2703
2553
سلام. دوستان من دوره هام 27 روزه است و پریودم 7 روز طول میکشه. در دوره قبلی پریودم با نامزدم ارتباط سطحی داشتم که مایع روی واژن ریحته شد و من از ترس فرص اورژانسب خوردم. بعد لز 14 روز پریود شدم مث همیشه با طول 7 روز. الان به نظر شما احتنال بارداری منتفی شده؟ من میترسم آخه شنیدم خانومای باردار میگن پریود شدیم. لطفا اطلاعاتون رو قسمت کنین من خیلی نگرانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان
من این ماه اقدام کردم دو هفته قبل پری خیلی سینه هام درد میکرد حالت تهوع کمر درد داشتم اما سه روز زودتر پری شدم و روز اول پری حالت تهوع شدید داشتم و روزای آخر هم سرگیجه و درد سینه هام شروع شده و شکمم بزرگ شده حالا می خواستم بدونم که باوجود پریودی بازم احتمال بارداری هست؟ من خودم زیاد شنیدم افرادی که هم پری میشدم هم بارداربودن اما نمیدونم پریودی هاشون چجوری بوده
2456
یاسی جون ای کاش بارداری به همین راحتی بود که میگفتی!!!!عزیزم اگه خونریزیت نرماله مثل ماههای قبل قضیه بارداری منتفیه
یوسف میدانست که تمام درها بسته هستند اما به خاطر خدابسوی درهای بسته دوید و تمام درها برویش باز شداگر تمام درهای دنیا برویت بسته بود, بدو, چون خدای تو یوسف یکی هست !!!
2714
من از ترسم رعتم آزمایش بتا دادم و منفی بود. با توجه به اینکه روز 22 بعد از رابطه این آزمایش رو دادم آیا حوابش قابل اعتماده؟ خانوما آزمایش بتا جن روز بعد از رابطه قطفا بارداری رو نشون میده؟
الان یه هفته اس زیر دلم خیلی درد میونه گاه گای. میترسم
2706