2410
2553
عنوان

آیا کسی هست که دخترش به دبستان خرد بره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 389182 بازدید | 1954 پست
nikoo جون
می شه لطفاً من را هم راهنمایی کنی تا بتونم از مرکز دکتر تبریزی یا دکتر وایی استفاده کنم ، چون من مدتها است که دنبال یه مرکز برای کشف استعدادهای پسرم می گردم و هنوز موفق نشدم؟ از این مراکز آدرس یا تلفنی داری؟
زندگی من زیباست ، آرامش و سلامتی و ثروت در زندگیم موج می زند ((خدایا همه اینها را برای دوستانم هم آرزو می کنم )). سپاسگزاااااااااااارم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مهتا جون خوبی؟

سایت پسر گلت رو دیدم عزیزم .چه سایت تاپی داره این گل پسر.البته هنوز همه اش رو ندیدم.میام بقیه اش رو میبینم.

برای درینای عزیز خیلی ناراحت شدم .خدا به مادرش و تمام خانوادش صبر بده ما هم متاسفانه مورد مشابه درینا کوچولو رو تو فامیل داشتیم ناراحتی اون قلبی بود و 1 ماه بیشتر زنده نموند.میدونم که چقدر سخته.از خدا میخوام به خانوادس صبر بده.
همه می خواهند بشریت را عوض کنند؛ولی دریغا،هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند.
مامان الینای عزیز من تعریف این مدارس رو شنیدم برای دخترم هم در نظر دارم

آل طه شهرک غرب خ ارغوان چهار راه درختی شمالی تلفن 22081479 و 22081486

دبستان سعادت آباد خ 5 سعادت آباد پلاک 25 تلفن 22077858 . و دبستان منان شهرک غرب فکر میکنم ایران زمین باشه الان آدرس دقیق و شمارش رو ندارم.از 118 میتونید بپرسید.

دبستان سعادت اباد رو میدونم پیش داره .آل طه رو مطمئن نیستم.منان هم پیش داره.
همه می خواهند بشریت را عوض کنند؛ولی دریغا،هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند.
2456
sahra جان
1 قطعه عکس میخواد و 1 کپی شناسنامه
امیدوارم موفق بشی
برای امسال پسر کوچیکه منو واسه پیش دبستان قبول نکرد
بعد برای پیش ثبت نام با دوتا پسرام رفتم دو زبانه سعادت آباد آقاهه ازم پرسید چرا پسر بزرگت و پیش ثبت نام نمیکنی گفتم آخه از مدرسش راضیم گفت کجا میبره گفتم رهیار بعد گفت اااا رهیار که خیلی خوبه اینم میبردی همونجا
دیگه نگفتم رهیار قبول نکرده گفتم شک داشتم حالا که شما میگین خوبه میبرم :-)
سلام بلفی جان. خوبید؟

من قبلا با شما صحبت کردم. یادتون میاد؟گفته بوذید پسرتون رو لگوی خرد میبرید.

میشه در مورد آزمون ورودی مدرسه پسرتون یه توضیحی به من بگید .میخوام اصول کلی آزمون ورودی مدارس نمونه رو بدونم.و آیا برنامه های درسی این مدارس خیلی سنگینه؟

امیدوارم پسرهای گلتون همیشه پیروز باشند.
سلام آلیس جون مدرسه آل طه مدرسه خیلی خوبیه پیش هم داره اما پسرانه است
در مورد مدرسه سعادت آباد هم من خیلی تعریف نشنیدم فکر کنم تبلیغش زیاده
کلا اگه به آدرس http://www.webthinker.net بری می تونی سایت همه مدارس رو ببینی و انتخاب کنی
2714
آلیس جان خوبم عزیزم شما خوبین؟؟؟
برای پیش دبستان پارسال که پسر بزرگم رفت آزمون یکی از تستاشون این بود که بچه ها خانوادشونو نقاشی کنن
یکی دیگه این بود که 1 داستان نصفه گفته بودن و بچه باید کامل میکرد
مثلا گفته بودن فکر کن با مامانت رفتین پارک بعد مامان میگه بسه دیگه باید بریم خونه بقیه اشو باید آرمان تکمیل میکرد که ایشون فرموده بودن ( بعد ما میگیم نهههه 1 ذره دیگه بعد مامان عصبانی میشه دعوامون میکنه و میگه پس من رفتم بعد ما هم میدوییم میریم ) دی :-))
ملیکا جان
ایمان پارسال میرفت آشیانه کودک و من راضی بودم
اما وقتی تست رهیار قبول نشد چند جا بردمش که ببینم کلا مشکل نداشته باشه
الانم همون آشیانه میره
البته من تا امسال مهر متوجه نشده بودم که ایمان چشماش ضعیفه و الان احتمال میدم علت قبول نشدنش تو رهیار از این مشکل بوده حالا امسال برم ببینم چی میشه :-)
سلام بلفی جان .خوبید؟

خیلی ممنون از توضیحاتتون.پس ییشتر تست مربوط به مامانها میشه نه؟ من فکر میکردم ما دیگه از تست و آزمون فارغ شدیم.ولی مثل اینکه تازه اول راهیم. : ))

بلفی جوم امیدوارم ایمان هم امسال از رهیار قبول بشه.بازم ممنوم بابت اطلاعاتی که دادید.
2706