موضوع: آيا كسي هست كه دخترش به دبستان خرد بره؟ + اظهار نظر

صفحه 4 از 98 قبلی  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10  بعدی آخر صفحه
کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
مهفا62 پست ها : 1975عضویت:1389/4/3
1389/11/16 - 8:31 صبح
تقويم 1390 با عكس كودك شما
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=68282

http://taghvim1390.persianblog.ir
الهم عجل لوليک الفرج
مهفا62 پست ها : 1975عضویت:1389/4/3
1389/11/16 - 8:35 صبح
تقويم 1390 با عكس كودك شما
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=68282

http://taghvim1390.persianblog.ir
الهم عجل لوليک الفرج
* ALis پست ها : 9030عضویت:1389/9/14
1389/11/18 - 8:16 صبح
مرسي ميترا جون.اميدوارم دختر شما هم هميشه پله هاي ترقي رو خيلي خوب پشت سر بذاره.همينطور همه ي بچه هاي خوب ايران.
همه مي خواهند بشريت را عوض كنند؛ولي دريغا،هيچ كس در اين انديشه نيست كه خود را عوض كند.
هورام پست ها : 2005عضویت:1388/4/9
1389/11/19 - 4:37 عصر
خواهر من هم خودش فرزانگان درس خونده و اونجا تدريس كرده و سال ديگه هم تصميم داره دختركشو بزاره پيش دبستاني خرد و سال بعدش هم به اميد خدا اگه توي آزمونش قبول بشه دبستان خرد ...

خواهر من هم معتقده كه فقط و فقط خانم حائري زاده از طريق آزمون بچه ها رو مي پذيرن و نه هيچ طريق ديگه اي ...
1389/11/23 - 8:13 صبح
سلام من جان.خوبيد؟

راستش من با نظر شما در مورد اينكه بچه هايي كه تو خرد درس ميخونند و از نظر شما همه ي آنها رفاه خيلي

بالايي دارن و دچار بي انگيزه گي در زندگي ميشن مخالفم.چون بيشتر بچه هايي كه تو خرد هستند والدين تحصيل كرده

اي دارند.و آنها خوب ميدونند كه چطور به بچه انگيزه ي بيشتري بدهند.

من خودم هم تو مدرسه دولتي درس خوندم.البته من وقتي دبيرستاني شدم تازه مدارس غير انتفاعي شروع به

فعاليت كرده بودند.

تمام بچه هاي خرد چه از نظر هوشي و چه از نظر فرهنگي گزينش شده هستند.

اگه دختر من تواناييش رو داشته باشه كه تو خرد درس بخونه صد البته دوست دارم كه اونجا درس بخونه.

اگه هم توانايي نداشته باشه كه تو خرد درس بخونه باز هم صد البته دوست ندارم كه اونجا درس بخونه.چون اصلا دوست

ندارم كه اعتماد به نفسش پايين بياد يا بهش فشار بياد.

من روحيه ي دخترم رو ميشناسم.خرد هم از مدارسي هست كه براي دخترم در نظر دارم.اگه قبول شد كه چه بهتر .

اگه هم نشد مدارس ديگه اي رو در نظر دارم كه با شرايط فرهنگي و تربيتي دخترم سازگاري بيشتري داشته باشه.

با آرزوي موفقيت روز افزون شما.

همه مي خواهند بشريت را عوض كنند؛ولي دريغا،هيچ كس در اين انديشه نيست كه خود را عوض كند.
1389/11/23 - 8:21 صبح
سلام نسترن جان.خوبيد؟

اميدوارم دختر خواهرتون هم مثل مامانشون باهوش باشه و بره خرد.من هم ميدونم كه خانوم حائزي زاده فقط از طريق آزمون بچه هاي خرد رو انتخاب ميكنند.

مهمترين انگيزه ام براي ثبت نام دخترم در اين مدرسه اصولي بودن مديريت اين مدرسه هست.

با آرزوي موفقيت روز افزون شما.
*مامي مريم * پست ها : 7841عضویت:1389/3/28
1389/11/27 - 10:33 صبح
من پسرم خرد كلاس لگو ميره و خواهرم هم دو تا دخترش خرد ............به نظر خودم بهترين مدرسه دخترانه ايران هست.......
1389/11/27 - 12:51 عصر
سلام.ميترا جون.خوبي؟................ميترا جون.ميشه به من بگيد كه استقبال بچه هاي مهدوي از درسها چطوريه؟.............كلا درسهاشون خيلي سخت تر از بقيه ي مدارسه؟................معمولا والدين چند ساعت در روز بايد با بچه كار كنند؟.................كتابها و درسهاي اين مدرسه متفاوته؟...........يا بچه ها كتابهاي بيشتري رو بايد بخونند؟..................ممنون ميشم به سوالهام جواب بديد................ميخوام يه انتخاب خوب داشته باشم.........ا
1389/11/27 - 12:57 عصر
سلام نينا گل جون.خوبيد؟.............دختر هاي خواهر شما كلاس چندم رو تو خرد ميخونند؟...................ميشه شما هم از خواهرتون بپرسي و جواب سوالهايي كه از ميترا جون پرسيدم رو بهم بگي؟....................ميخوام با روش كاري اين طور مدارس بيشتر آشنا بشم.............كه اگه دخترم بتونه قبول بشه تصميم درستي بگيرم.
ميترا* پست ها : 1240عضویت:1389/8/7
1389/11/27 - 2:34 عصر
سلام آليس جون........همونطور كه قبلا گفتم دختر من كلاس دومه پارسال يه مدرسه ي غير انتفاعي ديگه ميرفت كه اونم تو منطقه بد نبود ولي من امسال متوجه تفاوت اين 2تا مدرسه ميشم

كلا مدارسي مثل خرد و مهدوي جزو دسته مدارس سخت گيرن يعني هم رو بچه زياد فشار ميارن هم رو پدر و مادر .اوليا ي بچه ها بايد نهايت همكاري رو داشته باشن
دوم اينكه مدرسه ي مهدوي همون كتاباي درسي ودارس ديگه رو با بچه ها كار ميكنن و تفاوتشون تو شيوه آموزشه و سوالهايي كه با بچه ها كار ميكنن و بيشترشون جنبه ي هوشي داره و تو پرورش وبيدار كردن هوش بچه ها خيلي حرفه اي هستن...دختر من اوائل متوجه اين نكته هاي ريز تو سوالها نميشد اما الان خيلي دقيق و سريع عمل ميكنه كه حتي من تعجب ميكنم

نكته ي سوم سيستم تربيتي مدرسه هست كه من خيلي قبول دارم.....مثلا بچه ها نبايد دنبال لوازم فانتزي باشن و ساده زيستي رو به بچه ها آموزش ميدن و آخر هر ماه كارنامه ي رفتاري ارائه ميدن كه ذخترم رو اين كارنامه خيلي حساس شده و سعي ميكنه بهترين درجه رو بگيره.....

نكته ي چهارم كارهاي كمك آموزشي مدرسه:زبان انگليسي هر روز 3 ساعت تدريس ميشه و كتابهاي مختلف داره(رياضي-علوم-ريدينگ و....)فرانسه 2ساعت در هفته.........موسيقي 1ساعت درهفته........كامپيوتر 1ساعت در هفته........شنا ساعتي جدا از ساعت ورزش داره و كاملا به بچه آموزش داده ميشه(همه ي مواردي كه گفتم به نحو خوبي با بچه كار ميشه و ميتوني راحت پيشرفتشو ببيني)

برنامه ي صبحانه وناهار اول هر ماه تنظيم ميشه و به خانواده ها داده ميشه و بسيار برنامه ي غذايي كامل و سالمي هست
اردو ها و بازديدهاي مختلف علمي در سال براي بچه ها برگزار ميشه كه بچه بايد گزارش اردو رو تنظيم كنه و ذهنش خلاق ميشه
ساعت كاري مدرسه هم از 8 صبح تا 3ونيم بعداز ظهر هست تا كلاس سوم هم پنج شنبه ها تعطيلن.....

اين سيستم سخت گيرانه مدرسه اوائل هم به من وهم دخترم فشار مياورد ولي حالا كاملا عادت كرديم و خوشحالم كه وقت دخترم به بطالت نميگذره.........در ضمن هر روز كار در منزل هم دارن حداقل يك ديكته و روخواني و كار رياضي....

اينها واقعيت چيزهايي بود كه من تا حالا از مدرسه ي دخترم ديدم.......اميدوارم كه تونسته باشم كمك كوچكي بهت كرده باشم.........با آرزوي موفقيت براي دختر گل شما.......
اي واژه خجسته آزادي ... آيا به عمر من تو تولد خواهي يافت ؟...آيا تو پا به پاي فرزندانم رشد خواهي داشت ؟
1389/11/27 - 4:53 عصر
خيلي ازت ممنونم ميترا جون.بابت توضيحات كامل و مفيدت.خيلي بهم كمك كردي.منم براي دختر گل شما آرزوي موفقيت روز افزون دارم عزيزم.
*سارا* پست ها : 1465عضویت:1389/4/3
1389/12/2 - 11:07 صبح
سلام آليس جان خوبي؟
خوبه كه نگران آينده دختر گلت هستي اما انقدر مهم نيست اصلا...مدرسه خوب برن براي چي؟براي اينكه بعدها تو كنكورشون رشته خوبي قبول شن؟
من دخترخالم از اول تو مدرسه تيزهوشان فرزانگان درس ميخوند اما حتي كنكور سراسري مجاز هم نشد با اينكه هميشه معدلش بالاي 19 بود!!!پس انقدر دنبال اين نباش كه اگه دخترت تو بهترين مدرسه باشه آيندش تضمين شدس...مهم آخر كاره اونم دبيرستان و پيش دانشگاهي...
در ضمن اينكه معلم هاي پيش دبستاني دخترت بگن باهوشه دليل بر باهوشي توي درس نيست، به نظرم اول يه تست هوش بگير از دخترت...
1389/12/2 - 7:09 عصر
سلام سارا جان.

نمدونم چرا اين مدرسه ي خرد يا بقيه ي مدارس اين طوري براي بعضي از دوستان انقدر جاي بحث باز ميكنه؟؟؟!!!من تصميم دارم كه دخترم رو به مدرسه اي كه مد نظرم هست بفرستم..............كاري هم ندارم كه دختر خاله كي كجا درس خونده و چرا از سراسري قبول نشده؟؟؟!!!

در ضمن دلم رو به گفته ي معلم پيش دبستاني هم خوش نكردم كه بهم گفته كه دخترت باهوشه.خودم ميدونم كه جوجه رو آخر پاييز ميشمارند.

ولي از جسارت بعضي از خانومهاي محترم خيلي تعجب ميكنم كه به خودشون اين اجازه رو ميدن كه اصرار داشته باشند بگن دخترت باهوش نيست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ظاهرا اونا دخترم رو از من بهتز ميشناسند.

ديگه لازم نميبينم به به اين دسته از خانوما توضيح بدم كه هدفم از اين كه دخترم تو يه مدرسه ي خوب درس بخونه چيه.

ممنون ميشم از اين به بعد در مورد اينكه دختر من باهوش هست يا نيست كسي نظري نده.
سارا جان.من نيازي به گرفتن تست هوش از دخترم ندارم.چون عجله ندارم ببينم چقدر باهوشه.به تدريج كه بره كلاس بالاتر خودم متوجه ميشم كه ضريب هوشي دخترم چقدره.

چه دخترم بتونه بره خرد چه نتونه بره.من به داشتن چنين مدرسه و مدارس اين چنيني و دانش آموزانش تو ايران افتخار ميكنم.ولي متاسفانه بعضي از دوستان.............................................

بگذريم...............................................................................
1389/12/2 - 8:09 عصر
سارا جان.اميدورام از گفته هاي من برداشت بدي نكني.من باز هم ميگم.هدف من اينه كه دخترم رو به يكي از مدارسي كه مد نظرم هست بفرستم.اگه خرد شد كه چه بهتر.اگر نشد مدارس خوب ديگه اي رو در نظر دارم كه بفرستمش اونجا.تعجب من از اينه كه چرا بعضي ها به خرد و مدارس اين چنيني نظر خوبي ندارند!!!!!!!در حالي كه دانش آموزان اين طور مدارس هميشه براي ايران در مسابقه ها و المپياد هاي جهاني افتخار آفرين هستند.

من واقعا هنوز نميدونم و مطمئن نيستم كه دخترم چقدر باهوشه.ولي فكر نميكنم آرزوي داشتن يه بچه ي باهوش يا تيز هوش عيب باشه.

اگه دخترم نتونه بره خرد ممكنه يكي دو روز غصه بخورم.ولي باز هم به داشته ها خوشحال خواهم بود.با آرزوي موفقيت شما.
مامان مهشيد پست ها : 18710عضویت:1388/10/21
1389/12/3 - 10:04 صبح
سلام

تاپيك خيلي خوبيه دختر من سال ديگه مي ره پيش دبستان از مباحثتون استفاده كردم

خانم نيكو يا كاربران ديگه مي دونيد با دفتر دكتر تبريزي يا دوايي چطور بايد ارتباط برقرار كرد ؟
هيچ چيز براي آنهايي كه مي انديشند، مُقدس نيست و هیچ چیز آنقدر مقدس نیست که نقد نشود
1389/12/3 - 1:36 عصر
سلام مامان مهشيد.خوبي؟كدوم مدارس رو پيش دبستاني دخترت در نظر داري؟
صفحه 4 از 98 قبلی  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10  بعدی آخر صفحه
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: