2733
2734
عنوان

افتادگی سینه بعد از قطع کردن شیردهی

114270 بازدید | 36 پست
سلام دوستان
من تازه پسرمو بعد از 14 ماه از شیر گرفتم.واااااااااااااای سینه ام 1 سایز کوچک تر از قبل شده و شل شل، پوست خالیه!!!!!!!!همینطور می مونه یا خوب میشه؟چیکار کنم بنظرتون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
dost daram komak konam ama che jori toozih bedam agar az morabi bashgah beporsid beheton yad mide.agaram ba dastghahe varzesh kar konid ke mahshar mishe chon sine hamash azolas va mitone ba varzesh bargarde ama shayad 1 shomare bozorgtar beshe.baray man kochik ham shod man dar kenaresh rezhime sabook ham dashtam chon hesabi topolo shode boodam.bezar fekr konam bebinam che joori mishe tozih dad.ama man az dashtghahay varzeshi ham estefade kardam akhe...
چراغى رو که ایزد برفروزد هر انکه پف کند ریشش بسوزد
من بعید میدونم دیگه درست شه. سوگند جون فقط شل نشده میکن مث یه تیکه پوسته. مامانی مال من از همون اول کوچیک بود ولی بعد از 2تا زایمان خیلیییییی بد شده مثل یه بادکنکی که خالی شده باشه من که تو فکر هستم برم عمل کنم.
اندازه سینه من متوسط بود و بد ازینکه شش ماه شیر دادم الان سینه‌هایم رو اصلا دوست ندارم، پوستی‌ و شل شده خودم بدم میاد که مثل قبل دیگه نیس، و خیلی‌ دوست دارم عمل کنم اما شوهرم نمیذاره عمل کنم.. بنظرتون چه می‌شه کرد؟
elham joon hododan badaz 1 sal mibini ke alli mishe.perese sin ham khily khobe.ama agar eshtebah nakonam yek dastghah hast raveshe parvanee behesh migan.on sine ra seft va khoshform mikone.dastghahesh en shekli ast ke2 ta dastatoo ba dastgah beham nazdik mi koni va ba dastghah 2 ta dastatoo be tarafen mibari.yani dastat ra baz va baste mikoni feshar besine va ghafaseye sine miyad va alli ast.
چراغى رو که ایزد برفروزد هر انکه پف کند ریشش بسوزد
2706