2726
http://mamisite.com/forum/t1968.html

پیتزا تابه ای بدون فر
توصیه میکنم حتما درست کنید.

پیتزا تابه ای ( بدون فر)

پیتزا تابه ای

مواد لازم برای خمیر پیتزا

آرد یکو نیم پیمانه

ماست یک دوم پیمانه

1 قاشق چایخوری bp(بگینک پودر)

نمک 1 قاشق چایخوری
تخم مرغ 1 عدد
روغن مایع 2 قاشق سوپخوری

درون کاسه ای آرد نمک ماست .بیکینگ پودر تخم مرغ و روغن را ریخته و مخلوط کنید.این خمیر حالت چسبندگی دارد.کف تابه 30 سانتی متری را چرب کنید و خمیر را کف ظرف بخوابانید و مواد رویه پیتزا را روی آن چیده پنیر پیتزا را روی آن ریخته در ماهیتابه را گذاشته و روی حرارت ملایم قرار دهید بعد از یک ربع در تابه را بردارید و در حدی که خمیر پجته و پنیر آب شود بپزید

منبع :هنر آشپزی

و اما تجربه شخصی اینکه حتما برای پهن کردن خمیر دست خود را چرب کنید . در کل چون مایه خمیر نداره و احتیاج به ورز دادن و استراحت نداره خمیر راحت و فوریه.امتحان کنید

من خودم تو این تابه رژیمی های دو طرفه درست کردم بدون تابه رژیمی هم میشه تو تابه معمولی (البته واشر رو برداشتم)پیتزامم شکل مربع شد خخخخخخخخخخخخخخ
با مرغ
آپلود عکس
با گوشت
آپلود عکس

خمیرش عالی میشه و خیلی ترد و خوشمزه
حتما امتحان کنید

واشر رو بردارین ولی درشو پلمپ نکنین.فقط روی هم بذارین .

عرق نمیکنه چون مواد آب نداره

قارچ رو که قبلن سر تفت دادین ابش کشیده شده
فلفل رو هم من حتی سر تفت ندادم ولی بازم عرق نکرد

دوستان این لینک هم کیک فنجونی هست درست کردم واقعا آسون و عالی و خوشمزه بود اینم امتحان کنید.
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=628993&PageNumber=1

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من الان هوس پیتزا کردم راضیه اما گوشت چرخی ندارم زود واسم بفرست
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.
2706