2410
2553
عنوان

دکتر پوست خوب

251316 بازدید | 174 پست
سلام دوستان
شوهر من یه مشکل پوستیه جدی پیدا کرده کشاله رانش نزدیک به ا ل ت ت ن ا س ل ی ش در سطح وسیعی قرمز شده و داخل این قرمزی ها دایره های به هم چسبیده قرمزتری داره که ملتهب شده و خارش داره الان حدود 6 ماهه که این مریضی رو پیدا کرده تا الان 5 تا دکتر رفته و هر کدوم داروی متفاوتی بهش دادن و داروی نفر قبلی رو تکذیب کردن ولی تا الان هیچ کدوم از این داروها روش اثر نذاشته هر روز هم بد تر میشه و سطحش وسیع تر میشه الان چند روزیه که ا ل ت ت ن ا س ل ی ش هم قرمز شده و داره به اونجا هم سرایت میکنه
میخواستم ازتون خواهش کنم یه دکتر جراح فوق تخصص پوست خوب که از کارش مطمئنید بهم معرفی کنید انقدر پیش دکتر های مختلف رفتیم و هر کدوم یه دارو دادن دیگه به هیچ دکتری نمیتونم اعتماد کنم خواهش میکنم یه دکتر عالی رو بهم معرفی کنید
و یه سوال به نظر شما بهتره پیش یه دکتر پوست بره یا اورولوزیست؟
نمیدونم اسم مریضیش چیه ولی دکترقبلی بهش صابون گوگرد داده بود با کرم تریاماسیون ان ان ولی دکتر دیدش گفته نباید اینا رو میزدی باعث شده پوستت نازک بشه و تریاماسیون که دائم زدی باعث شده رده های قرمز رو پوستت بیوفته
اون بهش کرم elidel رو داده 50 تومنه قیمتش سرچش کردم نوشته بود باعث به وجود اومدن سرطان میشه نمیدونم چیکار کنم؟
شوهر شما مشکلش دقیقا همین بود؟
مگه دکتر عمومی میتونه تشخیص بده چیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
گل پری جون در حال حاضر بهترین متخصص پوست در تهران دکتر پروین منصوری هستند. این هم آدرس و شماره تلفن مطب:

سیدجمال الدین اسدآبادی (یوسف آباد) - نبش خیابان 60 - ساختمان ماهان - پ. 458 - ورودی A - ط. سوم
تلفن: 88046767

البته فقط یک مشکل هست و اون هم اینه که ایشون خیلی دیر وقت می دن. اگر موفق نشدین تو مطب ویزیت بشین بهتره برین بیمارستان امام خمینی, دکتر منصوری اون جا هم مریض ویزیت می کنن. البته روزش رو نمی دونم. می تونین زنگ بزنین و از بیمارستان سوال کنید. این هم شماره بیمارستان:66581551 الی 9

امیدوارم که مشکل همسرتون هر چه زودتر حل بشه.
پروفسور شمس خیلی معروفن تو تهران اما خیلی دیر نوبت میدن. دکتر نخعی تو تهران هم کارش خیلی خوبه همینطور دکتر منصوری ما از همه حرفه ای تر پروفسور شمس هستن
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
2706