2737
2734
؟ لطفا راهنمایى کنید
آورده دنیا یه دونه / اون یه دونه پیشه منه/ خدا فرشته هاشوکه / نمیسپره دست همه (به لطف خدا مامى الانى) CafeMom Tickers

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
سلام عزیزم من خودم رانا دارم و بشخصه ازش راضیم رانا کپ ٢٠٦sdv8هست فقط یه تغیرات کوچیک دادن المب اسمشم گذاشتن خودروی ملی اگه ٢٠٦دوست داری رانا هم مثل اونه ولی من بشخصه اصلا از سمند خوشم نمیاد ماشین سنگینیه و با ز هم سلیقه ایه ببین کدومو دوست دارین
مریم (مامان باراد)Lilypie First Birthday tickers
سمند ال ایکس ای اف 7 ماشین خوبی هست فقط برای جاده
برای داخل شهر ماشین سنگینی هست و سمند را فقط 2 سال عمر میکنه
رانا ماشین خوبی هست و امکاناتش بهتره و ماشین نوپایی هست.
ایران خودرو وقتی میبینه ماشین هایی مثل سمند دیگر طرفدار چندانی نداره به فکر محصول دیگه می افته که رانا یکی از آنهاست
آنجا که مهر شما را فر امیخواند آنجا روان شوید.
من هم رانا دارم و راضیم
سمند ماشین سنگینیه وزنش بالاست و به همین خاطر شتابش کم
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!
اگر برات مهمه که ماشین قرص و محکمی داشته باشی و جادار باشه و راحت سمند بگیر. شتابشم عالیه.من 7 سال داشتم و راضی بودم. الان هم اگر نمی خواستم اتومات بگیرم، سورن می خریدم. 206 و رانا فقط برای پارک راحت ترن.همین
2738
206 وی8 بهتر از این دوتاست
رانا کپیش هست اما خیلی از چیراشو زدن
سمند هم که کلا خودشو بسرعت ول میکنه، درسته ef7ش خوبه، اما همون هم اگه یه مشکل کوچیک پیدا کنه سرطان میشه
206 وی8 ...