2737
2734
عنوان

درد زایمان طبیعی در مقایسه با سزارین

19673 بازدید | 26 پست
کسانی که هم زایمان طبیعی داشتن و هم سزارین، میتونید از تجربه هاتون در مورد زایمان برامون بنوسید،کدامیک از این دو نوع زایمان بهتره و درد کمتری داره؟
من یه زایمان طبیعی داشتم ولی به نظرم فرقی نمیکنه فقط درد طبیعی قبل از دنیا اومدن نی نیه و سزارین بعدش
برای دنیا تو شاید فقط یک نفر باشی ولی برای یک نفر شاید اندازه یه دنیا ارزش داشته باشی...
ببین من درد طبیعی رو کشیدم ولی سزارین شدم..البته بچه من خیلی درشت بود سرش پایین نیومد که نتونستم طبیعی..ولی مرگ رو با تمام و جودم دیدم و حس کردم......مرگ که میگم میخام بفهمی به معنای واقعی میگم..
بعضیاازعقل فقط دندونشودارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من درد طبیعی رو نکشیدم سزارین شدم ولی فکر کنم سزارین قابل تحمل تر از طبیعیه لااقل مسکن بهت تزریق میشه ولی زایمان طبیعی مسکن بی مسکن!!!

ضمنا اینم بگم نوه برادر من طبیعی به دنیا اومد سرش بزرگ بود تو کانال زایمان گیر کرد الان ازنظر حرکتی یه کم از بچه های هم سنش عقب تره حواست باشه عوارض زایمان طبیعی از سزارین بیشتره و بیشتر هم عوارضش مال بچه اس نه مال مادر اما سزارین عوارضش مال مادره نه بچه
2731
1 به 100 به نظر من..درد طبیعی اصلا نمیشه چیزی دربارش گفت اینقدر که فجیعه..سزارین یه کم موقع خوابیدن پاشدن اذیت میشی به قول دوستمون مسکن میگیری شیاف میذاشتم در ان خوب میشدم..ولی دردی که قبل زایمان کشیدم حکم شکنجه داشت برام اینقدر بد بود..خیلی خاطره بدی از زایمان برام موند..
بعضیاازعقل فقط دندونشودارن
2738
من با کمک مامای خصوصی طبیعی ولی دردش وقعا زیاده ولی فرداش شلوار پوشیدم و راحت دردی هم نداشتم

ولی یکسری ملاحظات داشت
تاریک ترین ساعت شب ،ساعت قبل از طلوع خورشید است. پائولو کوئیلو
من طبیعی زایمان کردم. یه زایمان پر از درد و پر از بخیه . بخیه هام باز شد، مجبور شدم دو ماه بعد باز برم بخیه کنم.
به نظر من به توانایی بدن خودت بستگی داره. من از لحاظ جسمانی ضعیفم همه هم بهم میگفتن سزارین شو ولی نمی خواستم. سزارینی ها رو که می دیدم یه جوری می شدم بیچاره ها نمی تونستن تکون بخورن، شیر نداشتن به بچه شون بدن. عوارض سزارین ثابت شده که از زایمان طبیعی بیشتره.
درد زایمان طبیعی یه درد وحشتناک و فجیع ولی در عین حال قابل تحمله. احساس مرگ می کنی ولی زمان اینقدر سریع میگذره که باورت نمیشه. همه به من میگفتن ولی باور نمی کردم تا به چشمای خودم می دیدم. هر ساعتش قد ده دقیقه می گذشت. اینش هم خوبه که بین دردها استراحت می کنی.
2706