2737
2739
عنوان

بیمارستان مادران و بیمارستان عرفان

| مشاهده متن کامل بحث + 93790 بازدید | 64 پست
منم خیلی گشتم........اول پیش دکتر شادانلو می رفتم ولی چون اصلا از بیمارستان تهران کلینیک خوشم نمیاد رفتم پیش دکتر صاحب نسق که توی بیمارستان مادرانه..... با اینکه هم بیمارستان خوبیه وهم دکتر صاحب نسق دکتر حاذقی اما به دلیل اینکه بیمارستان عرفان رو بیمارستان بهتری دیدم و همین طور دکتر اعظم السادات مهدوی هم بیشتر به دلم نشستند در نهایت ایشون رو انتخاب کردم..... البته یکی از دلایل من برای انتخاب این بیمارستان نزدیکی اون به من بود..........

نزدیک بودن بیمارستان هم به نظرم نکته مهمی باشه ...
دلتون برامون تنگ شد بياييد به اين آدرس اينستا گرام 00sarabanoo00
من تجربه وحشتناک زایمانم از بیمارستان صارم به بدی شروع شد و در بیمارستان عرفان ختم بخیر شد
در مورد صارم همیشه بهشون میگم بی شعور
و از عرفان ممنونم که باعث شد پسرم الان تو بغلم باشه
به نظر من عرفان عالیه
هر چند من خیلی در برابرش مقاومت کردم.
همیشه میگم خدا خیرشون بده
کسی سوالی داشت بهم ایمیل بزنه
دکترم خانم دکتر اویسی هم ماه بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام
من در 38 هفتگی هستم.
دکترم هم توی بیمارستان عرفان طبیعی و سزارین انجام می دهد.
ولی چند ماهه که در بیمارستان صارم کلاس ورزش میرم و از محیط و شرایط صارم خیلی بیشتر از عرفان راضی هستم.
با توجه به اینکه خودم هم بین بیمارستان عرفان و صارم دو دل هستم و کامنت شما رو هم خوندم می خواستم بدونم چه مشکلی براتون پیش اومده که از صارم راضی نیستین
راستی یک سوال دیگه اینکه طبیعی زایمان کردین یا سزارین و اگر طبیعی بوده اپیدورال هم انجام دادید؟
میگن متخصص های اپیدورال عرفان خیلی ماهر تر از صارم هستن

از طرف من نی نی نازت رو هم ببوس .
لیلا
سلام خانوما منم حدود ? ساله پیش مادران زایمان سزرین با بیهوشی کامل داشتم اتاق خسوسیی و هزینه? دکترم شد یک میلیونو چهارصد ،دکتر بیهوشیم کارش عالی بود دکتر خودمم همینطور بیمارستانم آروم و تمیز بود

من با این که شب زایمانم سه تا همرگر خورده بودم و چهار ساعت بعدش زایمان کردم اورژانسی به خاطره پاره شدن کیسه آب ولیی‌ دکتر بیهوشیم انقده کارش عالی بود با دوز مناسبو کم بیهوشم کردو‌‌ یک ساعت بعداز زایمان بهوش بودم بدون هیچ عوارضی حل به هم خردگیی

الان کسی میدونه هزینه? بیمارستان مادران چقدر شده می‌خوام بیمه کنم خودمو ولیی‌ نمی‌دونم چه بیمیی کنم که اونجا هم قبول می‌کنن می‌شه کمکم کنینو رهنمیم کنین

آخه من خارجز کشورمو ماه هفت میام ایران موفق باشین

2731
2738
راست میگن خانومی چون وقتی اورژانسی می ری دکتر شیفت به اجبار میاد سراغت ولی وقتی بیمار قبلی دکتر باشی قبلا تو مطب یه پول جداگونه ازت می گیره و تو بیمارستانم میاد بالاسرت و خوب حسابی تحویلت می گیره دیگه...
دلتون برامون تنگ شد بياييد به اين آدرس اينستا گرام 00sarabanoo00
من تازه عضوه سایت شدم. هینطوری هم هر شب کابوس اتاق زایمان و عملو میبینم. دکتری که انتخاب کردم خانم ماندانا نوید آذربایجانی هست که با بیمارستان عرفان قرار داد داره. خودش که میگه این بیمارستان حرفه اولو میزنه البته با دو تا بیمارستان دیگه هم قرارداد داره. ولی خودش از عرفان تعریف میکنه...کسی ایشونو میشناسه؟ من که به خدا توکل کردم...
سلام آرتیمس عزیز. مرسی از نظرت . بهم امیدواری واری دادی. پس این طور که معلومه میخوای به روشه بیهوشی عمل کنی. ولی همه به من میگن بعد از بیهوشی چون در یه زمان تمام مواد بیحس کنه از بدن میره و ادم به هوش میاد درد خیلی شدیدی در اون زمان داره. ولی در روش بی حسی نخاعی کم کم مواد سر کنده از بدن میره و اون درد شدید رو تحمل نمی کنی. ولی از یه طرف دیگه خیلی ها بهم میگن بیحسی نخاعی عوارض داره. در ضمن بسته به تکنسین بیهوشی و وارد بودنش خیلی فرق داره... نمیدونم چیکار کنم واقعا! دکتر تو در این مورد چی بهت گفته؟
منم امیدوارم همه مامان ها نی نی های سالم و خوشکلی رو به راحتی به دنیا بیارن
سلام به همه مامانها.من میخوام تیرماه برای بارداری اقدام کنم. دکتر برنجیان را انتخاب کردم. 5شنبه وقت مشاوره دارم باهاشون.مادران و پارسیان هم عمل میکنه.کسی می شناسه ایشون را.؟ بنظرتون کدوم بیمارستان بهتره؟خواهش میکنم اگرکسی ایشون را میشناسه سریع بهم جواب بده.ممنون
2706