2410
2716
عنوان

**آشپزی با سولاردام ال جی**

| مشاهده متن کامل بحث + 1071757 بازدید | 1581 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فندق جون و نگار عزیز ازتون تشکر می کنم من از مایکروفرم فقط برای یخزدایی و گرم کردن غذا استفاده میکنم شوهرم بعضی وقتا میگه 480 هزارتومن پول دادی که اینکار رو بکنی با مدلهای پایین ترش هم میتونستی همینکار رو بکنی منم هیچی نمی تونم بگم چون راست میگه . اگه میشه روش پختن مرغ درسته رو که روش کاملا سرخ شده و قرمز بشه رو می شه برام بگین من هرچی گریل می زارم مرغ رو اصلا رنگش عوض نمی شه و شاید یه کم زرد پررنگ بشه ولی هیچ وقت قرمز نمی شه. حتی یه بار جوجه گذاشتم توش اصلا رنگش سرخ نشد یعنی مثل مرغ ها و جوجه های بیرون نمیشه راهنمایی ام کنید چون هروقت مهمون میاد مجبورم مرغ هامو سرخ کنم روی گاز و همه جا روغن میشه ..
فرشته ها با هم می آیند ... خدایا شکرت
2720
فندق ممنون از تاپیکت خواهرم سولاردم خریده من تاپیکتو دیده بودم امشب اومدم همه دستورها رو تو ورد براش کپی ومرتب کردم اخر هفته براش ببرم.حتما کلی خوشحال میشه......راسی سولاردم دقیقا با چی کار میکنه...منظورم اینه که تفاوتی با ماکروویو از نظر اشعش داره یا نه .........اگه دستور غذاهای بخار پز هم بذارید خوبه
تنیده یاد تو در تار وپودم...
حفظ ویتامین ها با سولاردام بخارپز ال جی با پخت نوری وخورشیدی وبی نظیر ومنحصر به فرد خود وبی خطر نسبت به ماکروویوهاست
ماکرووفرنوری سولار دام ال جی با طراحی بی نظیر و نظافت آسان با قابلیت پخت با بخار و 4 برابر سرعت بیشتر به عمق غذا نفوذ کرده تا پخت یکسانی در سطح و عمق آن ایجاد کند
**پسته بریان:
اول نصف استکان آب و 3/1استکان آبلیمو یا آبغوره رابا نمک درون کاسه میریزیم .سپس پسته ها را درون کاسه ریخته وپسته ها را مزه دار میکنیم بعد از 20 دقیقه کمی از پسته ها را درون بشقاب ریخته دقت کنید زیاد بشقاب را پر نکنید بعد بشقاب را درون ماکروفر با فرمان:
به مدت 3 الی 5/3 دقیقه با ماکرو 900 وات میگذاریم پسته ها را تست میکنیم اگر بریان شده بود خالی کرده به همین صورت تمام پسته ها را بریان میکنیم.

2714
بچه ها سیب زمینی آب پز آب نمی خواد؟؟؟همین جوری با پوست و بدون آب بذاریم!!!!!!!!!!!!!!؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
با تــوام حــوا… تـــو مــگر سیــب را پــوسـت کنـده خـورده بــودی کــه دنیــا اینــــگونـه پــوسـت مــا را مـی کنــد…..؟؟؟
ملیکه جون تو کلاسی که خود ال جی گذاشته بود واسه ما بدون اب درست کرد یعنی سیب زمینی رو روی سینی دستگاه گذاشت و با مایکرو 900 وات 10 دقیقه حدودا زمان داد من هم تو خونه درست کردم تقریبا مثل سیب زمینی تنوری میشه
نگار
موس گیلاس
ژله توت فرنگی 1 بسته
کمپوت گیلاس 1 قوطی
خامه 1 بسته 250 میلی لیتری
آب 1 لیوان
طرز تهیه......................
یک لیوان آب را در دستگاه با مایکرو 700 وات 1 دقیقه زمان میدهیم .......micro-------700 و در بیرون از دستگاه پودر ژله را به آب گرم اضافه کرده و کاملا مخلوط میکنیم مجددا با مایکرو 700 وات 30 ثانیه زمان میدهیم تا پودر ژله کاملا حل شود سپس آب کمپوت را به اندازه یک لیوان به جای اب سرد اضافه کرده ..........سپس خامه را به مواد فوق اضافه کرده و خوب مخلوط میکنیم تا یک دست شود س پس گیلاس ها را در غالب مورد نظر ریخته و بعد مواد ژله را اضافه کرده و در یخچال میگذاریم تا موس ببندد..............به همین سادگی..............
نگار
پاستا و کلم بروکلی با سس خامه ای گردو
مواد لازم برای 4 نفر
ماکارونی فرم دار 200 گرم
آب داغ 4 پیمانه
نمک به میزان لازم
روغن مایع 3 قاشق سوپخوری
بروکلی 500 گرم
خامه 3/4 پیمانه
پنیر پارمزان 1/2 پیمانه
گردو خرد شده 2 قاشق سوپخوری
نشاسته ذرت 2 قاشق چایخوری
آب 4 قاشق سوپخوری

طرز تهیه.......................
ماکارونی را با 4 پیمانه آب داغ و نمک و و روغن مایع در ظرفی بریزید و آن را به مدت 10 تا 15 دقیقه با قدرت 900 وات در دستگاه بگذارید تا نرم شود و بپزد ........... قبل از اینکه آن را در آبکش بریزید بگذارید چند دقیقه بماند............. سپس آبکش نمایید کلم بروکلی را گل گل جدا کرده و بشویید آن را به همراه کمی آب به مدت 5 تا 7 دقیقه با قدرت 900 وات با در پوش در دستگاه بگذارید تا بپزد......... خامه پنیر و گردو را در ظرفی ریخته و آن را با در پوش به مدت 2 دقیقه با قدرت 900 در دستگاه بگذارید........ سپس نشاسته و آب سرد را مخلوط و به خامه اضافه کنید و 2 دقیقه دیگر با مایکرو 900 وات زمان دهید تا سس به جوش آمده و غلیظ شود و در این فاصله یک بار به هم بزنید............ اسپاگتی را در ظرف سرو ریخته و آن را با کلم بروکلی پوشش دهید و در انتها روی آن سس خامه بریزید

نگار
من با دستور auto cook داشتم آشپزی میکردم و روی ظرف غذام رو از این درهای پلاستیکی مخصوص مایکروویو گذاشته بودم ولی درب کاملا اب شد.توی مایکروویو قبلیم اینجوری نمیشد.
غذاها رو که برا گریل میذارم تو سولاردام اصلا برنزه نمیشن.......کسی دلیلش رو میدونه ؟؟؟؟؟؟
با نمایندگیش تماس بگیر ومشکلتو بگو.....من تا به حال خودم از ظروف پلاستیکی استفاده نکردم.

شماره گریل دستگاه رو با توجه به نوع غذا باید خودت انتخاب کنی که برنزه بشه گلم....من همیشه گریلم به دلخواهم است.
2706