2703
2713

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام محبوب جون .اول از همه باید استرس رو از خودت دور کنی وبه خدا توکل کنی بعدش هم 3الی 4روز اول کاملا استراحت کن .تا میتونی اب میوه ومیوه بخور تا باعث یبوست نشه واز توالت فرنگی استفاده کن.عزیزم باید کاملا ارامش داشته باشی که این خیلی موثره.بار چندمه که شما ای وی اف میکنی ؟موفق باشی.
سلام محبوب جان من 5 روزه فهمیدم باردارم با عمل ای وی اف . از سه هفته قبل از عمل فقط آرامش و مثبت اندیشی اصلا استرس نداشتم هر روز با اشتیاق آمپولامو میزدم و خوشحال بودم که دارم تو این راه حرکت می کنم بعد از دارو ها روز عمل تخمک گیری شد ساعت 5 صبح وقت داشتم ساعت 4.5 بیدار شدم دوش گرفتم موهامو سشوار کردم آرایش کردم قشنگترین لباسامو پوشیدم شوهرمو حاضر کردم و رفتیم انگار دارم میرم یه جشن بزرگ توی کلینیک همه به من نگاه می کردن خیلی برام جالب بود بعد از انجام یه سری مراحل تشکیل پرونده و غیره بالاخره منو برای عمل صدا زدن رفتم توی اتاق عمل دکتر بیهوشی پرسید استرس داری گفتم چرا باید استرس داشته باشم فقط خیلی خوشحالم انگار تو آسمونم بعد از عمل فهمیدم عمل زیفت نمی شم چون هایپر شده بودم اصلا ناراحت نشدم و پزشکم تصمیم گرفت آی وی اف انجام بدم پس مرخص شدم تا دو روز بعد ......روز عمل دوم بخاطر اینکه دهانه رحمم تنگ بود بازم باید بیهوش میشدم
اینقد خوشحال بودم و با خانومای دیگه شوخی می کردم که چند بار بهم تذکر دادن بعد رفتم اتاق عمل نی نیامو اوردن سه تا گذاشتن بعد که بهوش اومدم خب پاهام بالاتر از بقیه بدنم بود تقریبا دو ساعت در همون حالت بودم بعدم که مرخص کردن توی ماشین دراز کشیدم یه کم پاهام بالاتر بود و اومدم خونه اونجا هم دو تا بالش زیر زانوهام گذاشتم و راس ساعت شیافاو استفاده کردم و فقط برای دستشوئی بلند شدم خیلی آروم راه میرفت و از دستشوئی فرنگی استفاده می کردم غذاها بیشتر سوپ و غذاهای گرم بود غذای نفخ دار الا نخوردم آب انار . پرتغال ومیوه جزء اصلی برنامم بود و فقط می خواستم که از یبوست جلوگیری کنم بعد از استفاده از شیاف حتما پاهام بالاتر بود و اروم بودم تمام موارد ایسترس زا را از محیطم دور کردم فقط آرامش خواب فکرای مثبت انتخاب نام کودک و بدون استرس بدون فکر بد فقط فقط امید امید وامید
تقریبا 6 -7 روز بعد عمل یه کمر درد یکطرفه خیلی جالب و خوشایند دقیقا انکا به انازه یه میخ انگار یکی داشت بسرعت سمت راست کمرمو سوراخ می کرد اینقدر برام خوشایند بود همش میخندیدم میگفتم درسته باید لانه گزینی کنید ولی تورو خدا یه ذره آرومتر ممکنه از این ور سوراخ بشه خلاصه لحظات شاد شاد و پر از امید .بعد از دو روز درد از بین رفت و من دیگه خودمو مامان میدونستم البته اینها همه ساخته های ذهن من است چون بیشتر لانه گزینی هابا لک بینی همراه هست ولی من اینطوری بنودم بعد تحت تاثیر بقیه رفتم سراغ بی بی چک که کاملا برای افرادی مثل من که به روش غیر طبیعی حامله میشن اشتباه است چون خیلی چیزا متفاوته
2714
بی بی چک یکی بعد از دیگری منفی بعد شروع کردم به تغیییر مارک از 1500 تا 5000 همه منفی خوب یه کم ناراحت شدم ولی بعد از گذشت یه روز وبیرون ریختن همه بیبی چکها دوباره آرامش آرامش خواب خواب فیلم فقط صفا دقیقا مثل ماه عسل و البته همسر خوبم هم همش در کنارم بود یه برگه برداشتم 16 روز علامت زده بودم هر روز یکشو خط می زدم خیلی خوشحال بودم کلی نذر و نیاز کردم تا بالاخره روز آزمایش رسید البته تو این 16 روز فقط دو بار حموم فقط 5 دقیقه اونم با آب ولرم روز
روز آزمایش با آزانس رفتم خیلی آروم و با احتیاط بعدم جواب آزمایش مثبت با بتای 1500 دقیقا بعد از 5 روز تاخیر در پریود و الان با توصیه پزشکم باز هم استراحت تقریبا مطلق ادامه داروها و.........
توکل به خدا -عدم استرس -شادی - محیط کاملا آرام و تا حدودی تغذیه و مهمترین موضوع توسل به ائمه اطهار امیدوارم تونسته باشم کامل و جامع راجع به یه آی وی اف موفق در اولین مرتبه توضیح داده باشم اگه سئوال داشته باشید بازم در خدمتم و اینو بدونید که من برای ادامه این راه مهم به دعای شما دوستان عزیز محتاجم التماس دعا
سلام دوستان خیلی ممنون از لطفتون امیدوارم شما هم به زودی نتیجه بگیرین من چند سال تنبلی تخمدان داشتم و تخمک آزاد نمیشد دیر متوجه شدم و همسرم هم اسپرمش ضعیف بود و عمل واریکوسل -واریس بیضه - را انجام داد وبعد از آن به حد مطللوب رسید ولی به خاطر مشکل من بازهم نشد یکبار ای یو ای کردم و پزشکم که بسیار حاذق هستن و دستشون حرف نداره دیگه وقت تلف نکردن و منو آی وی اف کردن که خدارو شکر نتیجه داد راستی بچه ها امروز رفتم سونو گفت دو تا ساک حاملگی خیلی خوب دارم فقط نمیدونم اوون شیطون دیگه کجا بودکه سالکش دیده نشد به دکتر گفتم یه کم دنباش بگردین ولی گفت هنوز رحم خیلی باز نشده و بهش فشار میاد همسرم میگه اون دختره و اون پشتا قایم شده بالاخره باید یه داستان داشته باشم برای فکر کردن
2706