2726
عنوان

**آشپزی با سولاردام ال جی**

| مشاهده متن کامل بحث + 1072788 بازدید | 1581 پست

آیسان

1392/11/7 12:38 ب.ظ

سلام دوستان.
من قصد داشتم فر توکار(داخل کابینتی) بگیرم ولی بعضیها ازین فرها راضی نیستن مثلا میگن با گاز خوب کار نمیکنه و ... ولی بعضیها هم از سولاردم مینالن بنظرتون کدومش بهتره چون جا کم دارم فقط یکی رو میتونم بخرم.

ممنون میشم هر کی تجربه ازین دوتا داره منو راهنمایی کنه
.............................................................................................

بچه ها سوال من و فراموش نکنید .جوابش خیلی برام مهمه باید زودتر بخرم
آرام گرفته ام،مثل درختی در پاییز وقتی باد تمام برگهایش را برده باشد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آیسان جان در مورد فر تو کار اطلاع ندارم ولی خود م وقتی شیرینی میپزم سولاردم چون کوچیکه جوابگو نیست ولی فر خودم بزرکتره و باهاش راحت کار می کنم ولی کیفیت پخت یکیه اگه از فرت واسه غذا استفاده کنی سولار برات کافیه ولی اگه اهل شیرینی پزی هستی فر بهتره
می دونم که یه روز منم مامان یه نی نی سالم و صالح میشم
2728
مامان یه نی نی جان لینکشومیذارم یه توضیحات مختصری روداده ولی کافی نیست.مثلا اینکه توچه ظرفی کیک بپزم ودقیقا روچه دکمه هایی بزنم...برای پیتزا روچه دکمه هایی بزنم هربار پیتزا گذاشتم مواد توشومنفجرمیکنه ومیچسبه به سینیش.میشه توش ماهی سرخ کرد ؟توهمون ظرف شیشه ای خودش نمیچسبه؟مامان یه نی نی دعات میکنم عزیزم
یلدا جان دستور شیرینی کشمشی
خدایا آغوشت را امشب به من میدهی؟
برای گفتن!چیزی ندارم... اما برای شنیدن حرفهای تو گوش بسیار...میشود من بغض کنم تو بگویی: مگر خدایت نباشد که تو اینگونه بغض کنی ....میشود من بگویم خدایا ؟ تو بگویی: جان دلم....
لطفا
خدایا آغوشت را امشب به من میدهی؟
برای گفتن!چیزی ندارم... اما برای شنیدن حرفهای تو گوش بسیار...میشود من بغض کنم تو بگویی: مگر خدایت نباشد که تو اینگونه بغض کنی ....میشود من بگویم خدایا ؟ تو بگویی: جان دلم....
2706