2726
درود ، بنا به درخواست عده اى از کاربران سایت و بیماران، کلینیک تخصصى پوست وپیوند مو ولیزر هور ، جهت رفع ابهامات در مورد مشکلات پوست ولیزر وزیبایی در نظر دارد همه روزه پاسخگوى سوالات تخصصى کاربران سایت باشد .جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد بیماریهاى پوست ومو و انواع لیزرهاى پوست و مو و همچنین جدیدترین دستگاههاى لیزر، به سایت www.doctormaleki.com مراجعه کنید . همچنین جهت مشاهده عکسهاى قبل وبعد بیماران مراجعه کننده در کلینیک هور به لینک زیر سرى بزنید : http://www.doctormaleki.com/index.php?ToDo=ShowArticles&SID=1611 اگر سوالى در زمینه پوست وزیبایی ولیزر دارید از بانک 12000 هزار سوالى سایت در لینک زیر سوال مشابه خود را جستجو کنید : http://www.doctormaleki.com/index.php?ToDo=MemberQuestions
دکتر مریم ملکى متخصص پوست و مو www.doctormaleki.com تلفن 03136662224
Salam mikhastam bedoonam hazineye leyzere moohaye soorat cheghadr mishe va inke dige 100 dar sad az beyn miran???mamnoon misham ye tozih kolli bedid
خدایا شکرت بابت نعمت هایت ،از تو میخواهم فرزندان سالم و صالح در دامانم بگذاری و خوشبختی و محبت را در دلم پر کنی و حسد وکینه را خالی گردانی که اینگونه زندیگیم گلستان میشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فریماه
بله ، منظوراز پاکسازى میتونه خارج کردن سرسیاه باشه و یا لایه بردارى پوست با روش میکرودرمابرژن ویا پیلینگهاى شیمیایی، که همه در کلینیک انجام میشه
2728
ماه تى تى

قبل از لیزر باید معاینه شوید که مشکل هورمونى و یا تنبلى تخمدان نداشته باشید و بعد لیزر شروع میشه . بستگى به دستگاهى که استفاده میشه و همینطور وسعتى از پوست که نیاز به لیزر داره معمولا قیمت تعیین میشه ، تو این کلینیک پنج دستگاه لیزر هست که شامل دستگاه الکساندریت آپوجى ساخت امریکا داراى FDA، دستگاه هارمونى ساخت آلمان ،داراى FDA دستگاه دایود ساخت ایتالیا ، دستگاه پولسار ساخت انگلستان ، دستگاه سولارى ساخت کره داراى FDA میباشد . نرخها بصورت واحدى محاسبه میشود مثلا چانه یک واحد است ، هر گونه هم یک واحد پشت لب وزیر لب هم یک واحد محاسبه میشود ،قیمتها بر حسب نوع دستگاه از هر واحد سى هزار تومان تا پنجاه هزار تومان متفاوت است . البته هر چه تعداد واحد ها اضافه میشود هزینه تخفیف داده میشود تا بیماران بتوانند وسعتهاى زیادترى را لیزر کنند .
Khob tafavote leyzer ha dar chiye????
خدایا شکرت بابت نعمت هایت ،از تو میخواهم فرزندان سالم و صالح در دامانم بگذاری و خوشبختی و محبت را در دلم پر کنی و حسد وکینه را خالی گردانی که اینگونه زندیگیم گلستان میشود
ماه تى تى
با پیشرفت تکنولوژى هر روز شاهد ورود دستگاه هاى جدیدتر به عرصه پزشکى هستیم که در آنها سعى شده معایب و مشکلات دستگاه هاى قبلى را مرتفع کند ،مثلا عرض پالس لیزر الکساندریت آپوجى جدید قابل تغییر است در حالى که در دستگاه قبلى آن عرض پالس ثابت بود و این قابل تغییر بودن این امکان را به پزشک میدهد که بر حسب ضخامت موها عرض پالس تنظیم شود و بتوان موهاى خیلی نازک وظریفتر را که هر لیزرى نمیتواند روى آن اثر کند ، از بین برد .

یکى دیگر از مجهز بودن این کلینیک به تعداد زیادى دستگاه لیزر موهاى زاید اینست که براى وسعت هاى وسیع ،مانند دستها وپاها و همیچنین کاهش درد در این موارد از دستگاه هاى سولارى و پولسار استفاده میکنند که spot size بزرکترى دارند ، یعنى در یک شات مساحت بیشترى را لیزر میکند.بنابراین براى دست وپاها علاوه بر کاهش درد ،سرعت عمل بیشترى دارد.
کلینیک هور بهمین سبب با آمدن دستگاه هاى جدیدتر سعى کرده هر دو سه سال دستگاه هاى جدیدتر را تهیه کند تا نتایج بهترى حاصل شود .
امیدوارم این تاپیک حلقه ارتباطی باشد بین کاربران نی نی سایت و کلینیک سرکار خانم مریم ملکی متخصص پوست و مو در اصفهان

خانم دکتر حضورتان در نی نی سایت را گرامی میداریم
به افتاب سلامی دوباره خواهم کرد . . .        toto.ir
سلام دوستان ،
از خانمى که سوال کرده بودند مراجعه کرده ام ولى راضى نبودم عذرخواهى میکنم ، که سوالشان را اشتباها حذف کردم ولى پاسخ را برایشان ایمیل کردم ،
باز هم میگویم برخى مشکلات پوستى را نمیتوان با یک جلسه ویا حتى چند جلسه بهبودی کامل داد و بیمار نیاز به پیگیرى و ادامه درمان دارد، شما میتوانید علت مراجعه و داروى تجویز شده را برایم بفرستید تا بررسی کنم
2706