2733
2734
عنوان

آیا کسی هست که دخترش به دبستان خرد بره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 389924 بازدید | 1954 پست
سلام آلیس جون.ممنون خوبم.ما که تو این ماه رمضونی در حال مهمون بازی هستیم.ایشالا هر وقت تمام بشه همدیگرو ببینیم.لازم نیست خودتو تو زحمت بندازی عزیزم.یه جای خوب پیدا میکنیم که بتونیم با بچه ها بریم.من که دوست دارم ببینمتون.میترا جون هر جا هستی خوش بگذره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لیلی جون من سر کلاس نرفتم.ولی تو راهرو منتظر نشسته بودم و بعد از تموم شدن کلاس مربی شون رو دیدم.

کلاس ها 12 جلسه هست و هفته ای 1 روز و از ساعت 3.45 تا 5.یعنی یک ساعت و یک ربع.

از دوره ی پیش دبستانی داره (زیر 6 سال) تا دوره ی رباتیک پیشرفته که میشه گروه سنی بالای 14 سال.الان هلیا تو دوره ی basic هست.یعنی گروه سنی 6 تا 8 سال.

راستی لیلی جون مگه دبستان راه رشد خودش لگو نداره؟؟؟
همه می خواهند بشریت را عوض کنند؛ولی دریغا،هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند.
مهسا جون.من تا اونجا که میدونم نخبگان علامه فقط دبیرستان داره.مگه دبستان هم داره؟؟؟اگه دبستانی به اسم نخبگان علامه باشه فکر نکنم وابسته به دبیرستان نخبگان علامه باشه.

راستش من کاملا مطمئن نیستم این دبستانی که میگی تو ایثار گرانه زیر مجموعه ی مدارس علامه طباطبایی هست یا نه.ولی یادمه اون موقع که به سایتش سر میزدم این آدرس رو دیده بودم.به سایتش سر زدی؟؟؟http://atcce.com/
همه می خواهند بشریت را عوض کنند؛ولی دریغا،هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند.
2731
آفتاب جون ما هم کم و بیش مشغول مهمون بازی و این حرف ها هستیم.حالا ماه رمضون تموم شد حتما همدیگه رو میبینیم.ولی اصلا زحمتی نیست. من دوست دارم تو خونه ی ما باشه تا بیشتر با هم باشیم و بیشتر بهمون خوش بگذره.ولی بازم پیشنهاد دیگه ای داشتی بگو.

دیروز به میترا اس ام اس دادم و گفت که رفتند سفر.امیدوارم بهشون خوش بگذره و خستگی بردن و آوردن به کلاس ها از تن میترا در بیاد.

سلام آلیس جونم
مرسی از اطلاعاتت چه کامل برام توضیح دادی مرسییییییییییی
راستش نمیدونستم که ممکنه داشته باشه برای همین نپرسیدم فکر کردم فقط خرد داره . پس ازشون حتما میپرسم که دارن یا نه؟ اگر داشته باشند چه خوب میشه
بعد اگر راه رشد لگو داشته باشه یعنی جداگانه باید ثبت نامش کنیم یا جز آموزش خودشون هست؟
راستی تو کلاس لگو چی با بچه ها کار میکنن یعنی یک معما میگن و اونها برای حل معما کاردستی درست میکنن؟
لیلی جون تو تهران خیلی از مدارس لگو دارند .فقط خرد اینطوری نیست.حتی مدرسه ی پارسال هلیا هم داشت.شکوفه های دانش رو میگم.البته اولین سالی بود که برنامه ی لگو رو گذاشته بود.

مدراس مهدوی و منان و آیین روشن و راه شد و پسرانه ی نیما یوشیج و خیلی از مدارس دیگه لگو دارند.الان اسم همشون یادم نیست.

اگه یک مدرسه ای خودش لگو داشته باشه دیگه نباید جدا گونه ثبت نام کرد.شهریه اش رو همون موقع ی ثبت نام میگیرند.

روش کلاس های لگو هم اینطوری هست که برای بچه ها یه داستانی رو تعریف میکنند و بعد بهشون مهلت میدند که با قطعات لگو، بر اساس داستانی که شنیدند یه سازه ای بسازند.

مثلا ما برای جشنواره ی لگو ی شکوفه های دانش که رفته بودیم یه ماکت کوه بود و چند تا توپ سفید.به بچه ها گفتند که قراره رو این کوه بهمن بیاد.شما با لگو سازه ای بسازید که با بهمن خراب نشه.و بهشون تایم مشخصی رو دادند.

بعد بچه ها شروع کردند و با قطعات لگو ،سازه ای درست کردند.وقتی زمانشون تموم شد سازه ها رو گذاشتند پایین کوه و بعد اون توپ های سفید رو از بالای ماکت کوه ول کردند .هر سازه ای که بهتر ساخته شده بود خراب نشد و سر جاش ایستاد.

توضیحات کامل و بهتر کلاس های لگو و تاثیرش رو خلاقیت و توانایی حل مساله در بچه تو سایتش هست لیلی جون.

http://www.legoeducation.ir/
با سلام ... برای کسب اطلاعات و خواندن مطالب متنوع پزشکی ، بارداری و بهداشتی لطفاً از لینک زیر دیدن کنید .....منتظر مقالات و مطالب ارسالی شما در زمینه پزشکی هستیم .........

دو لینک زیر را به قسمت " مباحث مورد علاقه من " اضافه کنید تا همیشه در دسترس باشه ....

http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=50963&PostID=5129907#5129907

http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=56423&PostID=5108639#5108639
2738
سلام الیس جون من دیروز عسل رو برای تست علامه بردم اولش عسل رو تنها بردند ولی بعد احساس کردند که عسل بدون حضور من درست جواب نمیده برای همین دوباره از من خواستند برم داخل یه سری سوال و سپس یک سری شکل نشانش دادند که اکثرا رو درست جواب داد درسته اول مرز داران بوده و تازه امده اند ایثارگران که ساختمان دبستان راهنمایی و دبیرستان کنار هم هستند افرادی که اونجا بودن بسیار معقول و اصلا اهل بزرگنمایی نبودند یه کم به نظرم محیطش جدی اومد که خودم به مدیرش گفتم شماها خیلی جدی هستید اینا خیلی بچه ان که خندید و گفت چون هنوز ساختمون راهنمایی و دبیرستان ساختمونشون تکمیل نشده کادر اونجا هم اینجا مستقر هست هرروز 90 دقیق زبان دارندژیمناستیک جزئ ورزش عمومیش بود و یه ورزش اختصاصی دیگه ازشون سوال کردم چون مقطع ابتدایی تو این مجموعه تازه تاسیس هست چه ضمانت اجرایی برای ما هست که گفت ما سابقه چندین ساله در مقاطع دیگرمون رو مطمینا زیر سوال نمیبرم که به نظرم درست بود خلاصه اینکه چیزی که خیلی نظر منو جلب کرد اینکه امثال دبستانش کارش رو با پیش 1 و2 و اول شروع میکنه و در هر پایه با 10 ال 15 نفر و محیط خلوت اونجا به نظرم یه موقعیت خوبه و موقعیت کلاسه و .... به نظرم خوب امد واز نظر محیطی یعنی فرهنگی ومذهبی به نظرم بسیار متعادل امد در ضمن مدرسه هوشمند هم است ولگو هم دارد
سلام مهسا جون.خوبی ؟؟؟

خوشحالم که علامه طباطبایی نظرت رو جلب کرده.مطالبی که گفتی کاملا درسته.اینا نمیان سابقه ی چندین ساله ی راهنمایی و دبیرستانش شون رو با ندانم کاری زیر سوال ببرند.حتما به زودی مثل توپ صدا میکنه و از بهترین دبستان ها شناخته میشه.

فکر کنم که تعدا 10 الی 15 نفر برای هر پایه برای امسال اینطوری باشه.بعد که یواش یواش شناخته تر بشه شلوغ تر میشه.ممکنه برای هر کلاسی بین 20 تا 25 نفر شاگرد در نظر بگیرند.چون بیشتر غیر انتفاعی ها کمتر از 20 نفر شاگرد ندارند برای هر کلاس.

پس ساختمونی که شما رفتید، ساختمون دبستان بود؟؟؟پیش دبستانی اش تو همون ساختمون دبستان هست یا جداست؟؟؟شهریه اش چقدره؟؟؟

چقدر خوبه که لگو هم داره.کلاس کامپیوتر چی؟؟؟
ممنون الیس جون اره عزیزم چون فقط یه کلاس اول و یکی پیش1 و یکی پیش2 دارند در یک ساختمانند استخر توپ داشتند وگفتند خیلی وسایل بازی دیگه میارن وگفت ما اگه حس کنیم حتی فقط یک بچه در زمینه خاصی استعداد داشته باشه شده برای اون یه نفر معلم خصوصی میگیریم شهریه 2100000 هزینه غذا 600000
سلام به دوستای خوبم

ممنون آلیس جونم از توضیحاتت خیلی لطف کردی

آیا پیش دبستانی راه رشد لباس فرم می خواد؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چون به ما هیچی نگفتن روز ثبت نام و الان دیدم تو تاپیک متولدین 85 صحبت لباس فرم هست سریع تلفن کردم مدرسه نگهبانش برداشت گفت تا 2 شنبه تعطیله و روناک هم سه شنبه باید بره مدرسه نمیدونم چی کار کنمممممممممم
سلام لیلی جون.خوبی؟؟؟

نگران نباش لیلی جون.همون سه شنبه که رفتی اونیفورمش رو بگیر.تا اونجا که من میدونم همه ی پیش دبستانی ها اونیفورم باید بپوشند.حتی پیش دبستانی هایی که تو مهد کودک هستند.

حتما یادشون رفته بهت بگن.قبلا اس ام اس نداده بودند که اونیفورم ها حاضره و بیایید بگیرید؟؟؟معمولا تو اخبار سایت هم اعلام میکنند.

برای بچه ی پیش دبستانی اونم روز اول سخت نمیگیرند.نگران نباش.

منم یک دست از اونیفورم هلیا رو گرفتم ولی دست دوم هنوز حاضر نشده.اون روز که رفته بودم دست دوم اونیفورمش رو بگیرم ، سایز هلیا رو تموم کرده بودند و نداشتند.سفارش دادم و قرار شد همون روز اول مهر بهمون تحویل بدند.
آلیس جونم به من هیچی نگفتن ای ام اس هم ندادن بعد در ضمن اصلا سایز روناک رو ازمون نپرسیدن که بخوان سفارش بدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی اونها خودشو همه سایز ها رو دارند؟ بعد یک سوال دیگه اینکه 2 دست لباس مگه میدن؟ الان میرم اخبار سایت رو بخونم مرسیییییییییییی گلمممممممممممم خیلی ممنون که منو راهنمایی میکنی
2706