2733
2734
سلام
من در قسمت رات بدن درست آخرین دنده درد خیلی خیلی شدیدی دارم که به خاطر بزرگی کبدمه و اذیتم میکنه البته شایدم دلیل دیگه داشته باشه دکترم میگفت شاید مال اون باشه
شکمم به گفته دکتر اندازه نرمال داره ولی هر کی میبینه میگه ماه آخری؟در حالی که هنوز هفته 33 تموم نکردم این درد موقع نشتن یلی زیاده و اصلا نمیتون رو صندلی یا جای دیگه بشینم
شما هم درد مشابه داشتین اصلا شنیدین در موردش؟مادرم میگه شکممت خیلی گنده هست و کلا همه میگن دکترم هم میخنده میگه از رو شکم نمیتونم بگم و....بعد هم میگه نه نرماله لگنت کوچکه هر چی هت زده بیرون و از این حرفا
اندازه نوزاد برام مهم نیت فقط نمیخوام درد بکشم خواهش میکنم کمکم کنید
لاله جون منم گاهی زیر دنده هام سمت راستم درد می گیره مخصوصاً تو حالت نشسته. مجبورم خیلی خیلی شق بشینم وگرنه داغون می شم. البته کم پیش میاد ولی می دونم چه دردی داره. من هفته ی 34 هستم. اتفاقاً شکم من بزرگ نیست، معمولیه. حس می کنم پسملی پاهاشو خیلی می کشه، چه زوریم دارههههه
هر روز با دستورات آشپزی و شیرینی پزی سرآشپزباشی همراه باشید. http://sarashpazbashi.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هفته 35 هستم الان چند ماهی میشه که خیلی کمردردو پادرد هستم.مخصوصا شبا درد خیلی بیشتر میشه.دنده های سمت راستم هم خیلی درد میکنه.نی نی من همش سمت راستمه و زیر دندهامو فشار میده.
2731
من هم مثل شما بودم به من هم دکتر گفت طبیعیه ولی امپول بتامتازون فکر کنم دوتا داد و گفت که اصلا واسه بچت ضرر نداره فکر کنم اوایل هشت ماهگیم بود امپول رو مطمئن نستم شاید دگزامتازون بود ولی درد خیلی خوب نشد منم شکمم بزرگ بود و به جلو برجسته بود و الانم سه ماهه زایمان کردم رو شکم نمیتونم بخوابم استخوان جناغم درد می کنه
خانمی فکر کنم همش طبیعی باشه . به خاطر بزرگ شدن بچه است فشار می یاره به قفسه سینه .
برای من هم بعضی وقتها اینطوری می شه من شکمم رو می دم جلو و یواش یواش می مالم بهتر می شه .
الان بزرگترین مشکل من اینه که درد کشاله ران بی چاره ام کرده . همش احساس می کنم استخوان هاش شکسته .
2738
پسملی من کلا خیلی به جاهای مختلف لگد میزنه . پاهاش سمت راست شکممه ، گاهی که به سمت بالا لگد میزنه و یا پاشو فشار میده زیر دنده های پایینی سمت راست درد میگیره طوری که نمی تونم حتی یه ذره خم بشم و باید صاف صاف بنشینم . شکم من نسبتا کوچیکه گرچه اندازه نی نی اصلا کوچیک نیست !
گاهی هم به مثانه فشار میاره که اون هم گاهی دردناک میشه . من فکر میکنم داره جاش تنگ میشه !
لاله جون عزیزم منم همین درد رو داشتم خیلی وحشتناکه کارم همش گریه بود گلم که رفتم سونو کیسه صفرا که معلوم شد سنگ کیسه صفرا دارم الان عمل کردم چون میخام دوباره باردار بشم واقعا خیلی سخت بود نگران نشو همه این سنگ رو دارن تقریبا ولی واسه بعضیا مثل من و شما تکون میخوره اذیت میکنه ولی واسه بعضیا نه عزیزم بازم سوال داشتی ایمیل بده جواب بدم گلم
در این سرزمین هر آنچه برما گذشت نیک و بدش از آن ماست مائیم وارث این سرزمین و اندیشه پدران.
سلام لاله جون منم این دردو داشتم
دکترم می گفت که بین دنده ها یک سری اعصاب هست که به شکل سینوسی هستن
وقتی شکم بزرگ میشه این اعصاب یه مقدار حالت کشیدگی پیدا می کنن و موقع نشستن این کشیدگی بیشتر میشه و چاره اش همینه که یا صاف بخوابی یا وایستی
ولی به هر حال مشکل به حساب نمی اد
امیدوارم بهتر بشی گلم
من هفته 22 هستم. شکمم هم زیاد بزرگ نیست و روی دنده راستم اصلا نمیتونم بخوابم.
بارداری اولم هم همینطور بودم و تا 6 ماه بعد از زایمان هم این درد ادامه داشت. طوری که به خاطرش یک سونوی کامل دادم ولی هیچ مشکلی نبود. دکتر پماد رزماری تجویز کرد. چند بار که زدم خوب شد و الان توی این بارداری هم دقیقا همون نقطه درد میکنه و هنوز نفهمیدم علتش چیه.
2706