2733
2734
عنوان

با مادرشوهر بدجنس فرشته نما چه کنم ؟

72955 بازدید | 73 پست
سلام به همه دوستان عزیز
نزدیک به 7 ساله ازدواج کردم ... علی رغم علاقه شدید همسرم به من خیلی زود کارمون به بحث و جدال کشیده شد از همون دوران عقد به بعد... مشکلی نبود هر جور بود باهم کنار میومدیم چون همدیگه رو دوست داشتیم .. پس از چند سال فهمیدم که عامل بسیاری از مشکلاتمون تحریکات مادرشوهرم بوده که من همیشه به چشم حامی خودم نگاهش می کردم .. باوجود این قبیل بی مهری ها از جانب ایشون هیچوقت به روش نیاوردم و بی احترامی نکردم .. شرایط فعلی : من و همسرم زندگی خوبی داریم مشکلاتمون فقط مال یکی دوسال اول ازدواج بود.. اما مادرشوهر توی این مدت همیشه یه جوری نیش زده عادت بسیار بدی که داره و اعصاب منو بهم میریزه اینه که یا از قول دیگران حرفهاشو میزنه یا اینکه پشت سرم (مثلا جلوی مادرم که باهم تقریبا رفت و آمد دارن ومادرم خیلی رعایت میکنه جواب نده ) که اکثرش هم مربوط به گذشته هاس مثلا
6 سال پیش اینطوری شد ..چون طبقه بالاشون زندگی می کنم نمی تونم ارتباطم رو کم کنم و نمیخوام بی احترامی هم بهش کرده باشم نمی دونم چه برخوردی باهاش بکنم خسته شدم از بس به ناحق منو میکوبه.. چیکار کنم ؟؟؟؟ توضیحات بیشتر بعد شروع همکاریتون :دی
سلام سعی کن اهمیت ندی به حرفاش- البته بستگی به شوهرت داره که این حرفا چقدر روش تاثیر داره- اگه میبینی تو رفتار شوهرت با تو و توی زندگیت تاثیری نداره اصلا اهمیت نده خودش خسته میشه ادامه نمیده-
CafeMom Tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو نه میتونی اخلاق اونو عوض کنی

نه میتونی شوهرتو از اونا زده کنی که این کار هم خیلی ناپسنده

پس مجبوری یه گوشت در باشه یه گوشتم دروازه

فکر کن با یه دیونه طرفی

تو اگه یه دیونه وایسه جلو روت و هزارتا دری وری بگه ناراحت میشه نه مطمئنم میخندی

پس صبور باش
2728
رفت وآمدتو کم کن چون نزدیکشون هستی مجبور نیستی هر روز ببینیش
مزون مانتو با قیمت های باور نکردنی آدرس : اهواز اتوبان پل پنجم خیابان نظری پور ( نظامی ) کوچه افشین پلاک 63 منزل گندمی 09306168406 09169008406
ممنون از شما دوستان خوب فکر نمی کردم به این زودی اینقدر کمک برسه ...
حرفهای اون الان دیگه تقریبا تاثیر روی زندگی ام نداره ..بدم میاد فکر می کنه هالوام .مخصوصا الان یه عروس دیگه گرفته هیچکدام از توقعاتی رو که از من داشت از اون نداره ..یکی دوبار بیشتر خونشون نیومده اصلا محلش نمیزاره ول مادر شوهره کاری بکارش نداره همیشه هم ازش تعریف می کنه جلو دیگران .باور کنید از مادر خودم بیشتر بهش احترام میزارم و اگر اون مرض نداشته باشه قلبا دوستش دارم اما اون اصلا به چشمش نمیاد.
2738
تو احترامتو بذار اما خیلیم بهش رو نده- رفت و آمدتو کمتر کن- جلوی شوهرت اصلا بدشو نگو- هرچی باشه مامانشه- اگه میخوای احترامت حفظ شه محترمانه برخورد کن همیشه- اعصابتم بخاطر حرفای الکی خرد نکن
CafeMom Tickers
عزیزم اگه بخوای زندگیت دوام داشته باشه جز سازش کاری نمی تونی بکنی ـ یه گوشت رو در کن یه گوشت رو دروازه

بعداً مثل همه ما پوست کلفت می شی دیگه برات اصلاً مهم نیست
خدایا،مرا آن ده که آن به
میخوام یه کاری کنم بدونه ناراحت می شم اما رعایت کردم تا حالا .. میاد جلوی من دقیقا برعکس نظراتی رو که قبلا داشت در مورد عروس جدید اجرا می کنه مثلا هنوز هم که هنوزه خیلی خوشش نمیاد من به پسرش گیر بدم یا تو کاراش دخالت کنم یا ایراد ازش بگیرم اما درمورد پسر دیگه اش اینطور نیست حتی حرفهای عروسش رو تایید می کنه..
با اینکه خیلی با هاشون معاشرت دارم همیشه ازین موضوع شاکی بود که فلانی اومد نبودی ...فلان جا نبودی ؟! ... احوال کم میگیری ... اما عروسش که فقط دو بار خونش اومده رو میزاره رو سرش..
خب جلو مادر شوهرت کاری به کار شوهرت نداشته باش من خودم همیشه اگه حرفی یا ناراحتی از شوهرم داشته باشم تو تنهایی خودمون بهش میگم - نه جلوی مامانش- هرچی باشه مامانه دیگه- شایدم تورو بیشتر دوست داره واسه همین بهت گیر میده
CafeMom Tickers
2706