2703
2553
عنوان

بیمارستان مادران و بیمارستان عرفان

93782 بازدید | 64 پست
سلام مامانا .می خواستم از مامانایی که تو یکی از این دو بیمارستان سزارین کردن خواهش کنم راجع بهش بنویسن اخه مرددم نمیدونم کدوم یکی رو انتخاب کنم ممنونننننننننننننننننننننننننننننننننن
مامانای مهربون... نمیدونم کسی به این تاپیک سر میزنه دوباره یا نه...
اما منم میخواستم بدونم شمایی که با بیمارستان مادران آشنایی دارید آیا اونجا رو برای سزارین تایید میکنید؟از نظر کادر پرستاری و نظافت خوبه؟

دکتر من عرفان و مادران زایمان میکنه، من عرفان رو انتخاب کرده بودم، اما خودش برای اینکه هزینه سزارین تو مادران نصف عرفان هست، مادران رو خیلی بهم پیشنهاد میکنه... اما من موندم که چی کار کنم؟! از طرفی شنیدم که تو مادران حتماً بعد از زایمان شکم مامانای سزارینی رو فشار میدن که خون باقیمونده تو رحم خارج بشه، درحالیکه خیلی از بیمارستانا این کار رو انجام نمیدن و من نمیخوام این درد مضاعف رو بعد از سزارین تحمل کنم....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام دوستان عزیز
یکی از بهترین وبهترین وبهترین پزشکای بیمارستان مادران آقای دکتر سیدرضی دادگر هست که من خودم سال 1359توسط ایشون متولد شدم ومادرم از زایمان طبیعی توسط ایشون خیلی راضی بود والان تجربه کاری بالایی داره وهمون موقع هم جزء بهترین پزشکان بود.
سلام به همه مامانا
منم الان 2 هفته هست که فهمیدم دارم مامان می شم.دکترم اسمش مریم عزیزی نژاد .اما راستش خیلی استرس دارم که پیشش برم یا نه ؟؟؟؟؟
بیمارستان مادران و لاله هم هست اگه کسی این خانم دکترو میشناسه لطفاً راهنمایی کنه .
ممنون
2714
سلام دوستان خوبم. امیدوارم که به امید خدا بتونین زایمان راحت و به یاد موندنی داشته باشین. من خودم بیمارستان لاله زایمان کردم واقعا عالیییییییییی بود. دکتر من هم عرفان کار می کرد ولی من تحقیق کردم بین این دو تا بیمارستان لاله رو به خاطر تجهیزات نوزادانش انتخاب کردم ولی عرفان هم فوق العاده هستش برای یه جراحی دیگه بیمارستان عرفان یک شب بستری شدم واقعا برخورداشون و رسیدگشون عالی بود. فقط یه چیزی در نظر داشته باشین هزینه ای که بیمارستان بهتون می گه فقط و فقط هزینه زایمان و اتاق عمل هستش که اگه بیمه تکمیلی داشته باشین طبق تعرفه کم می شه و بقیه اش رو خودتون پرداخت می کنین. یعنی اگه 1500000 تومن هزینه سزارین هستش و بیمه ی شما تا سقف 500000 تومن رو بده شما باید 1 میلیون باقی مونده را بدید. ضمنا هزینه هایی مثل فیلم برداری اتاق عمل و اتاق خصوصی و اینها ممکنه بیبشتر هم بشه یعنی تا 200000 تومن تفاوت ایجاد کنه با اون چیزی که حسابداری بیمارستان بهتون میگه. اینها به کنار دستمزد دکتر هم جداست که هیچ ربطی به بیمارستان و بیمه نداره. حتما حتما قبل از زایمان با دکترتون در مورد دستمزدش طی کنید چون باید تا قبل از ترخیص پول رو به حسابش بریزید. من دکترم خرداد 87 - 1 میلیون دستمزد گرفت که البته من به طور همزمان 2 تا عمل داشتم برای همین کمی زیادتر شد. فقط محض یادآوری گفتم که آمادگی داشته باشید هزینه بیمارستان+دستمزد دکتر
عسل بانوی عزیز لطف میکنی از دکترت بگی؟راضی بودی؟
آدرس و تلفن مطبشون رو میذاری لطفا واینکه با دستمزد دکتر کلا هزینه بیمارستانت چقدر شد؟ ممنون میشم
من دنبال یک دختر خیلی خوب تو منطقه شرق میگردم چون تهرانپارسم.
بهار جون دکتر من خانم دکتر آج وند هستش که مطبش فلکه دوم تهرانپارس کوچه فروشگاه رفاه هست.من تاحالا ازش خیلی راضی بودم نه از دکترهایی که الکی تو دله آدمو خالی کنه،نه خیلی لیلی به لالای آدم بزاره . شماره تلفنشم اینه ????????.ضمنا با بیمارستانهای مادران،عرفان،پارسیان و پاسارگاد کار می کنه. من خودم اگه خدا بخواد می خوام تو عرفان زایمان کنم.
$$خرید از سایتهای کانادا$$http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=32044 فروش لباسهای مارک کانادایی و آمریکاییhttp://old.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=32262&ChatDate=19-11-1393&PostID=66350575#66350575
سما جون سلام

دکتر من هم دکتر عزیزی نژاد بود، من اول دی بیمارستان مادران زایمان کردم بالاخره... دکترم که حرف نداره، واقعاً ازش راضی و ممنونم... بیمارستان هم بد نیود اما خیلی انتظارات من رو برآورده نکرد... کادر پرستاریش خوبه، اما من سوئیت خصوصی میخواستم که اول به اتاق خصوصی بردنم و بعد از سزارین با اون همه بخیه و درد به سوئیت جابجا شدم، هزینه یک شب بستری هم بدون حق العمل دکتر عزیزنژاد 1700000 تومان شد، هزینه فیلم برداری هم که جداگانه 18 تومان گرفتن ... غربالگری و تست بیلی روبین رو هم آزمایشگاه همونجا برای نی نی دادیم که 35 تومنم اونا شد... هزینه دکتر رو هم که تو مطب پرداخت کرده بودم...
سلام بچه ها. من همونی هستم که یه زمانی در مورد بیمارستان مادران اطلاعات میخواستم من ?? مهر اونجا زایمان طبیعی کردم. خیلی راضی بودم. پرسنل و پرستارای خوب و مهربونی داره. از نظر نظافت و رسیدگی هم عالیه. هزینه زایمان طبیعی + یک شب اتاق خصوصی ??????? تومن شد البته + ????? تومن هزینه فیلم برداری. من تست غربالگری رو در مرکز بهداشت انجام دادم با هزینه کمتر از دو هزار تومن و تست بیلی روبین هم نخواستم که برای نی نیم انجام بدن. مطب دکتره متخصص نی نی بیمارستان هم، دخترمو بردم که به نظرم کار بیهوده ای بود.

سلام به همه مامانای قبل از این و بعد از این
من هفت ماه و نیمه که ازدواج کردم . میخوام اگه خدا بخواد بعدازعید برای مامان شدنم اقدام کنم . خیلی برای بیمارستان و دکتری که میخوام برم پیشش حساس هستم . اما بعداز کلی اینور و اونور کردن رسیدم به عرفان و مادران .
دکتر مریم رضازاده طباطبایی که خودم یه بار پیشش رفتم و نه سال پیش خواهرم یه پسره نازو خوشگل پیشش به دنیا آورد ه ، توی بیمارستان عرفان و پاسارگاد هستش . هم خودش دکتره هم همسرش . از نظر اینکه دکتر خوبیه توش شکی ندارم ، انقدر چهره آرومی داره که نگو ، کلی به آدم آرامش میده ، خلاصه ماهه .
در مورد هزینه های بیمارستان عرفان که یکی از دوستان پرسیده بود ، من یازدهم بهمن از بیمارستان که سوال کردم ، گفت یک میلیون و پانصد هزار تومان بابت زایمان و دویست و پنجاه هزار تومان اتاق خصوصی . دکتر رضازاده هم به من گفته بود که دست مزده خودش رو کمتر از دکترای دیگه میگیره به خاطر رعایت حال مریضاش .
اما من فقط اینو میدونم که هر مامانی خودش باید از بیمارستانش از ته خوشش بیاد و به حرف بقیه وسوسه نشه . هم مادران هم عرفان بیمارستانهای مجهز و تمیزین حالا دیگه هرکسی یه نظری داره که کدومو انتخاب کنه .
انگار خیلی زیاد حرف زدم ...
ایشالا اونایی که میخوان مامان بشن ، زودتر بشن . اونایی که نی نی شون تو دلشونه بدون درد و راحت یه نی نی ناز و تپلی بدنیا بیارن.
مراقب خودتون باشین .
2706