2737
2734
عنوان

آیا کسی هست که دخترش به دبستان خرد بره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 390003 بازدید | 1955 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی نگار جون.بلاخره تونستم وارد بشم.البته با caps lock روشن تونستم وارد بشم.قبلا از کپس لاک خاموش بود.

نگار جون.من یادمه که شماره ی موبایل خودم و همسرم رو داده بودم.ولی الان فقط شماره ی خونه ثبت شده.برای شما هم همینطوریه؟؟
همه می خواهند بشریت را عوض کنند؛ولی دریغا،هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند.
سلام ببخشید من دو روز سایت رو نمی تونستم باز کنم
آره همینجوریه امکان ویرایش هم نداره
راستی با ما تماس گرفتند تاریخ مصاحبه(البته گویا گروهی) برای 23 فروردین گذاشتند تاریخ مصاحبه شما هم همون روزه؟
می‌خواهم بگویم هر زنی، در هر وضعیتی، استحقاقش را دارد که کسی را داشته باشد که وقتی نگاهش می‌کند، چشم‌هایش برق بزند.
2728
سلام نگار جان.خوبی؟

نه هنوز با ما تماسی گرفته نشده.الان رفتم و رهگیری رو نگاه کردم.هنوز ننوشتند که کی باید بریم.

ولی ظاهرا هنوز فرم ثبت نام بازه.مندونم یعنی هنوز 100 نفر اول پر نشده که دارند ثبت نام میکنند؟؟؟من یه بار از مدرسه پرسیدم گفتند که سالهای گذشته 2 هفته طول میکشید تا مهلت پیش ثبت نام تموم بشه.امسال رو نمیدونم.

آخه امسال خودشون هم پیش دبستانی دارند.سال گذشته پیش دبستانی نداشتند.

نمیدونم چرا به ما هنوز زنگ نزدند؟شاید من دیر اسمش رو نوشتم.

ساعت 10 و نیم ثبت نام کردن تموم شده بود.چون از فایر فاکس رفته بودم و نمیتونستم وارد صفحه ی سوم بشم.

زنگ زدم و مدرسه گفت که باید از internet explorer وارد بشم.
همه می خواهند بشریت را عوض کنند؛ولی دریغا،هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند.
راستی نگار جان.تو صفحه ی رهگیری شما نوشتند که کی باید برید؟
نگار جان.الان زنگ زدم خرد.بهم گفتند که فرم ثبت نام هنوز بازه.یعنی هنوز دارند پیش ثبت نام میکنند.گفتند که با همه ی کلاس اولی ها تماس گرفته شده و ازشون دعوت شده برای مصاحبه.

الان دارند پیگیری میکنند ببینند چرا با ما هنوز تماس گرفته نشده؟؟؟!!!

ازت خیلی خیلی ممنونم که بهم اطلاع دادی.
سلام دوستان.

من دیگه از ثبت نام کردن تو خرد در کمال دلشکستگی نا امید شدم.

صبح با مدرسه تماس گرفتم و بهم گفتند که من بعد از 100 تفر ثبت نام کردم و فقط 1 تا 10 در صد شانس دارم تا تو لیست کسانی که باید ازشون مصاحبه کنند قرار بگیرم.اونم که یعنی هیچی.شاید هم اینطوری گفتند که من هنوز یه کم دلم خوش باشه.

انقدر گریه کردم که چشمام داره میسوزه.

فکرش رو بکنید من قبل از ساعت 10 نشسته بودم و تو سایت خرد بودم.کاشکی از فایر فاکس نرفته بودم.اگه از اینترنت اکسپلورر رفته بودم شاید الان به منم زنگ زده بودند.
نگار جان.امیدوارم دختر شما بتونه قبول بشه .اون موقع میای به من از برنامه و روشهای آموزشی اونجا بگی؟؟؟

الان دبستان منان و راه رشد رو در نظر دارم برای ثبت نام.هر دوشون با مصاحبه قبل میکنند.دبستان منان زنگ زده و تاریخ مصاحبه داده.میخواستم بدونم شما اطلاعی از این مدارسی که گفتم داری؟؟؟

از دوستان عزیزم خواهش میکنم هر کدوم اطلاعی از دبستانهای منان و راه رشد دارند به من صمیمانه بگن.بهم کمک کنید بتونم یه انتخاب درست داشته باشم.

راه رشد گفته که باهاتون تو اردیبهشت ماه حتما تماس میگیریم.حالا ببینیم اون چی میشه.

مهدوی هم که اول فروردین ثبت نامش شروع میشه.اونم زیاد امید ندارم.آخه ما شهرک غرب هستیم.مهدوی برامون یه کمی دوره.

حالم خیلی گرفته شد.خدا کنه زودتر درست بشم .بیشتر دلم سوخته تا ناراحت بخوام بشم. آخه ما تازه چند روز بود که از فایر فاکس وارد میشدیم.از اون روزی که اینتر نت دچار اختلال شده بود.خیلی وقتها از اینترنت اکسپلورر نمیتونستیم وارد بشیم!!!!!!
وگرنه خودم رو آماده کرده بودم که اگه جواب منفی برای ثبت نام قطعی گرفتم خودم رو ناراحت نکنم زیاد.

از دوستانی که منو تا الان همراهی کرده بودند و اطلاعاتشون رو به من هم داده بودند بازم کمال تشکر رو دارم.براشون تو تمام. مراحل زندگی آرزوی موفقیت دارم.مخصوصا بلفی و میترا و نگار و مهتای عزیزم.

نگار جون.امیدوارم خبر قبولی دختر گلت رو بیای بهم بگی.امیدوارم دوستان خوبی برای هم باشیم و از روش کاری مدارس دخترمون به هم بگیم .همینطور میترای عزیز.هنوز چشم انتظار همراهی شما عزیزان هستم.

بازم اگه کسی اطلاعی از کیفیت کاری دبستانهای منان و راه رشد داره ممنون میشم به من بگه.

2738
آلیس جون اینقدر خودت رو نگران نکن
بیخود که نمی گن هنوز شانسی هست
ولی هیچ چیز بی حکمت نیست ان شااله بهترین ها برای هلیا جون پیش بیاد
من از این دو تا مدرسه اطلاعاتی ندارم
بعد از خرد و مهدوی سوده رو در نظر گرفتم که هنوز روی اون هم مطمئن نیستم و پیش ثبت نام نکردم
راستی آلیس جون نمی دونم ولی شاید اگه یه مقدار اصرار کنی از هلیا جون همم همون سری اول مصاحبه کنن
چه فرقی می کنه براشون 100 نفر یا 101 نفر؟
با توجه به این که این مصاحبه اول گروهی هست شاید بشه!!!!
ولی کلا الخیر فی ما وقع
می‌خواهم بگویم هر زنی، در هر وضعیتی، استحقاقش را دارد که کسی را داشته باشد که وقتی نگاهش می‌کند، چشم‌هایش برق بزند.
سلام آلیس عزیزم............خیلی برات ناراحت شدم عزیزم........مخصوصا که میگی اشکال از اینترنت بود..............

حالا تورو خدا انقدر خودتو ناراحت نکن........هیچ کار خدا بی حکمت نیست من خودم به این جمله باور دارم.......منم پارسال دخترم تو یک مدرسه تو فرمانیه آزمون دادوقبول نشد خیلی دلم سوخت ولی روحیه مو حفظ کردم وهمش با خودم تکرار میکردم که حتما خدا مصلحت ندونسته دخترم بره این مدرسه شاید به نفعش نبوده......

وباور کن یک هفته نشد که فرجی شد و دخترم تو مهدوی آزمون دادو قبول شد.......

مطمئن باش خدا خودش بهترین درو برای دخترت باز میکنه............من تعریف راه رشد رو خیلی شنیدم.....منان رو نمیدونم چون اسمشو نشنیدم.....

از مهدوی هم ناامیدنباش.....مسافت هم اونقدر مهم نیست من خودم تو پاسدارانم و دخترم بعضی وقتها یک ساعت تو راهه......ولی میخوام سال بعد سرویس خصوصی بگیرم یک ربعه میرسه.

شاید دختر گلت توی یک مدرسه ی دیگه خیلی موفق تر باشه تا خرد......دیگه غصه نخور و به چیزهای خوب فکر کن....حالا تلاشت رو بزار برای مدارس خوب دیگه.....منم دعا میکنم ایشالا هلیا جون یه جای خوب قبول بشه تو زندگیش همیشه موفق باشه........

مارو بی خبر نزار...........
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟
سلام مامان نگار عزیز..........ایشالا نگار جون هم همون جایی که به نفعشه قبول بشه و تو زندگی موفق باشه.....

راستی سوده کجاست؟غیرانتفاعیه؟

من از آیین روشن هم خیلی تعریف شنیدم تو فرمانیه ست نمیدونم دولتیه یا غیر انتفاعی.....
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟
سلام نگار جون و میترا جون.از همدردیتون خیلی ممنونم دوستان خوبم.

نگار جون.من دیروز که با مدرسه تماس گرفته بودم یه کمی اصرار کردم.ولی گفت اصلا امکان پذیر نیست.منم همش شک میکنم که آخه چرا قبول نمیکنند یه مصاحبه بگیرند؟؟؟من که گقتم تو نیم ساعت اول ثبت نام کردن هلیا تموم شده بود.خودشون هم میتونند اینو بفهمند.ولی امید زیادی رو خرد ندارم دیگه.

هر چی گفتم که من به خاطر خراب بودن وضع اینترنت چند روزی بود که فقط از فایر فاکس میتونستم وارد بشم گوششون بده کار نبود.در واقع خودشون باید از قبل تو فرم ثبت نام توضیح میدادند که همه فقط از اینترنت اکسپلورر وارد بشن.

میترا جون.مرسی که بازم حرفهای امیدوار مننده بهم میگی گلم.چشم .من سعی میکنم مهدوی رو هم حتما پیش ثبت نام کنم ببینم چی میشه.راستی میشه به من هم بگی هزینه ی سرویس خصوصی چقدره؟؟؟

راستی بچه ها .امروز ساعت 5 بعد از ظهر میریم برای مصاحبه ی دبستان منان.دعا کنید همه چی خوب پیش بره.اونا ما رو انتخاب کنند تا ما هم بتونیم از بین چند تا مدرسه بهترین انتخاب رو داشته باشیم.

بازم ازتون ممنونم که باهام همدردی کردید و منو همراهی کردید.منتظر پستهای قشنگتون هستم بازم.
من دیروز هم به مدرسه زنگ زدم.گفتند که خیلی احتمالش کمه که به شما زنگ برنیم برای مصاحبه.چون بعد از 100 نفر هستم.

همین که هنوز نگفتند اصلا منتظر تماس ما نباشید تو دلم امید دارم.به همون 10 در صد دلم رو خوش کردم.

با اینکه میدونم 10 در صد خیلی خیلی کمه.ولی بازم امید دارم.
سلام آلیس جون..........من که امسال سرویس خصوصی نگرفتم ولی چون راه دوره دخترم خیلی اذیت میشه.هزینه ش هم شد 1میلیون و صد........

یکی از مادرهای همکلاسی ملودی که خونشون دروسه برای دخترش سرویس خصوصی گرفته ماهی 350 میده البته جدیدا با یه نفر دیگه که اونم از دروس میره دخترش شریک شدن که هزینه پایین تر میاد......من خودم امسال یکی رو پیدا کرده بودم با ماهی 250 راضی بود......

مشکل سرویس خصوصی اینه که باید به طرفت کاملا مطمئن باشی چون دیگه مدرسه مسئولیتی نداره.........

راستی میدونی که مهدوی هم نزدیکهای مدرسه ی خرده؟یعنی بالای زعفرانیه که میخوره به بوستان ولنجک.

رفتین برای مصاحبه منان؟چطور بود؟؟؟؟؟؟؟؟

آلیس جون نمیخوام نا امیدت کنم....ولی کلا سیستم خرد اینجوریه که به طرف جوابی بدن که کاملا ناامید نشه.....یه جورایی زیادی مهربونن ........حالا ایشالا که فرجی بشه و بهت زنگ بزنن برای مصاحبه ولی کلا مدارس دیگه رو از دست نده.........موفق باشی........
سلام میترا جون.خوبی؟

میترا جون.من دیروز زنگ زدم به مهدوی و بهم گفتند که ما فقط برای پیش دبستانی ثبت نام میکنیم.ثبت نام کلاسهای بالاتر نداریم اصلا.ولی شاید بعد از عید یه بار حضوری بریم اونجا و ببینیم میتونند یه مصاحبه از هلیا بگیرن؟؟؟

آخه یعنی الان همه ی بچه های پیش دبستانی اونجا برای کلاس اول هم میخوان ثبت نام کنند؟؟؟

میترا جون.آخه هلیا اگه میتونست بره خرد از راه اوین راحت تر میرسید به مدرسه تا از بزرگراه.ولی فکر میکنم برای مهدوی فقط از بزرگراه بتونه بره.ولی بازم تلاشم رو برای مهدوی هم میکنم.

میترا جون.نمیدونم گفتنش اینجا درست باشه یا نه.منان هم مدرسه ی خوبیه.ولی راستش رو بخوای اونجا هم یه کمی معلمهای سن بالا و باز نشسته داره.البته همشون از معلمهای خیلی خوب آموزش و پرورش هستند.
ولی من زیاد دبستان منان رو نپسندیدم.از مدرسه ای الان دخترم میره بهتره.ولی اونی که میخوام نیست.

اولا که خیلی زود مصاحبه اش رو شروع کرده.ما یکشنبه که رفته بودیم ازشون پرسیدم که اگه هلیا از مصاحبه قبول
بشه ثبت نامش کی میشه؟؟؟معاون مدرسه گفت که اگه سه شنبه تعطیل نشه همین هفته هم ثبت نام میکنیم.
آخه تو رو خدا از اسفند یه کمی زود نیست برای ثبت نام قطعی؟؟؟!!!
خیلی از مدارس هنوز مصاحبه هم نگرفتند.اینا دارند ثبت نام قطعی رو انجام میدن.
تو سایتش هم زده ثبت نام در روزهای 15 و 16 فروردین.که بازم زوده.
مدرسه اش هم یه مدرسه ی کوچیکه.کلاسهاش اونقدر که باید بزرگ باشه نیست.
کلا آش دهن سوزی نیست.
منم گفتم که ما میتونیم اواخر فروردین برای ثبت نام بیام .گفت میتونیم تو رزرو نگه داریم ولی دیگه نمیشه 100 در 100 امیدوار باشید.
برای همین منان رو هم از لیستم خارج کردم.

چند روز پیش که زنگ زده بودم به راه رشد بهم گفتند که ما تو اردیبهشت ماه حتما باهاتون برای مصاحبه تماس میگیریم.
دیروز دبستان ضحی رو هم پیش ثبت نام کردم.
دبستان آفرینش رو هم همینطور.

شما از کیفیت کاری دبستانهای ضحی و آفرینش اطلاعاتی داری میترا جون؟؟؟
2706