2410
2553
عنوان

بچه ها کمکم کنیدمن از مادرشوهر و پدر شوهرم پول میخام چجوری بهشون بگم؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1350 بازدید | 109 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم با خنده بگو مثلا وقتی داری کادو رو میدی ا خنده بگو ببخشید کمه به خاطر پول عکسا دستم خالی شد . هر وقت مامان جون پول عکسا رو داد بهت میدم برا خودت تبلت بخری . بزار بفهمن میفهمی و ساده لوح نیستی
خداوند چو بندد دری ز رحمت گشاید در دیگری
2720
من ده ساله ازدواج کردم . منم برای مادر شوهر (شوهرم بچه آخر بود و پدر هم نداشت ) کادو میخریدم بعد شد وظیفم . مثلا نزدیک روز مادر میشد از یه ماه پیشش ما رو میدید هی میگفت دستام درد میکنه و دستاشو میمالید بهم که من با دست لباس میشورم و ماشین لباس شویی ندارم . بعد من ساده لوح شوهرم رو مجبور میکردم بری براش ماشین لباس شویی بخریم و میخریدیم و بعد دفعه بعد میشستن جلو من هی میگفتن مادرجون جارو برقی نداره باز من ساده لوح شوهرم رو میبردم جارو برقی براش میخریدم . بعد دفعه بعد میگفت زمین میخوابم کمرم درد میکنه مردم ال شدم بل شدم بازم من ساده لوح شوهرم رو میبردم براش تخت میخریدم و اینجای قضیه از همه مهمتره که اگر شما از این وسیله ها استفاده کردی مادر شوهرم هم استفاده کرد برا قشنگی میزاشت گوشه اتاق آی من حرص میخوردم . براش از کیش و قشم و هر جا فکر کنی لباس میخریدم بعدش میدیم تن خواهر شوهرامه . فقط میخواستن از ما بکش چون ما کارمند هستیم .
یادم نمیره عید اولم 10 تومن از لای قرآن درآورد بهم داد جلوی دیگران گفت عید اولت بهت کادو میدما .من خاک تو سرم نکردم بزارم همونجا و بیام بیرون یا پس بدم بهشون .
2714
شوهرم بهم کادو داد.....اما مگه میشه به عروس یک ماهه کادوی عید ندن؟ حتی یه هزاری از لای قران؟

جلوی خانوادم جنان اب شدم رفتم تو زمین و چنان مامانم از خجالت تازه داماد در اومد که بعد از اون شوهرم کادو میخرید میداد به مامانش تا بده به من.....
من بعدها فهمیدم و یه الم شنگه هم سر اون را انداختم
اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!
به تو سر عقد هیچی کادو ندادن برا من با حقوق و شاباشای بله برونم رفتیم سه تا النگو خریدیم و شوهر جانم یکی شو داد مادرشون کادو بده بهم و به خودم پزشو میداد
همین رو نشدنه که باعث میشه دو سال دیگه بیای اینجا تاپیک بزنی مادرشوهرم باهام اینطوری رفتار کرد و اونطوری رفتار کرد . مال ما که مثل مهمون اومدن و مثل مهمون هم رفتن خونشون . ان شاالله کارهایی که سر من کردن خدا سر بچه های دختراش در بیاره ازشون نمیگذرم .
پس فکر کردی بمن اونا جدا عیدی دادن منم دقیقا عین تو عروس 1 ماهه بودم همشون باهم ا کادو دادن حالا ملودی جون آخه مگه میشه مامان بابای داماد سر عقد کادو ندن ! 1 الیزابت 100 تومنی !روشون شد آخه !نکردن اقلا 1 ربع سکه بدن همشون باهم
دعا کنید من و شوشو به آرزوهامون برسیم ممنون
به منم سر عقد کادو ندادن...یه ماه بعدش هم که عید بود هیچی ندادن
هیچیییییییییییییییییییییییییی
اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!
2706