2737
2739
عنوان

**آشپزی با سولاردام ال جی**

| مشاهده متن کامل بحث + 1073171 بازدید | 1581 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سپیده جان تو راهنمای سولاردوم گفته فر برقی مساوی فر گاز هست . هم زمان هم دما همونه . پیش گرمایش هم با همون دستورکانوکشن یه 10 12 دقیقه فر خالی رو روشن میکنی تا گرم بشه
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
گل مریم به نمایندگی خود ال جی زنگ بزن اونا درام مال منم کمی خراب شده بود جرقه میزد عوض کردم . نزدیک میدان آرژانتینه سرکت ال جی
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
2738
من دیشب کیک کاکائویی درستیدم خوب شد
مبخام واسه تفلد خواهرم واسش بدرستم
چیزهایی رو که از خدا میخوای یه جایی یادداشت کن، خدا یادش نمیره ولی شاید تو یادت بره که چیزی رو که امروز داری، آرزوی دیروزت بود....
سلام**من دیشب کیک اماده درست کردم(رشد)5دقیقه رو900گذاشتم 6دقیقه هم رو 360کیکم خوب پف کرد اما وسط کیکم به اندازه یه دایره به قطر 10سانتی کمتر پف کردو تو این دایرهه سفت شد نمیدونم دلیلش چیه میشه بهم بگید؟ممنونراستی قالب کیکم گرده به صطر 22سانتی یعنی قالبم واسه کیک500گرمی کوچیکه؟
2706