2703
2553
عنوان

آیا کسی هست که دخترش به دبستان خرد بره؟

389180 بازدید | 1954 پست
سلام دوستان.
دختر من در آستانه ورود به کلاس اول هست.آیا در بین شما کسی هست که دخترش به دبستان خرد بره؟آزمونش چطوریه؟آیا از بچه هایی که پیش دبستان رو آنجا نگذرانده اند ثبت نام میکنه؟ممنون میشم راهنماییم کنید.
همه می خواهند بشریت را عوض کنند؛ولی دریغا،هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند.
دوستان عزیز خواهش میکنم اگه کسی دخترش به دیستان خرد میره از آن مدزسه به من یه کم اطلاعات بده.از مدرسه فعلی دخترم رضایت ندارم.دخترم پیش دبستانیه.خیلی نگرانم.
همه می خواهند بشریت را عوض کنند؛ولی دریغا،هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند.
سلام خانومی
من نی نی ام هنوز مدرسه نمیره
ولی دورادور با مدرسه خرد آشنائی دارم
میدونم که یکی از بهترین مدارس کشوره و از نظر آموزشی تکه
در مورد آزمون و پیش دبستان به دبستان اطلاعی ندارم میتونی تماس بگیری بپرسین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مهتا جون.خوبی ؟
ممنونم عزیزم که وقت گذاشتی و جواب دادی.من هرروز به سایت خرد سر میزنم.با مدرسه هم تماس گرفتم و میدونم که ازکی ثبت نامش شروع میشه.یه بار هم زنگ زدم و پرسیدم که از بچه های پیش دبستانی غیر خردی ثبت نام میکنند یا نه.آنها هم گفتند که از بچه های پیش دبستانی غیر خردی هم ثبت نام میکنند.نگرانی من از پر طرفداری این مدرسه هست.من منتظرم به محض اعلام ثبت نام آزمون زود ثبت نام کنم.میترسم ظرفیتش زود پر بشه.چون خرد امسال خودش بچه های پیش دبستانی داره .حق تقدم ثبت نام اول با بچه های خودشه.
2720
الیس جان سلام
به نظر من اصلا امید وار نباش تقریبا محاله در ضمن خانم حائری زاده محاله سفارش کسی رو بپذیره من بارها به چشم حتی نامه از نهاد ریاست جمهوری هم دیدم که حتی باز هم نکرده در ضمن شاید 5 الی 6 نفر بردارن برای اول چون الان 2 تا کلاس پیش دارن و فکر میکنم تلاشت رو بکن ولی جاهای دیگه رو هم در نظر داشته باش..الی همون اتفاقی بیفته که به صلاحتونه
به نظر من در ازمون مهدوی ....روشنگر......خرد.....ستوده.....راه شایستگان.....طلوع......فضیلت
و همه رو برو چون اینا همه پیش دبستانی برداشتن و ورود از کلاس اول خیلیییییییی سخته
مهتا جون مرسی عزیزم.اگه اشکالی نداشته باشه من این کار رو میکنم دوست خوبم.ایشالا نی نی شما هم به بهترین مدرسه بره.
2714
نیکو جان ممنون از اطلاعاتت خانمی.من چند وقت پیش از یکی از کارمندان مدرسه پرسیدم آنها گفتند ما از پیش دبستانی های خودمان هم آزمون ورودی میگیریم تا ثبت نام کنیم.من بیشتر خرد رو ترجیح میدم.با این مدارس هم آشنایی دارم.من به شدت پشیمونم که دخترم رو خرد ننوشتم.امیدوارم بتونم اونجا ثبت نام کنم.
الیس جان عملکرد نو اموز در طول دوران پیش دبستانی و گزارش ماهیانه از عملکرد انها ملاک ورود بچه ها از پیش دبستان به اوله و اینو بهت بگم که کلا در سیستم اموزشی خرد ریزش (اخراج) زیاد مفهومی نداره و احتمالش خیلی کمه............ممکنه بگی دخترت کجا میره پیش؟
در ضمن مدیر خرد خانم حائری زاده خودش مدیر مدرسه فرزانگان (تیزهوشان) بوده به مدت 7 سال و تو انتخاب بچه ها برای پیش دبستان خیلی خیلی حرفه ای هست......در ضمن خرد بهترین مجتمع اموزشی دخترانه از نظر رتبه و درجه در ایران هست و ورود بهش ارزوی خیلی ها هست...........امسا در حدود سه هزار و پانصد نفر برای 60 نفر پیش دبستانی باهم رقابت کردن.......
نیکو جان نمیتوم اسم مدرسه رو بیارم.ولی من از استعداد دخترم مطمئن هستم.شما این آمار رو از کجا داری میشه بگی؟
ولی من چند بار با مدرسه تماس گرفتم و آنها امید بیشتری به من دادند.
در ضمن اگر واقعا دخترتون یک نو اموز خیلی خاص و با استعداد هست به نظر من برید و یک تست توی یه مرکز معتبر مثل دکتر تبریزی یا دکتر دوایی بدین و اگر جوابش یه چیز شگفت انگیز بود حتما یه وقت مشاوره بگیرین و نتیجه رو با سند و مدرک نشون بدین به خودشون اونوقت از خودشون راهنمایی بخواین
من اگر در شرایط شما بودم این کارو میکردم
امید وارم راهنماییم به دردتون بخوره
واقعا نمی خواستم ناراحتتون بکنم و فقط قصدم کمک بود
2706