2737
2734
عنوان

در اختیار گذاشتن تجارب خود برای بارداری هایی همچون ای وی اف

| مشاهده متن کامل بحث + 5221 بازدید | 123 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دنیا جون من فیکس بعد از انتقال 21روز رو تخت بودم مادرم و شوهرم برستاری میکردن و کلا استراحت مطللق بودم بعد جواب ازمایشم 5روز دیگه بودم بعدم چون معلم هستم یک سال کامل مرخصی بدون حقوق گرفتم و مادر شوهرم واسم غذا درست میکرد و امبول هامم خواهر شوهرم میزد بازم تا زایمان از خانه بیرون نرفتم
الا بذکرالله تطمئن القلوب
2728
سلام دکتر گفتهًتا عید صبر کنم اگه حامله نشدم ivf کنم خیلی می ترسم از الان نگرانم اگه با ivf نشه چی کار کنم
گاهی گمان نمیکنی و میشود گاهی نمیشود که نمیشود. گاهی هزار دعا بی اجابت است گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود. گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست گاهی تمام شهر گدای تو میشود
2738
بروی چشم ملتیا جون من فعال نگه میدارم و واقعا دوست دارم تجاری سختمو در اختیار دیگران قرار بدم تا اونا مثل من اذیت نشن اگه بمن کسی راهو نشون میداد جند سال بیش این همهدردو بد بختینمیکشیدم بازم خدارا شکر که جواب این همه سختی هامو دیدم
بروی چشم ملتیا جون من فعال نگه میدارم و واقعا دوست دارم تجارب سختمو در اختیار دیگران قرار بدم تا اونا مثل من اذیت نشن اگه بمن کسی راهو نشون میداد جند سال بیش این همهدردو بد بختینمیکشیدم بازم خدارا شکر که جواب این همه سختی هامو دیدم
سلام نازی جون تو رو خدا کمکم کن من این ماه میکرو کردم اما نگرفت آخه به من گفتن زندگی عادیتو بکن استراحت لازم نیست. من آدم صبوری نیستم الان حالم خیلی بده کارم شده گریه تو رو خدا کمکم کن چیکار کنم دفعه بعد این اتفاق برام نیفته؟
تویی قادر مطلق.... پسر نازنینم دنیای منی همه فردای منی ...خدایا شکرت
2706