2737
2734
سلام دوستای گلم.ببخشید شما ها هم وقتی پری میاد لخته خون از تون دفع میشه.؟من روز دوممه.امروز یکم لخته کوچیک ازم اومد.میخواستم ببینم طبیعیه یا مشکلی هست.در ضمن من یک ماه پیش سونو کردم و پولیپ داشتم.عمل کردم .چیز خیلی کوچیکی هم بود. و خدا رو شکر مشکلی نداشتم.حالا به نظرتون دلیل این چی میتونه باشه/ممنونم ازتون که لطف میکنید و میایید.راستی بچه ها من چون دارم واسه بارداری اقدام میکنم.همین ماه گذشته (فقط یکماه )کلومیفن و متفورمین با هم مصرف کردم.میشه که مربوط به اون باشه؟بازم متشکرم از اینکه وقت میزارید.میبوسمتون.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیز دلم که زحمت کشیدی و نظر دادی.راستش خونریزیم معمولیه.اینجوری ندیدم تا حالا.بوده یه وقتهایی لخته های خیلی کوچیک گاها.الانم نمیتونم برم دکتر.دکترا تا سه شنبه هفته اینده واسه کریسمس تعطیلن.
2728
اوه .من خیلی در پریودم لخته دارم.نمی دونستم دیگران ندارن.ولی فکر کنم اینا بافت دیواره رحممه که دفع میشه نباید غیر طبیعی باشه.من یه دختر هم دارم .مشکلی هم تا به حال نداشتم .از اول هم همینطور بودم
2738
2706