به عنوان یک انسان میگرنی :) میفهممتون
فعلا
امیدوارم این پست فعال بمونه چون کلی راه داریم واسه درمان
:)
زمانی که خاطره هایت از امیدهایت قوی تر شد، پیر شدنت شروع می شود.
salam be dostane khubam manam migren daram ghable pery vasate peri bade pery kolan dargiram vali 6mahe pish ke bardar budam va albate seght shod 1hafte sardarde shadidi dashtam ke aslan khub nemishod ta inke raftam sono gerafi az janin goft janin morde in tajrobe shod fekr konam az chizayi ke shenidam to bardari migren khob mishe .....................vali chon janin morde bud man onghadr sardard dashtam nazare shoma chiye darin mored?
سلام به همه دوستان میگرنی
من توی سیکل ivf هستم وتر دلتون بخواد تو این مدت قرص های هورمونی خوردم
کلا پریودهای فوق العاده دردناکی دارم که فقط با شیاف دیکلوفناک خوب میشم
من خارج از ایران زندگی میکنم اینجا همه مسکنها ی مثلا قوی رو امتحان کردم
ولی فقط معدم داغون شد بالاخره مامانم برام شیاف دیکلوفناک فرستاد چون تو ایران
فقط همین درد پریودمو اروم میکرد
از یک سال پیش دو سه روز که از شروع پریودم میگذره یکطرف سرم چشم گوش دندون
گردن درد شدیدی دارم که بیچارم میکنه
قرص سوماتریپتان میخورم اکثر وقتها در عرض ١٠ دقیقه خوب میشم ولی این دفعه
٣ تا خوردم تا خوب شدم
2706