2726
سلام فندق جون من نه اینکار هارو نکردم در ضمن من آلمانم و دارویی دکتر بهم نداده برای سردرد گفته فقط ورزش کن همین
در سرزمین من : نگاه کودکش پر از آرزوست , نگاه جوانش پر از حسرت و نگاه سالمندش پر از افسوس .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون فندق جان گم کرده بودم اینجا رو ..............چند وقته زده به سرم شبها تا 4 صبح بیدارم روزها خواب.............اخیرا افسرگی ام عود کرده........................

همه چیز با هم قاطی شده...دلسرد شدم شلخته شدم بی انگیزه شدم..کمککککککککککککک..................... .......میترسم کلیه هام بترکه این همه مسکن میخورم.................

راست میگی فندق واقعا دکترها هیچی سرشون نیست هر کدوم یک چیزی میگه.....................

بچه ها من سینوزیت ندارم ولی اویل سردرد میگرنی علایم سینوزیت و دارم گاهی دکترم گفته از میگرنه..............
2728
سلام بچه ها تو رو خدا جواب منو بدید
من حدود 1ماه و نیم که هر روز سر درد دارم اغلبش هم یه طرفه است و ضرباندار چند تا دکتر رفتم خوب نشدم و الانم گاهی اوقات سر دردم میزنه به شقیقه هام و گوشهام به حالتی میشه به نظرتون میگرن دارم
من میخواستم برای بارداری اقدام کنم ولی میترسم واقعا بارداری میگرن از بین میبره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بوی بهشت میدهد دست دعای مادرم( خدا جووونم ما فقط تو رو داریم مراقبمون باش)
سلام من که دیگه دارم خسته شدم همش به خدا میگم چرا من اصلا چرا باید انقدر سردرد بگیرم الانم که دارم تایپ میکنم سردردم را شدید میشه دیگه خسته شدم قرص هم که میخورم بعدش به هم میریزم خسته ام خستهههههههه
در سرزمین من : نگاه کودکش پر از آرزوست , نگاه جوانش پر از حسرت و نگاه سالمندش پر از افسوس .
2706