2726
عنوان

بچه ها کمکم کنیدمن از مادرشوهر و پدر شوهرم پول میخام چجوری بهشون بگم؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1350 بازدید | 109 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم خودت هم سعی کن فراموشش کنی تا اذیت نشی.به جاش بهتر شناختی شون اینطوری. در نهایت هم خودت و همسرت و رابطه تون مهمه. بقیه فرعیات ه.
زندگی بافتن یک قالی است - نه همان نقش و نگاری که خودت می‌خواهی - نقشه را اوست که تعیین کرده است - تو در این بین فقط می‌بافی - نقشه را خوب ببین - نکند آخر کار قالی زندگی‌ات را نخرند -
الهیییییی غصه نخور عزیزم ... درسته ازشون پاتک خوردی اما دیگه شناختیشون ... میتونی یه جا یه چیزی بخوای ازشون برات بخرن و بگی پولشو بعدا میدی و نقره داغشون کنی :))) نمیدونم شاید اینجوری ناراحتیت کمتر بشه !
2728
چون همتون نظرتون همینه باشه منم به روشون نمیارم از شما مشورت میخاستم که کمکم کنید مرسی دوستای خوبم مامان ترانه جون ممنونم بنظرت منم برا روزای تولدشون جبران این قضیه کادو نخرم خوبه؟آخه اونام بخ مناسبتای عید جشنا بمن که تازه عروسم کادو ندادن بجز یک ی یا دو تاشو
دعا کنید من و شوشو به آرزوهامون برسیم ممنون
دیبا جون بدیش اینه که من مثل اونا پررو نیستم چندبار شیطونه بهم گفته پول رو میز یا اطاقشون بوده بردارم بجای پول عکسا اما وجدانم نمیذاره بنظرتون کار بدیه؟
من با دیبا جون موافق نیستم. ولی اینکه برای تولداشون به روی خودت نیاری منطقی ه. مثل خودشون باهاشون رفتارکن دیگه. موفق باشی.
زندگی بافتن یک قالی است - نه همان نقش و نگاری که خودت می‌خواهی - نقشه را اوست که تعیین کرده است - تو در این بین فقط می‌بافی - نقشه را خوب ببین - نکند آخر کار قالی زندگی‌ات را نخرند -
نه خب این کار میشه دزدی و اصلا درست نیست ! ولی اینی که مثلا فرض کن یه چیزی دیدی دارن بگو میشه برای منم بگیرید پولشو میدم و ندی ... ببینی عکس العمل اونا چه جوریه؟ اما منم بودم بیخیال میشدم و دفعات بعدبیشتر دقت میکردم

عشق مسعود

1392/8/14 8:49 ق.ظ

دیبا جون بدیش اینه که من مثل اونا پررو نیستم چندبار شیطونه بهم گفته پول رو میز یا اطاقشون بوده بردارم بجای پول عکسا اما وجدانم نمیذاره بنظرتون کار بدیه؟

واااااااااااااااا
خواهر این چه حرفیه
دیگه به این چیزا فکر نکن
مامان ترانه من خودم بودم هرگز اینکارو نمیکردم چون اصلا روشو ندارم و کلا ما با فرهنگ گذشت تو خانوادمون بزرگ شدیم که البته خیییلی جاها به ضررم شده ولی خب عشق مسعود میخواد یه جوری تلافی کنه این بهترین راهه
شهرزاد جون اگه تو بودی و دلت حسابی از اونا پر بود چه رفتاری داشتی توروخدا خودتو جای من بذار همینجوری نگو بخدا قسم بخاطر مادیاتش نیس اینکه احساس زرنگی میکنن و همش میگن ما حسابمون دقیقه آتیشم میزززززززنه بدتر
مسلمه که بهت ظلم شده و یه حقی رو ازت گرفتن که باید اون حقو بگیری اما تو بعنوان تازه عروس هنوز تو نظر اونا ناشناسی و این گذشتها و انتقامها میتونه چهره ای از تو پیش اونا بسازه که تا آخر به همون صفت بشناسنت
ببین عشق مسعود برای من همچین چیزی پیش اومده که میگم ... سر یارانه هامون بهمون نمیدادن تا بعد ازدواج ... و همیشه هم میگفتن پول ما حلاله .. هروقت این حرفو میزدن فقط نگاهشون میکردم و نه رد میکردم نه تأیید ... بعدش هم فوراً اقدام کردیم برای جدا کردن یارانه هامون
2706