2726
سلام....نی نی اولم هنوز یه سالش نشده....نه هفته باردارم....خیلی دوست دارم با کسایی که تو شرایط من هستن باشم...
اینم بگم از این باداری اصلا اصلااااااااااااا ناراحت نیستم...خدا رو هزار بار شکر...
اگه دوست داشتین خوشحال میشم با هم اشنا شیم

نام.....سن....نام و تاریخ تولد فرزند اول....سن فرزند اول در شروع بارداری دوم....نام و جنسیت فرزند دوم....تاریخ زایمان دوم

1-فاطمه....23...محمد امین / 27آبان 91...10ماهگی....دختر/؟؟؟.....خرداد 93

2-سمیه.... 26.... سبحان .....12 ماهگی... دختر:بهار ........فروردین 93

3-شیوا...32...باران14فروردین 90...2سال و 3ماه...دختر-نهال...22فروردین

4-ستایش 2.....30......امیر محمد 92/07/30 .......22 ماه............مه یاس (دختر)..........93/02/29 (تاریخ طبیعی)

5-ستاره.......30.........پاستیل 8 آذر91................13 ماه............به زودی............مرداد93

6-فرزانه..... 26....عسل 10.9.90......17 ماه. ....پسر و دختر. .... 7 بهمن 92

8-‏مرضیه.... 29 ...حسین90/3/4... 2 سال و نیم ...انشاء الله به زودی...مرداد 93

9-مهسیما..............علی.........پانزده ماهگی............دختر.................۱۲اردیبهشت
ای کاش ...وقتی خدا در صحرای محشر بگوید چه کردی ؟ یوسف زهرا بگوید منتظر من بود.
حتمآ بچه ی اولت اذیتت نکرده که انقدر خوشحالی دختر من پوستمو کند تا 5 سال دیگه اصلآ بهش فکرم نمیکنم

راستی مبارکه
خاله های مهربون میشه لطف کنید و واسه خوب شدن رفلاکس آزاردهنده ی دخترم یه صلوات بفرستید ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خداروشکر دختر منم انقدر خوب بوده که همیشه به دومی فکر میکنم ولی برنامه ام برای سه سالگیشه حالا اگرم زودتر شد شده دیگه

مبارکت باشه خانومی نمیدونم چرا ولی من حس خیلی خوبی داشتم موقع بارداری همیشه دلم برای اون حس تنگ میشه
نه در انتظار یاری ...نه ز یار انتظاری
2728
ممنونم مامی هستی....
چرا اذیت شدم...یه جورایی شرایط هم برام جور نیست....ولی شکر خدا دلم ارومه...

ایشالا اروم و سالم باشه...چن وقتشه؟؟؟
پس یه ماه با پسرم تفاوت داره مامی هستی.....ببوسش..بارداری دوم خیلی شیرینه هاااااااااااا

خدا برات حفظش کنه engineer93....ایشالا یه بچه سالم و صالح و باهوش باشه برات
خوش به حالت من دخترم سه سالو نیمه هس .خیلی خیلی دوس داشتم یه دونه دیگه بیارم ولی دخترم ماشا...خیلی خیلی شیطونه فکر کردن به بچه دیگه واقعا برام وحشتناکه
پدرم با صدای دلنشین قلبت زنده ام بمان وبدان که دوستت دارم
دختر من 2 سال و 3 ماهش بود دومی رو باردار شدم. ناخواسته. هنوز باهاش کنار نیومدم :(...ولی دومی رو دوست دارم تازه لگداش شروع شده
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2706