2703
2716
عنوان

**آشپزی با سولاردام ال جی**

| مشاهده متن کامل بحث + 1071757 بازدید | 1581 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
دوست جونام میشه بگین چه قابلمه ای تو ماکرو میزارین?منظورم جنسشه مثلا برای پختن مرغ از چی استفاده میکنین?
یادمان باشد حرفی نزنیم که به کسی بر بخورد .نگاهی نکنیم که دل کسی بلرزد.. .خطی ننویسیم که آزار دهد کسی را..یادمان باشد که روز و روزگار خوش است وتنها دل ما دل نیست....
ممنونم یلدا جان .....اون کیک که ۳ دقیقه ای درستیدم عالی شد .....فقط پودرکیک آماده چه جوری درست کنم?
یادمان باشد حرفی نزنیم که به کسی بر بخورد .نگاهی نکنیم که دل کسی بلرزد.. .خطی ننویسیم که آزار دهد کسی را..یادمان باشد که روز و روزگار خوش است وتنها دل ما دل نیست....
2714
فندق خانم سلام عالیه دستت درد نکنه من تازه این دستگاه رو خریدم و خیلی دوست دارم بیشتر از یخ زدایی و گرم کردن ازش استفاده کنم که مطالب شما بدام عالیه فقط کاش میگفتی تو چه ظرفی هم بزاریم مثلا کیک یزدی که بخوام درست کنم تو چه ظرفی بزارم قالبهای کاغذی رو میشه توش گذاشت?
از تنهایی مگریز به تنهایی مگریز، گهگاه آن را بجوی و تحمل کن و به آرامش خاطر مجالی ده
سلام دوستان. من به روشی که توی صفحه اول بود. میوه خشک کردم. ولی هنوز 20 دقیقه نشده بود.نگاه کردم.دیدم لایه روی سوخته. میشه لطف کنید بگیددلیلش چیه؟ بایدفقط یه ردیف میوه بچینیم?ممنون میشم راهنماییم کنید.
گل بهار جووون من کیک یزدی تو سولاردم با دکمه کانوکشن درست کردم.. قالبم قالب مافبن تفلونه و کپسولامو توی قالب میذارم ومواد کیک یزدی مو میریزم ... در آینده ی نزدیک دستور کیک یزدیامو میذارم
خدایا شکرت...
یلدا جون دستوره کیک یزدی گلم لطفا
خدایا آغوشت را امشب به من میدهی؟
برای گفتن!چیزی ندارم... اما برای شنیدن حرفهای تو گوش بسیار...میشود من بغض کنم تو بگویی: مگر خدایت نباشد که تو اینگونه بغض کنی ....میشود من بگویم خدایا ؟ تو بگویی: جان دلم....
2706