2726
عنوان

بچه ها کمکم کنیدمن از مادرشوهر و پدر شوهرم پول میخام چجوری بهشون بگم؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1350 بازدید | 109 پست
اگه الان که تو عقدی بخوای این فکرا رو کنی بعد عروسی دیوونه میشیا. از الان به خودت بگو هیج انتظاری ازشون ندارم و کاش هیچوقت هیچ جا برام هزینه نکنن که منتشون رو سرم باشه. اینجوری راحت میشی

اگه برای مناسبتها بهت کادو دادن تو هم روز مادر و پدر کادو بگیر البته با پول شوهرت. ندادنم که هیچی. ولی تولدو کلا بیخیال شو.
"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
به نظرم تو که اینقد حساسی از همین الان به کادو دادن و گرفتن عادتشون نده چون ظاهرا اونا هم عادت ندارن از این خرجا کنن! یه چیز فانتزی کوچیک براش بگیر اگه تولد نگرفت که کلا بپیچون قضیه رو
"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مناسبته که یکی در میون مثلا عید قربان اصلا به روشون نیاوردن عیدغدیر 1 گل نقره! عید فطر مثلا 1 پارچه در حد 100 تومن ولی من تاالا تولد مادرشوهرم براش پارچه سنگین گرفتم روز مادرم کادوی حسابی روز پدرم همینطور تازه تولد امام رضام چون اسم پدر شوهرم رضا بود براش 1 پیراهن بردم خیلی بی چشم و رو هسن
دعا کنید من و شوشو به آرزوهامون برسیم ممنون
2728
ببین عزیزم
این 300 تومن رو بی خیال شو...چون خودتو خراب میکنی و بعدها هزار جور حرف گشت سرت میزنن...وجهت خراب میشه
اماااااااااااا
دیگه براشون کاری نکن...عید و تولد و چی و جی
اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!

عشق مسعود
1392/8/14 9:29 ق.ظ

باشه شادی جون بیخیالش میشم حالا جمعه تولد خواهرشوهرمه انقد پرو هستش که میگفته تو که شاغلی ...

اصلا بهش رو نده که بخواد حساب پول و دخل و خرجتونو بکنه. معنی نداره بگه تو که شاغلی!
به نظرم براش یه کادو ساده بخر بگو میخواستم برات تبلت بخرم بردم پول عکسا رو دادم دستم خالی شد . هر وقت مامان پول عکسا رو داد میدم به تو برو تبلت بخر عزیزم .
خداوند چو بندد دری ز رحمت گشاید در دیگری
ببین
من تازه عروس بودم..خودمو میکشتم براشون...هر مناسبتی....هر غیر مماسبتی...براشون کادو میخریدم...تولد میگرفتم...اولین سالگرد عقدمو کیک خریدم رفتم خونشون....مادر شوهرم گفت ببر بذار یخچال بعدا صبحونه میخوریم
همچین ادمایی بودن

یک ماه بود عقد کرده بودم عید نوروز شد...مادر شوهرم بهم گفت چی میخوای عیدی؟ گفتم تو رو خدا زحمت نکشید من راضی نیستم...گفت باشه....و کوفت هم بهم عیدی نداد...یه هزاری از لای قران حتی

و من ادب شدم...دیگه هیچ کاری نکردم...

چون اگه ادامه می دادم ایجاد حق میشد و باید همیشه اینکارارو میکردم و حرص میخوردم
اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!
آره خودمم قصدم بوده میخام مثل خودشون بشم الان گیر این خواهرشوهر لوس و یکی یکدونمم برامن سر عقد هیچی ندادن برا روز دختر برا دخترشون نیم ست طلا خریدن آخه من نباید بهم بربخوره توروخدا!تازه من عروس اولم مثلا برادرشوهرمم کوچیکه
دعا کنید من و شوشو به آرزوهامون برسیم ممنون
آره اصلا بهشون رو نده بعدا تو زندگی مشترک آدم گرفتار کار و زندگی میشه نمیتونه که دم به ساعت بره برا دیگران کادو بخره . خودمون پر روشون میکنیم بعد که نمیتونیم انجام بدیم کارهای قبل رو ما میشیم بد . اعتدال رو رعایت کن همیشه
خداوند چو بندد دری ز رحمت گشاید در دیگری
2706