2726
عنوان

در اختیار گذاشتن تجارب خود برای بارداری هایی همچون ای وی اف

| مشاهده متن کامل بحث + 5221 بازدید | 123 پست
سلام نازی جون.

خسته نباشی و ممنون بابت دلسوزی و راهنماییت.

من کیست آندومتری دارم که به درمان دارویی جواب نداد.

دو ماه پیش عکس رنگی گرفتم که لوله هام شدیدآ چسبندگی داشت که با عکس رنگی برطرف شد. ولی متاسفانه یه مشکل بزرگتر دارم.

رحمم T شکل هست و به گفته دکترم این کارو خیلی سخت میکنه. دارم دق میکنم از غصه.

حالا دکترم گفته لاپرا و هیسترو کنم و بعدش باید ivf کنم.

شما قبل از آی وی اف چه آزمایشهایی دادید؟؟؟

درباره عمل هیسترو اطلاعی دارید... میخوام بدونم آیا با این عمل شکل رحمم تا حدودی درست میشه؟؟؟

برام دعا کن.
ﺧﺪﺍﯾﺎ ﻫﺰﺍﺭ ﺑﺎﺭ ﺷﮑﺮﺕ. ﺻﺪﺍﯼ ﻗﻠﺒﺶ ﻫﻢ ﺷﻨﯿﺪﻡ. ﺳﺎﻟﻢ ﺑﯿﺎ ﺑﻐﻠﻢ.
بررسی زوج نابارور یکی از مهمترین مراحل در درمان زوجهای نابارور است . هریک از زوجین م ی تواند دچار
مشکل آناتومیکی یا فیزیولوژیک باشد که قدرت باروری را کاهش داده و یا از بین میبرد . تقریباً نیم ی از این
موارد اختصاص به مسائل و مشکلات زنان دارد. 40 % از موارد را اختلالات لوله رحم به خود اختصاص میدهد و
درموارد کمتری ضایعات و نقائص داخل رحم مسئول ناباروری فرد میباشند که روشهای تشخیصی مختلفی در
این موارد بکار می رود و هر یک مزایا و معایبی را بدنبال دا رد. در این بررسی تلاش گردیده تا نتایج روش
سونوهیستروگرافی که روشی ارزان و بدون نیاز به بیهوشی است با نتایج هیستروسالپن گوگرافی و لاپاراسکوپی
در 76 بیمار مقایسه گردد . نتایج حاصل موید آن است که این روش در مقایسه با لاپاراسکوپی در تشخیص باز
28 % و در مقایسه با هیستروسالپنگوگرافی در / 81 % و اختصاصی بودن 57 / یا بسته بودن لوله ها از حساسیت 29
86 % برخوردار است . به همین علت / تایید آنومالی های حفره رحمی از حساسیت 50 % و اختصاصی بودن 95
IVF توصیه میشود که این روش بعنوان اولین قدم تشخیصی در زوجهای نابارور در افرادی که دارای سیکلهای
ناموفق هستند، انجام شود.
واژه های کلیدی: سونوهیستروگرافی, آنومالی رحم, انسداد لوله رحم, هیستروسالپنگوگرافی.
آدرس مکاتبه:
تهران، میدان شوش، خیابان فدائیان، بیمارستان مهدیه
الا بذکرالله تطمئن القلوب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بررسی زوج نابارور یکی از مهمترین مراحل در درمان زوجهای نابارور است . هریک از زوجین م ی تواند دچار
مشکل آناتومیکی یا فیزیولوژیک باشد که قدرت باروری را کاهش داده و یا از بین میبرد . تقریباً نیم ی از این
موارد اختصاص به مسائل و مشکلات زنان دارد. 40 % از موارد را اختلالات لوله رحم به خود اختصاص میدهد و
درموارد کمتری ضایعات و نقائص داخل رحم مسئول ناباروری فرد میباشند که روشهای تشخیصی مختلفی در
این موارد بکار می رود و هر یک مزایا و معایبی را بدنبال دا رد. در این بررسی تلاش گردیده تا نتایج روش
سونوهیستروگرافی که روشی ارزان و بدون نیاز به بیهوشی است با نتایج هیستروسالپن گوگرافی و لاپاراسکوپی
در 76 بیمار مقایسه گردد . نتایج حاصل موید آن است که این روش در مقایسه با لاپاراسکوپی در تشخیص باز
28 % و در مقایسه با هیستروسالپنگوگرافی در / 81 % و اختصاصی بودن 57 / یا بسته بودن لوله ها از حساسیت 29
86 % برخوردار است . به همین علت / تایید آنومالی های حفره رحمی از حساسیت 50 % و اختصاصی بودن 95
IVF توصیه میشود که این روش بعنوان اولین قدم تشخیصی در زوجهای نابارور در افرادی که دارای سیکلهای
ناموفق هستند، انجام شود.
واژه های کلیدی: سونوهیستروگرافی, آنومالی رحم, انسداد لوله رحم, هیستروسالپنگوگرافی.
آدرس مکاتبه:
تهران، میدان شوش، خیابان فدائیان، بیمارستان مهدیه
الا بذکرالله تطمئن القلوب
2728
سلام فکر کردم میخوای بگی فرق اون سه دفعه که نشد و آخرین باری که شد چیه ولی جز استراحت مطلق چیز دیگه ای ندیدم، یعنی فقط همین بود؟
ای دل ار سیل فنا بنیاد هستی برکند *****چون ترا نوحست کشتیبان ز طوفان غم مخور ******************************* یا امام رضا! کمتر از آهو که نیستم، میشه ضامنم بشی؟؟
سلام نازی جون .منم تا حالا 3 بار ای وی اف کردم ولی جواب نگرفتم.مشکل از همسرم است.این بار دکترم برام هیستروسکوپی نوشته.نمی دونم چیکار کنم.برم هیسترو با اون همه هزینه؟فریز دارم برا دو بار دیگه؟می گی چی کار کنم این دفعه تا جواب بگیرم.کمکمممممممممممممممممممم کننننننننن
داروهای گیاهی عالی برای بارداری دارم همین طور برای قاعدگی یعنییییییییییییییییییی: دوای گرم عالی واصل دارم + گرده نخل نر که برای مشکلات تخمدان ، پی سی او و همین طور گرده نخل برای مشکلات اسپرم عالی هستن یعنیی دوای گرم تضمینی هست که مشکلات تخمدان رو رفع می کنه در ضمن هر دو پسرزاییی میارن داروی قاعدگی هم دارم :که برای کسانی که با قرص و امپول پری می شن با این داروی گیاهی به راحتی پری میشن و همین طور داروی تنظیم هورمون دارم : کههههههههههههه واقعا عالیه برای رفع صد در صد درد پری ، برای بزرگ شدن سینه ، برای طبیعی شدن میزان خونریزی ماهیانه و همین طور از بین بردن سردی رحمممممممممممممممم و خیلی داروهای دیگه ادرس سایتم : www.maminaz.com توی تالار گفتمان سایت هم راجع به نحوه ی مصرف و بقیه ی موارد توضیح دادم
خداوندا برای هر چه بهتر بزرگ کردن فرزندانم به من آگاهی بده .
2706